Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "R.Barrichello"
16. 9. 2004 13:47
Re: Gene
No Michelin se v Belgii fakt vyznamenal a ještě nakonec řekl, že penu nic nebylo...tse. No v Itálii jel Pizzík taky slušně a skončil (jako tradičně) sedmý....No tedka už pojede zas Ralf, takže nám to spadne zase do Archivu :)
neregistrovaný "Porscheman"
7. 9. 2004 17:49
Re: Gene
Antonio mal teda smolu,par kol pred koncom a co sa mu vlastne stalo?

Este co to Michelin robi za pneu ked Button,Coulthard a Montoya mali(aspon myslim)tu istu zavadu? :roll:
neregistrovaný "R.Barrichello"
2. 9. 2004 16:01
Re: Gene
No Pizzík jel opět výborně, mohl bejt na bedně, kdyby mu to nekikslo...No a Zonta tentokráte excelentí výkon, klobouk dolů, z posledního místa se vydrápat (i přes ty výpadky) na čtvrtý, to je kvalitní výkon. Hrozná smůla že mu ten motor bouchnul, musel bejt děsně zklamanej, protože kdyby dojel čtvrtej, hodně by mu to pomohlo ve shánění angažmá na příští rok...Ale třeba se ještě zadaří. Jinak pizzík prej jede i v Monze...
neregistrovaný "R.Barrichello"
24. 8. 2004 10:43
Re: Gene
Tak pizzík opět sedmý, zase dva body, slušnej výkon! No Zonta nic moc, kolize a pak tech. problémy....uvidíme jak mu to půjde ve Spa :D
neregistrovaný "R.Barrichello"
13. 8. 2004 11:07
Re: Gene
No tak Pizzonia skutečně jel a narodzíl od Marca (bohužel) nejel špatně. Uvidíme, jak si povede v Madarsku s novým nosem. Jinak do F1 se vrací další můj oblíbenec a stará garda - Ríša Zonta >:D Jsme zvědav, jak si u Toyoty povede, přeci jen už dlouho nezdávodil (3 roky), tak to pro něj bude asi těžké, ale v pátek jako 3. jezdec jezdil slušný časy, no držím palečky....
neregistrovaný "Sparhawk"
14. 7. 2004 10:28
Gene
Pizzonia asi nejspíš pojede:-(( No jednu šanci si zaslouží. Ale bude to tak na stejno:-(( No Ralfik hodně chybí týmu - hlavně jeho znalosti nastavení. Doufám, že pak Williams sežene někoho kdo bude jezdit tak aby se ještě nepropadli v poháru konstruktérů.
neregistrovaný "R.Barrichello"
13. 7. 2004 09:58
Re: Francie
Tak v Silverstone to bylo slabší, ale o hodně, než ve Francii. Ačkoliv mám Marca rád, tak musím objektivně říci, že se mu závod opravdu nepovedl. A vypadá to tak, že asi bohužel další šanci nedostane a pojede Pizzonia :-((( Ale pochybuji, že pojede lepší....
neregistrovaný "R.Barrichello"
13. 7. 2004 09:55
Francie
Tak vzhledm k okolnostem (vypadlo málo vozů) a k tomu jak skončil Montoya odjel Marc slušný závod....i v kvalifkaci zajel slušně....no škoda že to nevyšlo na body, snad příště...
neregistrovaný "R.Barrichello"
1. 7. 2004 14:18
Re: Tak Marc už nejel....
No tak po roce další šance - no jsem zvědav, jak si povede. No a jsem horzně rád, že ho zase uvidím v závodě, zase budu jednou fandit kromě Minardi i Wiliamsu :)
neregistrovaný "R.Barrichello"
29. 9. 2003 10:10
Re: Tak Marc už nejel....
škoda, snad zas někdy příště.....Aspoň že dostal tu jednu šanci, byla to taková odměna za všechno, co co pro Wiliams udělal.
neregistrovaný "R.Barrichello"
17. 9. 2003 10:24
Re: Gene jel GP Itálie místa Ralfa
Hm, tak jsem se špatně vyjádřil no, - měl jsem na mysli to, že se ho nezalekl a honem ho nepustil, dyt byli hodně blízko sebe, taky bylo vidět jak tam Marc tvrdě brzdil, aby se vešel do šikany...Tohle to jsem chtěl říct...
neregistrovaný "kvr"
16. 9. 2003 10:27
Re: Gene jel GP Itálie místa Ralfa
RB: Ty si komediant: "a skvěle předjel šumiho když vyjížděl z boxů" ... bys mohl psat PR zpravy, tohle me vazne pobavilo...
neregistrovaný "R.Barrichello"
15. 9. 2003 11:53
Pojede Marc i další GP???
