Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové BMW řady 3 na dalším videu z výroby: Na trh dorazí příští rok

Jak bude vypadat nová generace BMW řady 3, částečně poodhaluje video z její výroby. Vůz dostane mimo jiné třeba digitální palubní desku.
Zpět na článek
27. 9. 2018 13:19
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
...i nejprůměrnější čtenář automagazínů ví, že premiéra je příští týden. Nechápu, kam na tyhle nesmysly redakce chodí.

Sakra má pravdu, ACZ se až na vyjímky neinformuje, neví a nezná. Tohle je absolutní vrchol. :no:
27. 9. 2018 13:15
Re: Predstavenie
Přesně tak.Premiéra je 2.10.2018 v 9.00 hodin na Pařížském autosalonu:

Tisková zpráva:

[odkaz]
Avatar - iudex
27. 9. 2018 12:41
Predstavenie
Autor píše, že "Zda se vůz oficiálně představí na jaře v Ženevě, nebo až na podzim ve Frankfurtu nad Mohanem a tedy před domácím publikem, není dosud oficiálně řečeno."
Podľa mojich informácií toto je úplne mimo. Všetky zdroje nasvedčujú tomu, že auto je hotové a pripravené na predstavenie v najbližšej dobe, a to buď hneď teraz na Parížskom autosalóne (Bimmerpost: BMW previews G20 3 Series Paris Debut), alebo najneskôr na jeseň v októbri-novembri. Je už milión spy fotiek, videí, aj oficiálnych poloodkrytých snímok a videí priamo od výrobcu (ako je toto), na webovýsh stránkach BMW už je medzi modelmi zaradená aj nová 3er model 2018(zatiaľ len v siluete, ale je tam: [odkaz] ), no proste to auto je hotové a príde do pár dní či týždňov. Jar či dokonca jeseň budúceho roka, to sa pán hrubo sekol alebo má veľmi zlé informácie (alebo, čo je najpravdepodobnejšie, nedal si námahu s dostatočným zisťovaním aktuálnych informácií).
27. 9. 2018 15:31
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Já bych to omluvou a poděkováním za poukázání na totální nesmysl řešil, ale nejsem Tomáš.
Avatar - iudex
27. 9. 2018 14:34
Re: Predstavenie
Dixik: :yes:
Tomáš Dusil: :no:
Avatar - fOE
27. 9. 2018 13:35
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Ta skutecna perla na tom je to, ze druha pulka zdejsi redakce, ktera si rika autorevue, k tomu vydala clanek 3 dny zpet se spravnym info (predstaveni = Pariz). [odkaz]
Kdyz jedna ruka nevi co dela druha je ten amaterismus jeste vtipnejsi (nebo smutnejsi). :-)
27. 9. 2018 13:24
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Presne, nepochopim ako niekto nevie pouzivat mozog. Tak vyroba uz ide, auta su hotove a oni budu cakat do jari na predstavenie? preboha fakt ludstvo ide do sraciek
Avatar - iudex
27. 9. 2018 12:45
ďalšie video
Btw. tu je ďalšie video priamo od BMW: [odkaz]
27. 9. 2018 18:10
Re: To by člověk zvracel...
No minimalne v case na 1/4 mili a v prodejich v USA uz 3er jeden sportvne ladeny ryze elektricky sedan porazi: [odkaz]
27. 9. 2018 15:30
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Možná TD už pracuje jen na částečný úvazek ;-)
Avatar - iudex
27. 9. 2018 14:41
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Vôbec by som sa nečudoval, ak by ACZ budúci týždeň dalo článok v štýle "tak ako sme avizovali minulý týždeň, BMW predstavilo novú radu 3". 8-s
Avatar - fOE
27. 9. 2018 13:31
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Kdyby to byla nejaka Acura, tak se to da treba jeste pochopit, ale tak stezejni model jakym 3er nejen v Evrope je, to je fakt k placi.
27. 9. 2018 12:15
To by člověk zvracel...
Citace z článku: "Kupodivu, dle dostupných zdrojů se neočekává ryze elektrická varianta. Tedy minimálně zpočátku produkce." A to se prosím bavíme údajně o sportovně laděném sedanu.... :-O :'-( :-( 8-s 8-s 8-s :no:
28. 9. 2018 16:34
Re: ...
Já si naopak myslíšm, že dobíhající generace má už prostor pro nohy velmi slušný i pro dospělého člověka - tedy tím myslím prostor pro kolena, s místem pro chodidla pod předními sedačkami už je to samozřejmě horší. Ale je to příce nízký sportovní sedan s podélně uloženým motorem a (primárně) pohonem zadních kol. A dále ho zase zvětšovat je naprosto pochybná cesta. Pokud toužíš po skvělém místě pro nohy, obrať se raději na Superba či Passat. Nebo si pořiď 5er! ;-)
Avatar - Dinar
28. 9. 2018 13:50
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Anebo 2.10. napíšou, “víme první, BMW představilo novou řadu 3.” :-)
28. 9. 2018 09:09
...
Dúfam, že na zadných sedačkách pridajú aspoň +5 cm na nohy.. ináč to bude znova pre rodinu nepoužiteľné auto... Potom je v tejto cenovej hladine bohužiaľ jasnou voľbou Passať a podobne "nie tak príjemné" autá 8-s
27. 9. 2018 19:15
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Byly doby, kdy jsem zde četl všechno, reagoval jsem na chyby, sem tam je někdo i opravil, v diskuzi se i omluvil, diskutoval jsem poměrně aktivně a pár diskutérů mi bylo sympatických a byli a jsou mnohdy i velmi znalí a kultivovaní. Pro mě jednoznačně pozitivní přínos. Někteří z nich ještě zůstali, ale nad vším ostatním jsem už zlomil hůl. Je to marný, je to marný, je to marný.

Chodím sem už jen tykadlovitě a otvírám jen témata a diskuze, které mě zajímají. I tak pozoruji soustavný pokles kvality, alespoň z mého pohledu.

Máš naprostou pravdu, každý se může svobodně rozhodnout, co bude číst. Zde to jde od desíti k pěti a já na to již ani nereaguji. ;-\

No, myslím, že nejsem sám. Je to smutné. :'-(
Avatar - fOE
27. 9. 2018 14:52
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Zas tak bych to nehrotil. Nejake omluvy, to mi prijde zcestne. Sam si muzu vybrat jestli to budu cist dal, nebo to cist prestanu. Ze ctu i zumpu, za to se musim omluvit leda ja sam sobe. ;-) Holt redakce skrze kvalitu sve prace dava dlouhodobe najevo co si o ctenarich mysli. Ze ji to zatim prochazi je kombinace setrvacnosti a neochoty cloveka ke zmenam spolu se slabou konkurenci. Jedno i druhe ma ale sve hranice a nakonec to redakci dozene. :-)
Avatar - iudex
27. 9. 2018 14:38
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Toto je fakt tak hrubá neznalosť, že by sa autor mal minimálne verejne ospravedlniť. Zverejniť takúto zjavnú hlúposť, to je nemôže byť len nevedomosť, to musí byť úmysel.
Dočkáme sa aspoň toho ospravedlnenia?
Avatar - Hammunasakra
27. 9. 2018 13:59
Re: Tomáš Dusil ví kulové...
Nemáte pocit že se ACZ ešte zhoršilo? Beze srandy = tohle už je fakt příliš ne? ;-\