Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
10. 9. 2006 17:29
neregistrovaný "JarinoRS"
10. 9. 2006 19:20
neregistrovaný "TomKQT"
10. 9. 2006 20:05
neregistrovaný "petros"
11. 9. 2006 09:36
neregistrovaný "Alex1"
11. 9. 2006 10:22
neregistrovaný "T.E.CH"
11. 9. 2006 10:55
neregistrovaný "Kiminator"
11. 9. 2006 14:17
neregistrovaný "ICASK"
11. 9. 2006 14:54
neregistrovaný "Ultiman"
11. 9. 2006 22:13
11. 9. 2006 22:30
12. 9. 2006 16:03
neregistrovaný "Ultiman"
12. 9. 2006 16:17
neregistrovaný "petros"
12. 9. 2006 16:56
12. 9. 2006 18:36
12. 9. 2006 19:34
neregistrovaný "Ultiman"
12. 9. 2006 22:28
12. 9. 2006 18:08
neregistrovaný "Kiminator"
13. 9. 2006 11:53
neregistrovaný "Ultiman"
13. 9. 2006 16:35
neregistrovaný "Iček1"
13. 9. 2006 20:29
neregistrovaný "Ferri"
15. 9. 2006 13:15
neregistrovaný "Iček1"
15. 9. 2006 13:29
neregistrovaný "Richie-HK1"
15. 9. 2006 21:01
16. 9. 2006 22:55
neregistrovaný "Ultiman"
18. 9. 2006 10:09
17. 9. 2006 06:11
neregistrovaný "RedBaron1"
18. 9. 2006 11:26
neregistrovaný "zvejkal"
23. 9. 2006 20:27
neregistrovaný "IT"
24. 9. 2006 07:11
23. 9. 2006 22:05
24. 9. 2006 11:08
neregistrovaný "Vazli."
24. 9. 2006 12:21
neregistrovaný "IT"
24. 9. 2006 19:31
24. 9. 2006 20:53
neregistrovaný "IT"
neregistrovaný "JarinoRS"
10. 9. 2006 17:29
Schumiho koniec
Tak nam Schumak oznamil koniec kariery. Aky mate na to nazor? Myslite, ze ho este niekedy uvidime pretekat, napr. v DTM?
Rozbalit vlákno
1
Avatar - kostey
10. 9. 2006 18:45
Re: Schumiho koniec
myslim ze neuvidime,

kazdopadne mi to ano nevadi, ze konci. Po tom co predvedl v Monaku (jak tam omylem zastavil v zatacce) ho zrovna moc nemusim.

kazdopadne to byl sakra dobrej jezdec. Kam se na nej my tady hrabeme...
neregistrovaný "TomKQT"
10. 9. 2006 19:20
Bez nadpisu
Kam se na nej my tady hrabeme...