Uvidíme, Ralf ještě není úplně OK, a marc ukázal, že ho dokáže dokonale zastoupit...takže Frank nemusí s Ralfovým návratem spěchat - na titul už může Ralf zapomenout a jinak o nic nejde...a myslím, že marc by stejně Juanovi pomohl více než Ralf...

A třeba si marc svými výkony vyslouží angažmá u něktrého týmu - třeba BAR by ho mohl vzít místo Villeneuva..
neregistrovaný "R.Barrichello"
15. 9. 2003 11:51
Gene jel GP Itálie místa Ralfa
Tak konečně se Marc dočkal, po skoro třech letech, které strávil u Wiliamsu si opět zazávodil a konečně v pořádném autě. Konečně dostal šanci ukázat co v něm je....A že je skvěle - pátý v kavalifikaci a to na tra´t jel jako první...a pátý i vzávodě, kide předjel panise, hodně trápil i coultharda než mu to přestalo jet a skvěle předjel šumiho když vyjížděl z boxů - pěkný výkon...
neregistrovaný "R.Barrichello"
14. 11. 2001 09:21
Marc jde do školy!
nebojte se, ne do první třídy, ale na jazykové kurzy - bude se učit německy zřejmě chce lézt BMW do pr..., hihi
neregistrovaný "R.Barrichello"
9. 11. 2001 09:27
De La Rosa se oženil,
ted jou na řadě další dva španělé, Marc a Fernando, uvidíme, kdo dřív....
neregistrovaný "R.Barrichello"
29. 10. 2001 12:30
Gene kritizoval FIA!!
prý zákaz testování pře zimu nic neřeší, a tak trochu má pravdu...
neregistrovaný "R.Barrichello"
4. 10. 2001 10:08
Testy v barceloně
Marc testoval motor pro příští rok a časy nic moc, hoši budou muset ještě zapracovat...
neregistrovaný "R.Barrichello"
20. 9. 2001 11:15
Re: Marc Gene prodloužil smlouvu s Wiliamsem
To holt ne.....ono by se dalo vyměnit více sestav, než jen ta u Wiliamsu...
neregistrovaný "Alex1"
20. 9. 2001 11:02
Re: Marc Gene prodloužil smlouvu s Wiliamsem
Az se trochu Monty otrka, bude stejny prase jako Senna a Schumi.......... Ovsem ne ze bych mu zraneni pral to ne. I kdyz Ralfik zacina mit taky nosanek nahoru. Kazdopadne vzdycky jsem Willikum fandil ale soucasna dvojice mi az zas tak moc sympaticka neni. No jo, kazdy nemuze byt Regazzoni, Rosberg, Jones, Reutemann, Boutsen, Mansell, Hill nebo Villeneuve...... Jo a na Patreseho jsem zapomnel :-)
neregistrovaný "R.Barrichello"
19. 9. 2001 10:09
Re: Marc Gene prodloužil smlouvu s Wiliamsem
ty fakt Montyho moc rád nemáš...hihi...no, já bych mu tohle zas nepřál, ale bylo by hezký, kdyby se Marc svezl....taky jsem doufal, že se letos sveze Luca(badoer) a asi z toho nic nebude...
neregistrovaný "Alex1"
18. 9. 2001 14:21
Re: Marc Gene prodloužil smlouvu s Wiliamsem
Treba to Monty pristi rok nekam prasti nebo onemocni zakernou chorobou a Marc se aspon sveze.....
neregistrovaný "R.Barrichello"
13. 9. 2001 09:43
Marc Gene prodloužil smlouvu s Wiliamsem
a bude testovacím jezdcem i pro příští rok. Frank Wiliams uvedl, že je s ním moc spokojen, sice hezké, ale rád bych ho viděl v závodech...
neregistrovaný "R.Barrichello"
6. 9. 2001 12:50
Testy v Magny-Course
Gene jezdil slušně....na JPM moc neztrácel a byl 3..
neregistrovaný "R.Barrichello"
29. 8. 2001 09:49
Zase jsme spadli do Archivu
, kam ovšem Marc nepatří.... ty časy, co jezdil minulej tejden v testech byly slušný....
neregistrovaný "R.Barrichello"
10. 8. 2001 13:05
Re: Gene do jordanu?????
