Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak se chovat při hromadné dopravní nehodě? Kde zastavit? A lze z auta vystoupit?

Hromadné dopravní nehody mají svá specifika. Zničených aut bývá hodně, doprava v daném místě je zcela zablokována.
Zpět na článek
Avatar - curwasportiva
28. 1. 2018 02:08
Re: A při tom
Ja bych zakazal vjezd na dalnici takovym blbcum, jako jsi ty. Kteri si mysli, ze jen proto ze ma v aute nejake systemy, ze se mu nemuze nic stat... On ti zadny system moc nepomuze, kdyz poletis po zmrzle dalnici 130 s presvedcenim, ze se ti nemuze nic stat, ty systeme >:D
Avatar - twistedTSD
27. 1. 2018 23:55
Re: A při tom
Jak takový obyčejný "protiťukancový" systém pomůže řidiči, který letí 130 ve sněhové bouři?
28. 1. 2018 12:35
Re: A při tom
Jaký má ten systém dosah? 50m? To je, ale dost blbé, když brzdná dráha je 150m >:D
Avatar - praděda7
27. 1. 2018 22:35
Nejdůležitější je....
hned zavolat Ťokovi, aby ty dálnice už dal konečně do pořádku..... >:-[]
Avatar - Googlit
27. 1. 2018 22:23
A při tom
A při tom není nic jednoduššího než zakázat vjezd na dálnici lidem bez proti kolizních systémů. Protože k čemu mi je, že ho mám,, když do mě zezadu napálí nějaký kolenovrt co si koupil auto bez něj aby ušetřil pár šušňů a místo toho si mohl dát pod kapotu rakovinomet co mu ušetří dalších pár šušňů, které pak může propít v pivu z PET lahve při sledování TV Barrandov, že?
24. 5. 2019 15:23
Re: A při tom
Pardon, ale žádná jiná reakce než "Excuse me what the fuck?" nenapadá.
Avatar - praděda7
28. 1. 2018 10:14
Re: Nejdůležitější je....
Bohužel politika je ve všem. Měl by ses lépe porozhlédnout....
Avatar - Blue Sun
28. 1. 2018 09:55
Re: Nejdůležitější je....
Do všeho namotat politiku, na to musí být diagnóza...