Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Scirocco GT24: už tento víkend na Nürburgringu

36. ročník závodu 24 hodin na Nürburgringu (na slavné Nordschleife) startuje v sobotu 23. května v 15 hodin, trénink probíhá v pátek.
Zpět na článek
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 14:50
Re: Balim To
Carmiku užij víkend a měj se.
23. 5. 2008 14:49
Re: Na druhou stranu
Pojede báječně jako GTIčko. Hodnotím báječnou jízdu z pozice člověka, kterej jezdí pružně, neagresivně a kterej rád jezdí. S hlavou.

Závodní auta patří na závody.
Avatar - T613
23. 5. 2008 14:49
Re: Matelko
to víš, někdo na někoho vymyslí Indulonu, a rázem někdo jiný vymyslí Matelku :-)
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 14:39
Re: Balim To
Pěkný víkend všem, také to balím a jdu si užít volno. :-!
23. 5. 2008 14:38
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
S tou konkurencí naprosto souhlas a jen doufám že úspěch Scirocca probudí i konkurenci. Pokud tedy úspěch příde, ale zde bych "nějakou zradu" neočekával. V devadesátkách bylo přeci tolik modelů, kde se dalo vybírat. Vždyť třeba jen Honda měla 3 modely na které by v evropě mohla navázat a jsou samozřejmě i jiní. Takže i když mě VW neoslovuje, tak jednoznačně Go šíro Go ať vyprovokuješ i ostatní.
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 14:36
Re: Balim To
Vadere přeju taky krásnej víkend. Jo a ne že se zas zapomeneš v hospodě.... ;-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 14:27
Balim To
Panove dnes jiz koncim- mejte se krasne. Uspesny vikend pokud mozno bez nehod a nezapomente co sjme se tento tyden dozvedeli za novinky ze sveta automobilu- tj. auto si kupuje clovek vyhradne kvuli svemu okoli, Opel Calibra patri mezi automobilove legendy a zaverem- staci aby konstrukter nacrtl 1. navrh konstrukce a designer prvni designovou skicu a jiz z toho pozname ze to bude prodejni trhak se kterym se bude skvele jezdit a v podstate nejen ze nebude v podstate mit zadnou konkurenci ale bude naprosto Bozi a bezchybny
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 14:10
Re: Matelko
ako bolo v škole matelko?? nehneval si pani učitelku??? >:D ináč buď kludný nick 507_ fakt mne nepatrí... ;-)
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 14:09
Re: Na druhou stranu
GTI sorry, ale co si představuješ pod pojmem "pojede báječně". Já uznávám pojem "skvělá jízda" a to pro mne znamená Impreza WRX STI a Lancer Evo. Báječně jede i S-Klasse nebo 3er Reihe nebo také stará Celica.
23. 5. 2008 14:09
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
no predstav si to. scirocco v pretekarskej verzii vyzera sportovo. no ty mas teda skvele oci :yes:
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 14:08
Re: Na druhou stranu
BTW: ta prezdivka kretou jsi mu dal podle mne dokonale vystihuje cilovou skupinu zakazniku ;-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 14:06
Re: Na druhou stranu
Nevim pojede jak pojede Rocco, ani novy Civic, stejne jako novy Golf nebo ta mala nova Alfa. Dokud si do toho nesednu tak to nedokazu posoudit. Z fotek ani predku to nevyctu. To je jako kdyby jsi tvrdil ze nove Mondeo musi jet rozhodne lip nez minule- a pritom to neni pravda- podvozek stareho mne ( a i spouste dalsich lidi pripadal lepsi) .
Kdyz tvrdis ze Cayman je ostry sportak a zaroven tvrdis ze to je v podstate jedina lec drazsi konkurence pro Rocca tak to znamena ze Rocco ma byt taky ostry sportak
23. 5. 2008 14:06
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
23. 5. 2008 14:01
Re: Na druhou stranu
Jistě že dá.

Že Rocco báječně pojede, Vadře o tom nemusíš vůbec ale vůbec pochybovat. Jde jen o to, jak bude naladěn, já odtušuji, že to bude se zavřenejma očima o fous lepší getei (s ohledem na nižší těžiště), ale že by nejel výborně, o tom přece nemůžeme vůbec uvažovat. Neblázni. Toje jako bys napsal, že nevíš jak pojede novej civic. Výborně, to ví každej.