Tak z toho nic nebude, protože tam bude Alesi. Ale slyšel jsem, že by Marc chěl příští rok opět závodit za nějaký tým F1, uvidíme, jak to dopadne...
neregistrovaný "R.Barrichello"
31. 7. 2001 12:52
Gene do jordanu?????
Napadla mě zajímavá myšlenka, co kdyby půjčil Wilimas Marca Jordanu, získal by zase nějaké zkušenosti v závodním voze....
neregistrovaný "R.Barrichello"
18. 7. 2001 12:20
Re: Testy v Monze
Bylo by to skvělý, ale asi ne. Má s Montoyou smlovu....Ale mohl by někdo jiný, třeba Renault, Arrows či Prost.....
neregistrovaný "Alex1"
18. 7. 2001 10:48
Re: Testy v Monze
Myslim na pristi sezonu? :-) Mel by sis to Frantisku rozmyslet...
neregistrovaný "Alex1"
18. 7. 2001 10:47
Re: Testy v Monze
Neangazuje ho Frank misto toho dobytka Montoyi?
neregistrovaný "R.Barrichello"
18. 7. 2001 09:54
Testy v Monze
Geneé třetí, slušný výsledek...hlavně byl před Ralfem
neregistrovaný "R.Barrichello"
9. 7. 2001 10:40
Testy v Barceloně
Marc dvakrát první, to je slušný výsledek....jen tak dál
neregistrovaný "R.Barrichello"
27. 6. 2001 13:20
Smůla
tak z té šance nic nebude, to druhé místo JPM zachránilo...
neregistrovaný "R.Barrichello"
12. 6. 2001 11:50
Montoya musel na kobereček, Marc má šanci
jesli prej Juan předvede něco podobného, jako slovní a ruční bitka s Villeneuvem, tak má padáka....Marcu....šance...
neregistrovaný "R.Barrichello"
6. 6. 2001 10:43
Gene a ti druzí
článk o sportovních aktvitách M.Geneho, ale i ostatních pilotů F1 najdete v nejnovějších F1 Racingu...
neregistrovaný "R.Barrichello"
1. 6. 2001 09:45
Gene v Magny-Course nejrychlejší za celé 3 dny!!!!
Marc gene dosáhl nejrychlejšího času poslední den testů, když překonal všechny ostatní včetně M.Schumachera a anvíc dosáhl nejlepšího času ze všech za celé testy. Blahopřejme Marcu, jen tak dál, a příští rok se nějaké místo u slušného týmu jistě najde!!!!
neregistrovaný "R.Barrichello"
21. 5. 2001 09:50
Ralf chválí Marca
že oprý odvádí dobrou práci při testovacím programu s Michelinem
neregistrovaný "R.Barrichello"
16. 5. 2001 09:31
Testy Valencie 15.5
3. Marc Gene / Williams-BMW M 1:14.903
neregistrovaný "R.Barrichello"
15. 5. 2001 13:04
Mrtvo
nikdo tu
neregistrovaný "R.Barrichello"
2. 5. 2001 10:26
Testy ve Valencii
Tak Marcovi se nějak nedaří, asi kontolu trakce Wiliamsy úplně nezvládli....poslední místo není moc reprezntativní....
neregistrovaný "R.Barrichello"
9. 4. 2001 09:37
Zajímavý rozhovor s Marcem Gene v F1 Racingu!!!!
Určitě si ho přečtěte, možná změníte na Mrca názor, je to velmi talentovaný a inteligentní pilot.
neregistrovaný "R.Barrichello"
6. 4. 2001 09:27
Re: Jupíííí! Gene v Magny -Course první!
Jemně tě musím upozornit, že se nejedná o fan club Wiliamsu, ten je o pár řádků níže, tady se jedná o Marca Geneho, mimochodem včera byl rychlejší než Montoya a to jezdil s loňským vozem!!!! Pouze jsem konstatoval, že se Wiliams zlepšil, to je celé.
neregistrovaný "herrmann_g"
5. 4. 2001 15:12
Re: Jupíííí! Gene v Magny -Course první!
Jo zlepsovat se muzou jak chteji, ale kdyz je bude nekdo v zavode setrelovat, tak je to k nicemu, ze :-)?
neregistrovaný "R.Barrichello"
4. 4. 2001 09:52
Jupíííí! Gene v Magny -Course první!