No tak to jsem nepochopil >:D

Jinak že odchází - je to jeho rozhodnutí. Zas se po čase objeví nějaký další výrazný jezdec. F1 se odchodem Šumachra nepoloží, už odešly i jiné legendy ;-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "petros"
10. 9. 2006 20:05
Bez nadpisu
Je to Pan závodník tělem i duší svojí perfekcionalostí se dokázal vyšvihnout a setrval tvrdým trénováním a hledání chyb . Tím se povznesl na vyšší místa oprávněně a to že udělal pár kixů to patří k formuli 1 jako doping k olympiádě . Pro mne to bude největší borec . Jo a také nemá takové manýry jako jiní nepříliš dobří a slavní protihráči. Jak řekl Gerhard Berger že po něm bude dlouho díra . Já si myslím že pokud Massa nebude utlačován oproti Kimimu tak by mohl být dalším Schumacherem vždyť šumi byl massův vzor a to je přece důkaz toho že to byl je a bude dobrý jezdec a jestli bude nebo nebude jezdit v DTM si myslím že asi ne spíše něaké exhibice jako jezdil Fangio. ŘÍKÁM A ŘÍKAT BUDU ŽE SCHUMACHER MICHAEL JE BEST
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Alex1"
11. 9. 2006 09:36
Bez nadpisu
"Jo a také nemá takové manýry jako jiní nepříliš dobří a slavní protihráči". Nevím, jaké manýry máš na mysli. Šumák měl za své kariéry manýrů dost, na závodní trati... K osmému titulu mu pomůže FIA svou manipulací se šampionátem a příští rok už ho neuvidíme. Spadl mi kámen ze srdce, chybět mi v F1 nebude ani náhodou....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "T.E.CH"
11. 9. 2006 10:22
Bez nadpisu
Jo , myslím že nechtěl závodit v jednom týmu s KR.Mohl by dostat lehce na * a to by nebyl odchod hodný jeho titulů mistra světa.Osobně si myslím že to rozhodlo nejvíc!Jinak MS byl a je pan jezdec....
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Kiminator"
11. 9. 2006 10:55
Bez nadpisu
S tim odchodem legend jen doplnim,ze odesli at uz dobrovolne nebo tragicky(necht je p. Sennovi zeme lehka). S tim Monakem naprosto souhlasim,to jezdci jeho kalibru proste nedelaji!!! Kdyz to ale sectem a podtrhnem,je to holt Pan Jezdec. Mimochodem fandim Kimimu. :))) nevim,jestli mu mam fandit i po prestupu k ty cerveny staji. :'-( Poradte!!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "ICASK"
11. 9. 2006 14:17
Bez nadpisu
Ja fandim cervenym nech tam jazdi kto chce. Skoda bude sumachera bol naozaj skvely, ale je aj uz starsi a radsej nech si deti uzije. Mozno sa objavy na nejakom poste ako technicky riaditel alebo podobne a daj nam boh stastia aby sa mu chcelo dostat do FIA a konecne spustit pravu F1
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "Ultiman"
11. 9. 2006 14:54
Re: Re:
jak tu bylo receno o jeho jezdeckych schopnostech se bude vykladat asi jeste dost dlouho...mechanici ho meli radi kvuli jednoduche spolupraci...navic v kazdem rozhovoru pripomel ze zavod nevyhral schumi...ale ze schumi dojel prvni s autem od ferrari...charita k tomu asi patri ale tolik kolik dal on asi nikdo jiny z jezdcu nedava...takze jeho obcasne nesportovni chovani(ikdyz to je skoro ten nejhorsi prohresek) mu odpoustim a myslim...vlastne vim ze bude v F1 chybet...alespon nejaky cas nez si na jeho nepritomnost zvykneme...a myslim ze nikde jinde uz nenastoupi...nema to zapotrebi a navic nevim jestli by ho bavilo jezdit nejakou "nizsi" soutez...ikdyz US serie Rocket Race by mohla byt slusnou vyzvou a zaroven by udelal dobrou reklamu takze honorar by take za neco stal...ale at tak nebo tak je nezapomenutelny 8)
11. 9. 2006 22:13
Re: Re:
v dnesnej dobe, ked zasluha pilota na vitazstve je mozno 10% a zvysok su financie narvane do technologii, mi pride hovorit o niektorom z pilotov ako o legende dost nemiestne.

Ad zaciatky z ferrari - bolo by dobre sa pozriet, aky bol vo ferrari rozpocet za bergera, a ako sa to zmenilo po tom, co tam dosiel sumi. A kazdemu bude jasne, kde je pes zakopany.
Avatar - kostey
11. 9. 2006 22:30
Re: Re:
10% sorry ale to stebou nemuzu souhlasit. uz jednou jsem zminoval to Monako. Videl si jak se Sumi probojovaval skrz vsechny zavodniky? nerikej mi ze to je z 90% v aute. Musi mit sakra dobrej odhad na to kdy a jak intenzivne brzdit, kdy a kolik pridavat plynu, bejt pripravenej na sebemensi chybycku jezdce pred sebou a vyuzit ji. tohle neni o technologijich to je o jezdci. Nicmene nepopiram ze za jeho uspechama stoji Ferrari. Ale i kdyz ho moc nemusim tak to je sakra dobrej pilot. a legendou je urcite, o tom nema cenu diskutovat
neregistrovaný "Ultiman"
12. 9. 2006 16:03
Re: Re:
presne tak 10% je naprosty blabol...myslim ze proc naprosto trefne popsal kostey ;-)
neregistrovaný "petros"
12. 9. 2006 16:17
Bez nadpisu
to monako v tom se ukazal v nejlepším i nejhorším světle a tu botu co udělal tak vynahradil divákům potom v závodě
Rozbalit vlákno
4
12. 9. 2006 16:56
Re: Re:
ak je to blabol, tak mi potom skuste vysvetlit, ako je mozne, ze sa za volant posadi 20 rocny mladik, a tiez dokaze drzat krok s najlepsimi....