Avatar - radhro
23. 5. 2008 14:00
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
ty bláho já si v 19ti koupil na splátky R5 1,7 GTR za 60.000,- a byl jsem king sídliště . Ala jak jsem v bazoši viděl CELICU tak se mi zatmělo před očima >:D >:D >:D
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:58
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
[odkaz] stránky fungují, ale jestli firma..
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 13:53
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Pokud vím tak ne, ale je nějaká snaha značku obnovit.
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:52
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Existuje jeste vubec De Tomaso?
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:51
Re: Na druhou stranu
Furt jsi mi neodpovedel jak vis ze bajecne pojede? Delas na jeho vyvoji? Je fakt ze pro lidi co si kupuji auto podle sveho okoli to bude superkara.
Dnes není v mainstreamu lepší auto se sportovním nábojem, absolutním stylem karoserie, prostě vším, co dělá chlapovi/klukovi radost. Pak jedině Cayman. Za jednou tolik ovšem.
Ja to chapu tak ze jedeina dalsi auto se srovnatelnym sportovnim nabojem je Cayman ale bohuzel je podstatne drazsi. Takze ted mne napada otazka da se Cayman povazovat za ostreho sportaka?
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:50
Matelko
chlapi bacha - skončilo vyučování!!! ;-) Daniel Matelko je tu... >:-[]
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:50
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Říkal jsem z těch levnější ;-) Jinak máš recht! De Tomaso bylo u mne mnohem výše než Countach. Snů bylo plno..
23. 5. 2008 13:46
Re: Na druhou stranu
Mimo tebe tu nikdo zatím nenapsal, že to bude ostrý špičkový šporťák. Tím je právě ten Cayman. Scirocco naopak bude velmi příjemné coupe/hatch na perfektní každodenní ježdění s obrovskou potcí stylu, moderní karoserie a kvalitním podvozkem a motorem. Prostě bude to takové coupeGTI, a to těm, co o tom něco ví už stačí dnes.

Vidím, že se pohybuješ v zajímavých lokalitách, tak věř, že jsou ještě i jiní milovníci Cliber.
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:41
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
mojim snem byla sierra cosworth.... :-)
23. 5. 2008 13:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:37
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Kamaradovi v nouzi rad pomuzu aby se vic vzdelal- to vis vzdelani je zaklad
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:36
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Tak si predstav tu hruzu upravenou vyse zminenym cool tuningem
23. 5. 2008 13:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 13:34
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Kluci, já asi tak v -nácti snil o DeTomaso Pantera,Maserati Bora nebo Lambo Countach. Tohle Lambo bylo tuším v r.1973 v inzerátech Světa motorů na prodej za tehdy šílených 750.000,- Kčs (a to byla 1. ve Sportce 300.000,- za což byl barák) :-!
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:34
Na druhou stranu
Pokud bude Shirocco stejna legenda jako Opel Calibra tak jsem klidny- ostri hoseani s diskosek budou mit v noci poluce jak se jim o ni bude zdat a pri predstavach jak si ji spravne otuni aby si pred nima nejaka 14 sama lehla na zada budou mit mirne zrychleny dech tak to pak muzu rict jenom BRAVO . Za takovouhle legendu davam :yes: :yes: :yes: . Jeste ze uz tu ted vsichni vime ze to bude ostry spickovy sportak se super jizdnimi vlastnostmi a solidni cenou
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:33
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
dík za osvětu >:-[] :yes:
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:31
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
no ten přece nosil brejle jak popelníky... ;-)
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:30
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Doteď si pamatuju na úvod testu v AMR, kdy tam líčil svou jízdu v lese :yes:
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:30
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
tak teda dobře. ester kočičkovou.... >:D
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:30
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Ty mas divne asociace kamo :yes:
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:29
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Integra Type R v bile :yes: Krasne auto+ skvely motor
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:29
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Snad ti nepřipomíná soudruha Husáka zamlada... >:-[] >:-[] ???
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:28
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Já v jejich věku snil o Integře typ R, Fiat Coupe, Celice a Prelude.. Samo z těch levnějších.. kriste to je tak dávno..
