Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Starý Mercedes, montážní pěna, spousta volného času a příšerný výsledek

Toužíte-li po skutečně originální přestavbě, není problém ji zrealizovat doma. Kromě několika málo nástrojů postačí k tvarování karoserie montážní pěna.
Zpět na článek
Avatar - borec Pepa
25. 1. 2018 23:40
celkom sranda...
... až na to, že to neni CLK ale CL
Avatar - Bubáq
25. 1. 2018 19:24
Dobrý večer, pane Kolmane.
Vy máte nějaké úkoly v redakci týkající se uveřejňování nesmyslných příspěvků?
Vážně mi vadí tento typ informací. Ničím nezaujmou ty, které zajímají auta a motorismus. Zaujmou jen ty, co se o auta nezajímají.
Prosím ponechte tato témata čtenářům Světa motorů. Na Auto CZ nechci tyto příklady lidské idiocie vídat. Prosím pěkně.
Avatar - rokyta.p
25. 1. 2018 22:59
Re: Dobrý večer, pane Kolmane.
gilgite, tebe to z Ruska nezajímá ? >:D Vestu můžeš přidat potom >:D
Avatar - Uživatel_5340709
25. 1. 2018 19:32
Tenhle
týpek by měl dělat pro škodo"f"ku facelifty!!! :-) :-) :-) :-) :-)
26. 1. 2018 10:18
Odolnost pěny
Mě by docela zajímalo, jak udělal finální úpravu té pěny. To jako vytmelil póry pěny a přestříkal??? To se pak někdo opře a udělá důlek? Co štěrk ze silnice - Má vepředu v pěně zavrtané kamínky?
25. 1. 2018 20:19
tady se zase někdo probudil
tohle auto vzniklo před víc než deseti lety
Avatar - Ondrac91
26. 1. 2018 06:53
Re: Dobrý večer, pane Kolmane.
Tak nevím proč mate potřebu lézt do diskuze, když Vás článek nezajímá. Mě třeba zaujal a beru to jako zpestření.
28. 1. 2018 15:36
Kozich
Myslim, ze ten kozich je jeste horsi, nez auto
26. 1. 2018 10:21
Re: Odolnost pěny
Taky by me neco zajímalo - treba jak to bude vypadat jestli bmu nekdy bouhne airbag - teda jestli ta pena v interieru neni misto toho vaku >:D
Jinak ale respekt pred tim co z peny vytvoril i kdyz me se ten design teda moc nelibi
Avatar - shamal
26. 1. 2018 08:45
Divnoauto
Já se těšil, že k článku přidáte nejdůležitější informaci: že to má červenou barvu a už nějaký ten pátek českou registraci a jezdí to okolo Znojma, protože to patří majiteli zábavního parku Excalibur City na česko-rakouských hranicích...
25. 1. 2018 23:26
medvěd v pěně
tak samozřejmě je to o otázce vkusu, nedá se popřít to že si s tím dotyčný vyhrál, mě by ale zajímalo co dokázal třeba autor článku vytvořit , nejvíc keců zpravidla mívají jedinci jež umí na okvetlé felici bojovat s rezem sprejem a lepicí páskou,
Avatar - Bubáq
26. 1. 2018 08:02
Re: Dobrý večer, pane Kolmane.
Protože - jak jsem napsal- tento typ "informací" patří na jiné weby, ne na ACZ. Můj názor, který mám právo vyjádřit.
Problém je ten, že webů s idiotskými informacemi je nespočetné množství. Webů s kvalitními informacemi zoufale málo. A že ACZ upadá do úrovně těch webů s hloupými informacemi o hloupých a neinspirativních skutcích, se mi nelíbí. Proto jsem se ozval.
Vadí Vám na tom něco?