Posadte sumachera do rallycar a doserie sa. Urobte to naopak a Schumacher ma silneho konkurenta. Posadte sumachera na motorku a poserie sa. urobte to naopak a sumacher ma silneho konkurenta...
Avatar - kostey
12. 9. 2006 18:36
Re: Re:
matus: pokud to beres takhle tak tentokrat s tebou musim souhlasit. Podle me jsou vetsi machri piloti jako napriklad Solberg, Gronholm, Loeb a podobni co jezdej WRC. Piloti F1 maji naucene trati nazpamet. Dokazali by je jet snad i poslepu. Piloti ve WRC nikdy nevi co je v zatacce ceka. Navigator jim sice rekne jak je prudka, jak klouze, aby ji nerezali a podobne. Myslim si ze piloti WRC jsou vetsi machři. Nicmene Schumi je legenda a to jestli tech uspechu dosahl jen kvuli ferrari nebo ne, o tom se muzeme dohadovat do nekonecna. libilo se mi jak Rossi porad vyhraval, pak sel do slabsiho tymu a stejne porad vyhraval. Podle me nebyl lepsi zpusob jak lidem ukazat ze je proste nej. Kdyby tohle udelal Schumi tak bych si ho vazil vic.
neregistrovaný "Ultiman"
12. 9. 2006 19:34
Re: Re:
matuS: to ze reknes ze je legenda jen diky Ferrari mi prijde jako trosku neuvazene...zaprve...do F1 chodi nejlepsi jezdci ostatnich okruhovych seriich...takze uz jen se do ni dostat je pro vetsinu lidi nedosazitelny uspech...pak o misto ve Ferrari si musi jezdec taky umet rict a vis ze tim nemyslim doprosovani slovem...a za treti...a to je asi jedna z nejdulezitejsich veci...ikdyby to byla pravda obdivuji ho klidne i jen za to jak jezdi na mokru...prave tam se nejvic (ne ze by to jinde poznat nebylo) ukaze kdo ma cit a kdo ne...a co si pamatuju tak schumi vzdycky umel prodat svoje schopnosti...a k tomu srovnani se Sennou...to uz snad nemyslis vubec vazne...samozrejme ze to tak muze byt...stejne jako by nakej vidlak z horni dolni mel dost penez a mohl zavodit taky...ale nema prilezitost stejne jako mrtvi nemaji prilezitost zavodit...takze takto uvazujic dosel jsem k zaveru ze Jan Zelezny si ten rekord nezaslouzi...protoze kdyby v roce 1,2 mel ten svetoznamej ostepar stejny podminky tak by hodil vic...a o tom to je...poslednich osm mozna devet let je schumi jeden z nej jezdcu na svete a za to ho jeho fanousci obdivuji...a to ze by byl Senna lepsi je vlastne uplne jedno protoze ten tu proste neni :(
12. 9. 2006 22:28
Re: Re:
ja sem sennu nepletiem.

Co sa tyka toho, kto v F1 jazdi, tak jazdia tam hlavne ti, ktori dokazu zabezpecit, aby s nimi dosiel aj sponzor. Tym to aj konci. Lebo ked mas sponzora, tak mas techniku. A ked mas techniku, tak mas vysledky. A vice versa.
neregistrovaný "Kiminator"
12. 9. 2006 18:08
Bez nadpisu
Schumi se stal legendou diky technologiim,ktery v jeho dobe vrcholily. Kdyby jste jeho auto dali v minulosti p.Sennu nebo komukoli jinemu,verim tomu,ze by zajeli stejny(podobny,ne-li lepsi)casy,jako Schumi. Ted,kdyz se zmensujou objemy,vykony atd. a vsechno se zprisnuje,tak uz jeho rekordy tezko nekdo prekona. Pro nekoho je to tvrda realita,ale je to tak. :)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Ultiman"
13. 9. 2006 11:53
Bez nadpisu
matuS: zatim vlastne se vsim co jsi rekl souhlasim...jenze jen do urcite miry...ano prichod sponzora je dulezity ale jak ziskat sponzora?...chce to velmi zrucneho manazera ale ani tak nepujde sponzor za nekym neperspektivnim aby z nej udelal perspektivniho...proste podle me nestaci dobry manazer aby ses stal tim nejlepsim...takze schumi umi tot vse ;-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Iček1"
13. 9. 2006 16:35
Schumimu je to šumafuk!
Nesáháme mu ani po kotníky. Téměř nikdo neví, že věnoval $ 10.000.000,-- na oblasti postížené TSUNAMI v Asii. A hlavně, tyhle ty naše úvahy jsou viz nadpis!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Ferri"
13. 9. 2006 20:29
Bez nadpisu
Co sa tyka otazky, kde by bol Schumi bez Ferrari, skor by som dal otazku, kde by bolo Ferrari bez Schumiho? Ved ked tam prisiel ako uz dvojnasobny majster sveta z Benetonu, tak Ferrari nebolo nic moc. Za cias Bergra a Alesiho toho vela nedosiahli, sem tam nieco vyhrali ale nebolo to bohvieco. On svojim perfekcionalizmom a tvrdohlavostou ist za svojim cielom - vitazstvom, dostal Ferrari na prve miesta. Proste Taliani museli zacat tvrdo makat, co zo zaciatku im to slo trosku tazsie, ale zvykli si >:D K jeho jazdeckym kvalitam sa nema zmysel vyjadrovat, sice posledne roky to bolo skor o dobrej taktike, ale je to clovek ktory pritiahol k f1 miliony divakov. Tych co ho milovali a aj nenavideli. Presne tip ako boli kedysi Prost so Sennom.