Avatar - da_b0mb
23. 5. 2008 13:26
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Oh my god...No ono staci mrknout na bratrsky server autofun.cz a galerii z nejakyho srazu...Neskutecny veci se tam daj videt 8-s
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:26
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
To je chyba- hned to napravime v PM mas adresy odkud to stahnes ;-)
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:26
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
EOS na mě na živo moc nezapůsobil. Má na mě moc vykulený vošiška. Vypadá to jako, když potkáš někoho kdo má místo brýlí jogurtová skla. Nicméně ze současné nabídky VW je to asi nejhezčí model.
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:24
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
vzpomínka na ně mě dodnes způsobuje dávivý reflex... >:-[]
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:24
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
aťka je aťka.. chjoo :'-( ;-)
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:23
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
to její video jsem bohužel prošvihl ;-\
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:23
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
svatá pravda kámo, sám bych to neřekl výztižněji... ;-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:22
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Zvrhliku :-! I kdyz strycek Jedlicka ted mne napada ;-) :yes:
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:22
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
NN 1,9 SDI- pamatujes na ty hruzostrasny sedany POLO?
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:21
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
já předhazuju aťku janouškovou a strejčka jedličku.... >:-[] >:-[]
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:21
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Taky mne napadl Eos, C70 ale to uz jsme asi cenove vys- i kdyz u VW nikdo nevi :-!
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:20
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
bacha na Pamelu mi nesahej - jeji domaci video se mi vrylo hluboce do pameti a tvrde na mne zapusobilo ;-) . ty dnesni hvezdicky uz nemaji ty spravne kvality a ani netoci tak hodnotna domaci videa :no:
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 13:19
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
na hlínách a v tédéíčku voe?? vejfuk jak roura od kamen, mračítka, xenony od vietnamců, chlupatej volant, leopardí potahy, zařízlý tanga a k tomu řvoucí rádio... miluju tyhle hošany.... >:-[]
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:16
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Samo se bavím o herečkách ;-) Jinak Carmen je Carmen >:-[]
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 13:16
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Nevím jak ostatní ale rozhodně nevím jak báječně pojede. U tohohle modelu je jeden problém - snaží se navázat na kdysi vyráběné modely Scirocco a Corrado, ale ta časová díra je tam už tak velká, že si je málokdo pamatuje. Na co a jak bude navazovat? Takže teorie o báječné jízdě jsou momentálně mimo mísu. Jestli o tom 20ti letí budou snít nebo ne je bezpředmětné pokud na něj nebudou mít a až budou mít prachy nejspíš už budou ve věku kdy se budou ohlížet po něčem onačejším. Dostane ho možná pár hodných hošánků od maminky k něčemu anebo pár milenek od svých dědoušků.
Bude to prostě o ceně a jak znám koncern nebude to za hubičku. Toť můj osobní názor. ;-)
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:16
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Ještě bych přihodil kupé od Hyundai, přeci jen je to na balení bab víc kupé :-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:15
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Taky dobra volba - mas vkus :yes:
Avatar - T613
23. 5. 2008 13:13
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Jedině Salma Hayek! ;-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 13:10
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Hele mam rad auta- ale to neznamena ze musim sukat vyfuk. Pekna zenska mi je milejsi a navic abych si uzil nepotrebuji indilonu. Co jim navrhnu BMW 1, Civic Type R, Subaru Imprezu,Focuse i Golfa GTI
23. 5. 2008 13:08
VW dnes
VW většinou nepřichází s žádnými převratnými novinkami, ale trendy dokáže zachytit a dotáhnout na vyšší úroveň než konkurence. Příkladem může být malá kategorie CC a porovnání Eosu, 307, Meganu, opelu a focuse. VW přišel až ve druhé generaci, když Francouzi ověřili potenciál relativně malého segmentu trhu. No a Eos je jednoznačně nejlepší, designem, ergonometrií, provedením, tuhostí, ale taky - cenou. Jistě u vozů kategorie 700 - 800 tisíc zdánlivě ty desetitisíce nehrají roli, ale přece jen....Totéž platí o Tiguanu - neviděl jsem naživo Kugu, ale přes respekt k RAVce (i když design aktuálního typu mně nenadchl) a sympatie k Hondě a Nissanu musím objektivně uznat, že VW je i tady nejlepší. A kupodivu i cenou (nedeformovanou českými poměry - lepší je porovnávat ceny v Německu). O golfu je zbytečné cokoliv psát, fenomén je fenomén, ale tohle auto - Scirocco se skutečně povedlo, aniž by mělo onen předobraz v segmentu. A kdo dneska dělá něco podobného? Kdyby mi bylo dvacet, taky bych o tomhle snil.....nemá cenu snít o rádobysportovních hatchbacích s motory v základu a rychlými pruhy na bocích. Lepší je snít o něčem, co skutečně stojí za to. A tohle Scirocco za snění rozhodně stojí.

