Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Onboard z druhého závodu Octavia Cupu na Red Bull Ringu

Ještě jednou se vrátím k víkendovému Octavia Cupu, a to prostřednictvím onboardu z nedělního závodu.
Zpět na článek
24. 5. 2018 13:08
Re: Palec nahoru
Poslední věta je nejvíc největší pravda ;-) :yes:
Avatar - lyon667
24. 5. 2018 17:55
Re: Parádní onboard
Ona jak je ta trať placatá, chybí hlavní orientační body a nejsem s to si zapamatovat pořadí a apexy zatáček. Jede se tam nicméně hezky, řada zatáček je na srdíčko, jen se to holt drtivá většina týmů a pilotů bude učit znovu :-)

Díky za podporu a klidně se stav. Vždycky je fajn mít si komu pobrečet nad výdrží techniky >:D
24. 5. 2018 13:36
Re: Parádní onboard
Večer před závodem jsou tam jízdy veřejnosti...to bude asi můj cíl, abych aspoň věděl, zda točit doleva či doprava :-(
24. 5. 2018 13:10
Re: Parádní onboard
Zkoušel jsem ještě dnes zamlouvat den před závody, ale už se nechce do risku, že by se něco stalo s autem. Takže zapomenu na loňské juniorské BMW 325 (ne že bych si nějak extra vzpomínal) a budu louskat onboardy ;-)

Stavím se u vás kluci! :-) A držím palce ať se objevíte s oběma auty! :yes: :yes: :yes:
Avatar - lyon667
24. 5. 2018 12:46
Palec nahoru
Pane Machalo, té vody se koukám nebojíte :yes: Na tu hmotnost to drží docela pěkně, teda aspoň ze začátku, dokud fungují gumy :-)

PS: Úplně nejhorší je na závodění to, že jakmile člověk jednou začne, nejde přestat :-!
Avatar - lyon667
24. 5. 2018 12:39
Re: Parádní onboard
My tam byli testovat minulý týden v rámci nějaké soukromé akce a abychom neměli málo práce, tak se nám v oktávce potkal ventil s pístem a nadělal paseku ;-\ Uvidíme, zkusíme to dát dokupy. Ale pokud se nestihne, pojede jen žlutočerná sršeň...
24. 5. 2018 11:46
Re: Parádní onboard
Kamaráde, jak jsem vděčný za pár půhodin testů mezi závody. Už se těším na Slovakiaring, blíží se to. Věřím, že jedeš taky!!! :-)
24. 5. 2018 11:45
Re: Parádní onboard
Zatím nedozávoděný. Jen asi neumím jezdit s předokolkou ;-)
Avatar - lyon667
24. 5. 2018 11:37
Re: Parádní onboard
Člověku zmlsanýmu osmihodinovkama to nemůže stačit ani jako rozcvička! ;-)
24. 5. 2018 09:28
Re: Parádní onboard
Budete přezávodění :-)
24. 5. 2018 07:06
Parádní onboard
Za deště je to křest, je vidět, že boj to byl. Shodou okolností mi včera obchodní partner nabídl účast v některém ze závodů OC, probereme s Dinarem a uvidíme, jestli to letos zvládneme.

Za závod :yes: