Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva 2018: Nové BMW X4 poprvé naživo. Překvapení na zadních sedačkách

Kdysi vysmívaná „SUV kupé“ se ukázala jako populární, a tak druhé takové BMW slaví v Ženevě světovou premiéru.
Zpět na článek
Avatar - praděda7
6. 3. 2018 14:48
Re: OK, technika je skvělá
Klídek, tady z nás by to přece nikdo nekupoval k tomu aby seděl na "trestné lavici". Ta je vyhrazena pro tchyni a zlobivé fracky... ;-)
6. 3. 2018 15:23
Re: OK, technika je skvělá
Pre Bubáqa ešte vyhovujúce zadné sedadlá nikto nevyrobil. Toto nie je prvé auto, ku ktorému napísal túto poznámku. Podobne u neho dopadol P508.
Avatar - CHerokee
6. 3. 2018 23:16
Re: OK, technika je skvělá
Souhlas SUV cupé jsou fakt ošklivá. A nesmyslná. GLC je jinak docela pěkné.
Avatar - praděda7
6. 3. 2018 15:56
Re: OK, technika je skvělá
Tož mě se líbí a líbila se mě i gen.I. Škoda, že se gen.II zase o něco prodloužila.
GLC AMG SUV looks better than X3 M40i. :-!
Avatar - praděda7
6. 3. 2018 15:45
Re: OK, technika je skvělá
...a já zrovna dnes hledal baterku.... >:D
Avatar - white label
6. 3. 2018 15:10
Re: OK, technika je skvělá
Třídní krasavec? Vážně? I normální GLC vypadá líp, mně se nelíbí ani GLC coupé, ani X4, i když tahle vypadá líp, než ta první.
Avatar - fOE
6. 3. 2018 14:45
Re: OK, technika je skvělá
Zadefinuj "trestnou lavici".

Jinak pokud se ti vic libi GLC (nebo obecne mercedes), neni problem, staci parkovat tak aby ses k autu vracel vzdy zezadu a jakobys toho mercedesa mel. :-)
Avatar - Bubáq
6. 3. 2018 13:53
OK, technika je skvělá
... s nejnižší, přímo zázračnou spotřebou v praxi. Ale stejně se mi mnohem více líbí GLC coupé, to je třídní krasavec a měřítko komfortu. (Snad jen tu řadičku pod volantem by u coupé mohli nahradit klasikou).
A vzadu je to znovu trestná lavice. Pane Kolmane, nebojte se kritizovat to, co v autě za DVA MILIÓNY korun nemá co dělat! U BMW je trestná lavice opravdu nechtěnou tradicí....
6. 3. 2018 15:21
Re: OK, technika je skvělá
Spredu to vyzerá ako nejaký zmutovaný hlodavec. Tá zasunutá "brada" a predkus vyzerajú otrasne. GLC na tom nie je oveľa lepšie, dnes aby pekné auto človek hľadal s baterkou...