Koukám, že se tomu VW v poslední době docela daří, Tiguan, Passat CC (Passat obecně moc nemusím, ale CC je jiné kafe...) a tohle je taky podle mně trefa do černého. Jsem zvědav na nového Golfa, i když nesdílím obecně neustále vnucované názory o jeho fádnosti, nudnosti a nenápaditosti a myslím, že současné provedení je z hlediska designu jedno z nejlepších ve své třídě (společně s Focusem, ale až faceliftovaným a protipólem Civicem). Takže se prostě těším na tohle naživo a na Golfa alespoň na obrázku. A to nejsme skalní VW fanda, jenom mám rád pěkný a poctivý auta.
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 12:58
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Předhodím celou řadu hothatchů, které jezdí minimálně stejně dobře, ne li lépe, než pojede tohle pseudokupé. Jinak pokud bych jako mladej kluk toužil po něčem šmrncovním a neměl k dispozici milion, poohlédl bych se po nějaké slušné ojetině... ;-)
23. 5. 2008 12:57
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
O Angeline? Nepoplet sis to tu se serverem o filmu? A co to auto, co bys mezi těmi 20 a 30 dnes doporučoval ty v tomto segmentu?
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 12:36
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
hlavne o Angeline Jolie a par dalsich hereckach ;-) . Ja nevim jak pojede bajecne a ani nevim kolik bude stat- takze mne fascinuji tva odvazna tvrzeni
23. 5. 2008 12:32
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Víme všichni jak báječně pojede. Pojede ještě lépe než getičko. Mě vždy fascinuje ta záhadnost příspěvků, cos teď napsal... Proč máš problém tu vypsat, o čem jsi ve dvaceti snil? dokončuj příspěvky, tedy uveď (chceš-li polemizovat s příspěvkem mým) o čem by měl mladý svobodný kluk mezi 20 - 30 roky snít, když ne o sciroccu, případně si ho i koupit. Já neznám jiný přitažlivější vůz za malý peníz, sportovní coupe. proto se asi po šedesáté ptám - co předhodíš zájmu jezdců ty?
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 12:05
Re: MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Tak to ty kluky okolo 20 lituji- ja tedy ve 20 snil rozhodne o necem jinem- a ani to nemelo tak nablyskany vejfuk ;-) . ja byt tebou tak delam tyhle zavery az se v nem projedes
23. 5. 2008 12:02
MAINSTREAMOVÝ CAYMAN
Scirocco bude snem každého kluka kolem dvaceti. Ten, kdo bude v tom věku mít peníze si ho koupí, ostatní o něm budou snívat. Ten, kdo ten sen neunese bude tvrdit, že uznává jen ferrari... smutné, ale takových je nejvíce.

Dnes není v mainstreamu lepší auto se sportovním nábojem, absolutním stylem karoserie, prostě vším, co dělá chlapovi/klukovi radost. Pak jedině Cayman. Za jednou tolik ovšem. Nebo snad máš jiný tip?
