Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Za volantem Audi R8 Spyder RWS: Exkluzivní supersportovní zadokolka pro každý den

Audi se usmyslelo, že R8 přebývá pohon všech kol a nabídla i jeho zadokolkovou verzi. Jaká tato varianta je?
Zpět na článek
2. 8. 2018 19:25
Je ta tabulka správně
nebo ji opět máte španě?
Skutečně V10 Plus Coupe váží o 10kg míň, než RWS?
Jistě, že ne.
Už je to trapný.
A v podobném duchu je i celý článek.
2. 8. 2018 19:20
Znám to auto
Limitka, co se nepovedla. Ani to nikdo moc nechce.
V reálu pomalejší než Plusko.
Hravější a zábavnější, jak se snažej namluvit, je jen o málo.
Auto má limity hodně vysoko, takže na driftovací průjezdy to není (i když novináři to tvrděj) a dělat to na parkovišti nebo letišti - to je puberta.
Hodně by pomohl manuál, kterej není. Chcete řidičskou R8? Kupte si Mark I s manuálem.
3. 8. 2018 04:34
Re: TDS převodovka
Ferrari tady bylo, když značka Audi ještě ne, když R8 přišlo i když R8 skončí bez náhrady. Nebýt takových Enzů, R8 by nevzniklo.

To máš k tomu trollingu.
2. 8. 2018 23:22
Re: TDS převodovka
Já těm superautům neokopávám kotníky, já je miluju a ty jsi si vydedukoval něco, co není pravda.
Já jen říkám Bubaqovi, že R8 je v podstatě dobrý kup. Když píše "za ty peníze".
A jako ilustraci jsem srovnal jeho jízdní schopnosti se superauty, což je docela dobrý měřítko. A ty časy jsem neměřil já.
Právě, že ty časy tady jsou, nemusím mekotat vo hodinkách a tak.
Je to dobrej argument, že j to dobrá cena.
Že šaliny vržou jako pes a vyreklamoval bys to asi i na Fabii, to je jiná věc.
Kdo hledá chyby, najde. A já jsem sakra vysírač. Ale za ty prachy je dobrý.
Ale prostě Enzo je skvělej mustr na srovnání.
Pluska je rychlejší na stovku, dvoustovku, na TopGear kole atd.
Myslím, že na auto za 5 mega je to slušnej výsledek. Jasně, že je to "jen" Audi....Ale právě vo tom to je, že je levný.
Stejně...Auto Uniony lítaly 400kila když ještě starouš Enzo měnil kola u Alfy...Teď trolluju :-)
Dobrou
2. 8. 2018 23:09
Re: TDS převodovka
No, to mas trochu jako “moje Bentime hodinky drzej lepsi cas, nez tvy Royal Oak”. Jako jo, ale..:)
Hele, mas celkem slusny auto (jestli to chapu spravne, ze tou R8 jezdis, vzhledem k tomu, ze to furt pises), tak prestan okopavat kotniky superautum typu Enza a uzivej!
2. 8. 2018 22:59
Re: TDS převodovka
Tak vono to auto ve verzi V10 Plus je na to, co umí, hodně "levný".
Máš tady za nějakejch 5 mega káru, co je skoro na každým okruhu rychlejší, než (a jestli to nechceš vědět, nečti to)

Aventador
Enzo
McL F1
Veyron (i SS)

Takže bych byl s výkřikama vo bojkotech vopatrnej...nicméně s tou převodovkou musím dát Burešovi za pravdu. A není to jedinej problém toho auta. Mě nesedí ani Rollout u Quattra.
Avatar - Bubáq
2. 8. 2018 22:17
TDS převodovka
"To byly ale jediné situace, v nichž dvouspojková převodovka zaváhala".
Co dodat?
Už jen pro tento (panem Burešem bagatelizovaný) fakt by měli zákazníci toto auto bojkotovat. Copak to se sluší, za ty peníze?
Hanba!