F1 sledujem uz vyse 15 rokov a je pravda ze uz to nie je co byvalo, vacsinou strasna nuda, ale za to mozu vsetky tie blbe pravidla. Verim ze bez neho by to bola este vacsia nuda. Bez schumiho to pojde este viac dolu vodou, pokym sa znova nenajde nejaky skvely kazdym nenavideny pilot :)
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Iček1"
15. 9. 2006 13:15
Re: Bez nadpisu
Souhlasím s tím, co popravdě, vystižně a vyváženě napsal Ferri!
neregistrovaný "Richie-HK1"
15. 9. 2006 13:29
Bez nadpisu
Schumi je jeden z nejlepsich pilotu vubec....mam pocit ze uz se nikdy nevzije pojmenovani treba "jede jako Couthard".....vsichni reknou ...hele ten jede jak Schumacher :-) alespon ja to pouzivam v mestskem provozu prakticky denne.....tak mi na Schumiho nesahejte :)
Rozbalit vlákno
3
15. 9. 2006 21:01
Re: Re:
hele ten jede jak Schumacher alespon ja to pouzivam v mestskem provozu prakticky denne.....tak mi na Schumiho nesahejte

ano, niektori hovoria "ide ako blbec" a ini hovoria "ide ako sumacher" :D
neregistrovaný "Ultiman"
16. 9. 2006 22:55
Re: Re:
matuS: ty ho asi hodne nemas rad ze?...takze podle tebe ridic co umi ridit a jezdi o neco rychleji nez ostatni je blbec?...na neprehlednych usecich ano...tam jde i o reakce ostatnich...ale na dalnici?...nikdy...pokud to neni takovej ten co ti neda sanci uhnout a prijede ve dvou stech a zacne vyblikavat ale ten co jede svych 150-160 kdyz vidi ze predjizdis kamion tak trosku zpomali aby dojel tak akorat tak bych ho naopak nejradsi pochvalil...navic nevim jestli jsi nekdy videl schumachera v provozu ale jestli ho srovnavas s debilama podle toho co si videl na okruhu tak pro tebe mam novinku: Na okruhu se to smi!!! ...neco neni uplne sportovni ale smi se to...a kazdej jede zavod s rizikem ze mu to nekdo udela...to=naka svinarna...ale o tom tahle diskuze neni takze jeste jednou rikam...SCHUMI UMI >:D
18. 9. 2006 10:09
Re: Re:
nemam ho rad a to preto, lebo sledujem celu jeho karieru (okrem poslednych 2 rokov, takze tu situaciu v monaku som nevidel ) a viem kolko nefer veci spravil. Teraz sa to uz ale bagatelizuje...
neregistrovaný "RedBaron1"
17. 9. 2006 06:11
Bez nadpisu
Vynikající pilot, který se občas neudržel a předvedl svinské chování, které s fair play nemělo nic společného.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "zvejkal"
18. 9. 2006 11:26
matuS
A Kolko? :D
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "IT"
23. 9. 2006 20:27
Bez nadpisu
F1 není "dámský klub v nebi u kafe", ale tvrdý boj,kdo z koho,všemi prostředky,byť na hraně. Ono kamery se zaměřují na jedny,resp. některé jezdce a to,co se děje jinde (také nefér věci), se lidem neukáží. Každý má možnost jít a získat 8 titulů.Stačí točit volantem a šlapat na plyn,občas na brzdu.Za 5,10,20,50 let se bude počítat,že měl 7(nebo 8?) titulů.To,co je dnes fatální problém se za 40 let ani neví,že vůbec kdy bylo. Takové jsou dějiny.Konečně,nikoho snad nezabil svou jízdou,ale mnohým docela ujel ;-)

K Monaku:presumpce neviny.Ať mu prokáží,že to byl úmysl.