Konečně, zdá se, že jak se zlepšuje Wiliams, podává lepší výkony i Marc, jen tak dále!
neregistrovaný "R.Barrichello"
23. 3. 2001 09:35
Re: Konečně
Gene před Webberem!
neregistrovaný "R.Barrichello"
22. 3. 2001 09:42
Barcelona
Gene pořád za Webberem, sakra proč nemůže být před ním??? Že by byl tak pomalej??? U Minardi jezdil skvěle, tak nevím. Takhle se asi nikam příští rok nedostane.
neregistrovaný "R.Barrichello"
9. 3. 2001 11:10
Testy
Gene 3 v Silverstone! Je mi divný, že byl Webber na Benettonu před ním, když v Austrálii byli šíleně pomalí a samá porucha.
neregistrovaný "R.Barrichello"
27. 2. 2001 12:51
Re: Marc Gene nepatří do archivu.
Tos mi pověděl teda novinu. Ale díky za příspěvek.
neregistrovaný "Rosset"
20. 2. 2001 09:17
Re: Marc Gene nepatří do archivu.
To sice ne, ale nějak se ti tu nevede. Je tu mrtvo!
neregistrovaný "R.Barrichello"
15. 2. 2001 10:56
Re: Marc Gene nepatří do archivu.
škoda že teď netestuje v tý jižní Africe!
neregistrovaný "R.Barrichello"
29. 1. 2001 13:37
Gene v pátek v Barceloně nejrychlejší!
Zdá se, že se Marc zlepšuje, jezdí teď daleko lepší časy, jen tak dále a nepolevit!
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 1. 2001 11:26
Marc Gene nepatří do archivu.
Proto obnovuji diskuzi!
neregistrovaný "R.Barrichello"
12. 12. 2000 13:22
Re: Marc si pochvaluje tým Wiliams.
No já myslel v týmu. Ne mezi jezdci. Zatím to vypadá na klid před bouří.(mezi Ralfem a Montoyou)
neregistrovaný "dizzy1"
12. 12. 2000 11:22
Re: Marc si pochvaluje tým Wiliams.
Pohoda ? Obavam se, ze mezi Ralfem a Montoyou moc velka pohoda neni. Nebo spise doufam :-)
neregistrovaný "R.Barrichello"
11. 12. 2000 09:13
Marc si pochvaluje tým Wiliams.
Prý je tam pohoda, vůz se řídí pohodlně, v týmu se prý etabloval. Ještě nějaké slušné výsledky a angažmá na příští rok se určitě nekdě najde.
neregistrovaný "R.Barrichello"
7. 12. 2000 08:55
Testy
No v úterý ty časy nebyly nic moc, poslední místo bylo ostudou, ale na dešti Marc ukázal že umí, a předčil i zkušenější piloty!
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 12. 2000 13:05
marc udělal dobře,
že odešel od Minardi, s fordy by se zase potácel na 21 a 22 pozici a to nemá smysl!
neregistrovaný "R.Barrichello"
21. 11. 2000 12:22
Marc Gene se stal testmanem Wiliamsu!!!!
Super!!! Marc bude dělat testovacího a náhradního jezdce. doufám, že Ralf nebo Montoya dostanou chřipku a Marc si taky zazávodí!!! V testech se prý objeví už v prosinci!!!
neregistrovaný "R.Barrichello"
15. 11. 2000 09:55
Gene viděn v továrně Wiliamsu!!!!!!
Vypadá to dobře, snad to místo testera u Wiliamsu dostane, neboť šance závodit za nějaký tým jsou skoro nulové: Sauber - chce Raikonnena, Minardi někoho kdo má prachy, Arrows si nechá Pedra a Jose a prost si veme Dinize kvli prachům. Ta a místo není!
neregistrovaný "R.Barrichello"
14. 11. 2000 09:14
Jestli mu ho ovšem....
... nepřebere zatím někdo jiný.....
neregistrovaný "R.Barrichello"
7. 11. 2000 14:02
No vypadá to, že Marc bude.....
... asi muset vzít místo toho testmana u wiliamsu. A tudle jsem někdě v časáku viděl jeho dvojíka.
neregistrovaný "R.Barrichello"
1. 11. 2000 13:09
Nikdo tu není!!!!
Pusto a prázdno...
neregistrovaný "R.Barrichello"
30. 10. 2000 14:27
Re: Re:
To je expert, Gene je daleko lepší!!!
neregistrovaný "dizzy1"
30. 10. 2000 10:20
Bez nadpisu
Kdepak, s nejvesti pravdepodobnosti bude vedle Alesiho Pedro Diniz
neregistrovaný "R.Barrichello"
30. 10. 2000 09:49
Ale sehnat místo u nějaké stáje....
