Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kolínská Toyota Aygo prošla faceliftem. Vypadá jako Yaris a má silnější motor

Modernizace kolínského mrňouse se zaměřila na zvýraznění mladistvého stylu. Motor pak byl upraven v souvislosti s nadcházejícími přísnějšími emisními limity.
Zpět na článek
23. 2. 2018 09:38
Re: Zdá sa,
vieš čo, ja ich občas stretávam a musím uznať, že ma vždy zaujmú v tej šedi priemeru. Určite to bude menšinový kúsok, ale sú ľudia, ktorí chcú odvaz do mesta a nie nudu.
Avatar - Blue Sun
23. 2. 2018 09:44
Re: Zdá sa,
V šedi evropské nudy jsou Toyoty vítaným zpestřením.
Tohle mrňavé kotě mě rozhodně zaujalo.
Avatar - stegi
23. 2. 2018 09:43
Re: Zdá sa,
Darth Vader z hviezdných vojen
a
príslušenstvo k Aygu:
[odkaz]
Avatar - Blue Sun
23. 2. 2018 17:43
Re: Zdá sa,
Každému se líbí něco jiného. Pro tebe škaredé, pro mě mile hezké.
23. 2. 2018 12:48
Re: Zdá sa,
Poslednou dobou začínajú byť Toyoty už trochu cez čiaru. Zaujalo, ale nie pozitívne. Nie je mi jasné, prečo zaujímavý musí byť skoro vždy aj škaredý. Podivný vkus...
23. 2. 2018 16:05
Re: auto fajn
"Kroutak" mozno klesol, ale predpokladam, ze optimalizovali krivku jeho priebehu, takze tie - 2 Nm si v reale ani nevsimnes.
Avatar - 3_diamanty
23. 2. 2018 11:42
auto fajn
ale teda motoricky ziadna vyhra ked vykon stupol ale kroutak klesol... prave kroutak mi tu pride postatnejsi ako ten jeden dva kw k dobru .. tych pomaly az dychberucich 94Nm je na urovni favorita spred 30 rokov... doslova zasnem.... a aj ten mal ten kroutak podstate nizsie polozeny .. pritom bracekovci od PSA ak sa nemylim ponukaju v 108 a C1 aj vacsiu 1,2ku atmo ktora ide pekne aj vo vacsej 208 ... ale na nakupy o do mesta to asi stacit bude ... mimo mesta ale by som to v rukach mat nechcel .. ved uz felda bola docela "pomala" a trapiaca sa mimo mesto a to mala vacsi kroutak a defakto aj podobnu hmotnost
23. 2. 2018 09:33
Zdá sa,
akoby Japonci s niekým súperili o to, kto vyrobí najhnusnejšie auto. Ale už to kvapku preháňajú. Do tohto by som už váhal nastúpiť...