Zcela vážně:pak by ve F1 nesměla být po startu první zatáčka.

Přece v hokeji se bere oddechový čas,když někomu teče do bot a soupeř má našlápnuto.Ve fotbale se nám někdo svíjí,svíjí..čas běží a pak hop a jako srnka.Všichni víme,že se nepřidá to,co se profákalo.Takový je sport.Může se mi to nelíbit,ale změníme to? Mohu vypnout,toť vše.
Rozbalit vlákno
1
24. 9. 2006 07:11
Re: Re:
řece v hokeji se bere oddechový čas,když někomu teče do bot a soupeř má našlápnuto.Ve fotbale se nám někdo svíjí,svíjí..čas běží a pak hop a jako srnka.Všichni víme,že se nepřidá to,co se profákalo.Takový je sport.Může se mi to nelíbit,ale změníme to? Mohu vypnout,toť vše.

to je jeden z dovodov, preco nemusim futbal. Cele je to skorumpovane, na cele s medzinarodnou federaciou, ktora nechce povolit technicke prostriedky na pomoc rozhodcom- vsetkym je nam jasne preco.

Urcite tento stav nezmenim, ale mam pravo to kritizovat. Tak ako sumachera.

Mlcat znamena suhlasit.
Avatar - JOB
23. 9. 2006 22:05
Bez nadpisu
IT: Souhlas ;-)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Vazli."
24. 9. 2006 11:08
Bez nadpisu
Schumi byl je a bude nejlepsi jezdec F1 a za tim si tvrde stojim
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "IT"
24. 9. 2006 12:21
Bez nadpisu
matuS: Ale přece jasně,proč bys nemohl kritizovat? 40 let se se vším souhlasilo,resp.muselo a šlo to ku pr(jinak se to nedá formulovat). To byl jeden extrém. Ale aby nebyl jiný extrém,že všechno a vše je špatně. Tomu nevěřím.

U nás všichni na všechno nadávají,ale tipuji,že právě teď se bude u hypermarkrtů špatně hledat místo na parkování.Takže jak je to?

Ve sportu jsou pravidla,určitě jsou nedokonalá,navíc je vykládají lidé a proto je to celé relativní,třeba sudí neviděl Maradovovu ruku a vítězný gól platil.

Spíš bych to bral jako celek(dlouhodobě).Pokud Šumi 7 krát vyhrál F1, nemohl přece soustavně porušovat pravidla a nebýt dobrý.Tolik let nemůže někdo prokličkovat. Všichni je porušují a jde jen o to,jestli to komisaři vidí nebo nevidí. Týmy podávají protesty proti konstr.prvkům,které sami nemají,nebo by je už nestihly.Tak se ulobuje zakázání.

Tak je to ve všem,ale podle mne je to stále lepší, než aby byl jeden program,jedna TV a tam budovatelské filmy z CCCP,budovat.písně a přenosy z inscenovaných soud.procesů.

Seč je vše nedokonalé,nic moc lepšího se nevymyslí. Lze po krůčkách zlepšovat,ale aby zlepšení nebylo ve finále couvnutí. Loňský zákaz měnění pneu byl takový příklad jedné ultra pitomosti.

P.S: V česko-slov. TV se pávě hádají politici.Sranda!! Zaujala mne s.Tóthová(jestli si z doby HZDS pamatuji její jméno),a křičela cosi o spravedlnosti. Od ex-komunistické soudkyně to sedí,ne? :D
Rozbalit vlákno
1
24. 9. 2006 19:31
Re: Re:
Pokud Šumi 7 krát vyhrál F1, nemohl přece soustavně porušovat pravidla a nebýt dobrý.Tolik let nemůže někdo prokličkovat.

to som ale ani nikdy nepovedal. To bola reakcia na to, ze ho nemam rad :)
neregistrovaný "IT"
24. 9. 2006 20:53
Bez nadpisu
matuS:ber to pozitivně, on tě asi nezná a pravděpodobně jsi mu též lhostejný, takže jste svým způsobem kamarádi, kteří "se nemusí"... ;-)

Však jsem nenapsal, že jsi něco napsal, to byla jen úvaha, že 15 let nemohl porušovat pravidla a každý druhý rok být mistrem.

Nicméně jezdit umí, což určitě souhlasíš. ;-)
Rozbalit vlákno
0