.. aby mohl normálně jezdit bude asi těžké, jedině ten prost...
neregistrovaný "R.Barrichello"
26. 10. 2000 09:16
Testman u Wiliamsu - není špatné, ale....
... jak sám říká, raději by závodil a já bych ho také raaději viděl v závodech než za volantem testovacího vozu. Sice by nasbíral určitě cenné znalosti a zkušenosti se silným vozem, ale závody jsou závody.... uvidíme
neregistrovaný "Villeneuve"
25. 10. 2000 15:18
Novinka:
Podle autosport.com bude v pristi sezone Marc Gene testmanem Williamsu.
neregistrovaný "R.Barrichello"
23. 10. 2000 10:07
Alesi sice dojel................
.......ale bylo mu to prd platný - stejně jsme 10!!!!! Hurá!!! marc měl opět smůlu, ale hezky za sebou držel Ralfa, musím ho pochválit!!!!
neregistrovaný "R.Barrichello"
19. 10. 2000 13:16
Re: Marc se musí snažit......
Taky dost možný.... Jinak omlouvám se za chyby, musím si to po sobě víc číst!
neregistrovaný "dizzy1"
19. 10. 2000 12:00
Re: Marc se musí snažit......
A nebo se nesrazi mezi sebou ...
neregistrovaný "R.Barrichello"
19. 10. 2000 09:30
Re: Marc se musí snažit......
Jestli Jeanovi nebouchne jako tradičně motora Nickovi nevypadaj kločka z převodovky!!!! ale uvidíme.
neregistrovaný "dizzy1"
18. 10. 2000 14:46
Re: Marc se musí snažit......
Chacha, Alain se vas na nic ptat nebude a vyhraje ..... ehm dojede pred Minardi :-)
neregistrovaný "R.Barrichello"
18. 10. 2000 12:06
Marc se musí snažit......
... dojet v Malajsii co nejlépe a hlavně nepustit přerd sebe Prosty, jinka by se mohlo stát, že Minardi bude poslední a to by bylo blbé!!! Go Marc, go!
neregistrovaný "R.Barrichello"
13. 10. 2000 09:04
Gene je prý....
.....jedním z nejvěřnějším pilotů Minardi a to u nich jezdí pouze 2 roky - no proto taky nejsou ty výsledky tak dobré, když mění jezdce jako ponožky!
neregistrovaný "R.Barrichello"
9. 10. 2000 09:23
Smůla.....
.... taky už mu to auto mohlo těch pár kol vydržet, no co se dá dělat, uvidíme v Malajsii!!!
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 10. 2000 09:24
Re: Re
Koho???? Geneho nnebo Kapitanchose???? jestli myslíš kapitána tak neznám, ale vzhledem k tomu stylu a k tomu že používá i login elektrarna vše nasvědčuje tomu, že je to on!!!
neregistrovaný "dizzy1"
3. 10. 2000 19:29
Re
A jak to víš, že je to on. Znáš ho osobně ?
neregistrovaný "dizzy1"
3. 10. 2000 19:28
Re
Proč ne ? Ja bych se chtěl taky o Prostu bavit na Olivier Panis Fans. Takhle moc diskutujících nebude, všechno se to rozdrobí. No uvidíme. Když bude příští rok skutečně u Prosta, tak tu budu každou chvilku.
neregistrovaný "R.Barrichello"
3. 10. 2000 14:08
Změna loginu na R.Barrichello
Od teď R.Barrichello = já, Barrichello= kapitanchos. Je to idiot, používá můj login, zřejmě zná heslo!!!
neregistrovaný "Barrichello1"
3. 10. 2000 13:49
Re: Hurá
Sakra, prošvih jsem první příspěvek, ale co se dá dělat, jinak máš trochu pravdu, ale např. o Gastonovi žádné téma zakládat nebudu. Ale Marc je dobrej, a pokud bude jezdit příští rok u Prostu, tak se přece o něm nebudeme bavit v Minardi tématu, ne?
neregistrovaný "dizzy1"
2. 10. 2000 19:39
Hurá
konečně jsem někde první, když jsem pros... propásl moje téma. Koukám Barichello, že jak postupně budou procházet jezdci Minardi, že budou růst tvoje témata :-)