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 12:02
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Vcera kdyz jsem valil z prace jsem videl spickove otunene POLO- To melo takova kridla ze mohlo konkurovat F1 , minimalne 16 gumy a s takovym zvukem ze i stary Zetor by byl proti tomu tiche motorove vozidlo- a borec mel hrozne fajn ksiltovku
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:59
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
naprostej souhlas... >:-[]
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 11:56
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
"Široko" bude ikona GERtunerů. A ani jim nebude vadit, že zepředu vypadá jako nová Impreza. :-)
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:49
Re: das ist gut wagen
ach jo ten náš matelko daneček - je to prostě fenomén. My ho nemít, tak je na světě smutno... ;-) :-)
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:48
Re: das ist gut wagen
s tou dobou chromovou a celkovou těžkopádností současného designu VW souhlas. Ale nějak jsem na pochybách, že tuhle tvář budou mít časem i ostatní modely VW. No nechám se rád překvapit. ;-)
Avatar - T613
23. 5. 2008 11:47
Re: das ist gut wagen
lowend mainstream a prémiový mainstream >:D :yes:
Avatar - T613
23. 5. 2008 11:46
Re: das ist gut wagen
díky >:D :yes: už vesele spamuju dál :yes:
Avatar - Dinar
23. 5. 2008 11:45
Re: das ist gut wagen
Nevím, v téhle třídě ani nečekám, že by mě mělo něco posílat do kolen, aspoň jsem tedy podobný pocit u auta nižší střední nezažil. Se mnou v tomhle směru moc nepořídíš mně volkswagenovský designový jazyk nijak neuráží, pro malá auta třídy golfu považuju za podstatné siluetu, postoj na silnici a kvalitní optiku světel, která podtrhne výraz. To vše umí VW dobře, Scirocco není výjimkou, dramata ve stylu průhledných plastů napříč autem a cingrlátka ve formě trojúhleníkových (a ještě falešných) koncovek výfuků mě neberou. Navíc, pokud Scíro ukazuje, jak budou vypadat masky příštích VW modelů, je to jen dobře, doba chromová se moc nepovedla. ;-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 11:23
Re: das ist gut wagen
JJ :yes:
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 11:21
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Ja myslim ze Picanto je legendou- kolik jinych vozu se dokazalo prodat v takovem mnozstvi pres antikampan vedenou GTI ;-) :-! >:-[]
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 11:20
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Mantu jeste jsem ochoten trochu zkousnout ale Calibru ne- to je auto co nebylo nicim vyjimecne
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 11:19
Re: das ist gut wagen
Dobrý co?! Jako by mu z oka vypadl. >:-[] :yes:
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:19
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
ty ses na dnešek moc nevyspal co??
Avatar - da_b0mb
23. 5. 2008 11:18
Re: das ist gut wagen
Dej si pozor Pierro. Za chvilku mu konci skola (prvni stupen v patek vzdycky koncil brzo), vriti se do diskuze a praskne mu hlava...snad ho nechces mit na svedomi ;-)
23. 5. 2008 11:17
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Manta je velká legenda... sierra též, no a Scirocco jí jednou bude také. I když dnešní svět povrchních empétrojkových kovbojů nepřeje této komoditě... Přesto... ještě stále jsou a vždy budou srdcaři.
Avatar - da_b0mb
23. 5. 2008 11:16
Re: das ist gut wagen
VW do kolen nikdy neposila ;-) Skoda, ze ubrali na agresivnosti, kterou mel koncept...ale i tak :yes: CC a Scirocco povazuju za povedeny a konecne jako designovej krok vpred resp. pohnuti z mista
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 11:15
Re: das ist gut wagen
Ke mne zvedave nakoukla sekretarka jestli jsem se nezblaznil kdyz jsem se zacal tak tlemit
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:15
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
neblbni mi hlavu!! jinak já udělám legendu z Picanta na grilu.... >:D
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:13
Re: das ist gut wagen
bombo, daniel matelko včera zabodoval. v počtu příspěvků, v míře inteligence se prostě překonal... ;-)
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 11:12
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Tak to jsem klidny tebou zminovane vozy pro mne ani v ramci mainstreamu legendou nejsou- Celica, Delta, Audi RS2, 205GTI, Golf GTI ( druha generace), Sierra Cosworth .... to jsou pro mne legendy- zamerne tu nezminuji MB, Volva, Saaby, BMW a Jag abych nebyl oznacen ze jsem opet mimo
Avatar - da_b0mb
23. 5. 2008 11:10
Re: das ist gut wagen
show me! ja chci taky cvrkat >:D
Avatar - da_b0mb
23. 5. 2008 11:09
Re: das ist gut wagen
Prvnich 5 jeho prispevku mi bohate stacilo...prumer lowend prumer...pak jsem jeste dole v diskuzi zahlidnul Danielovu repliku s nickem _507 a vzdal jsem to. Chlapec bude mit radost ;-)
23. 5. 2008 11:08
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Legenda v rámci mainstreamu. Manta, Calibra... Nyní nepíšemem o Lambo Miura...
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 11:07
Re: das ist gut wagen
Poslal jsem Ti parádní věc na Tvůj mail, tak to zkoukni. Pierro už si cvrknul do trenek >:D
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 11:07
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Slovo Legenda si musis zaslouzit bez ohledu na konkurenci- prote musis byt komplexne naprosto vyjimecny a k tomu mit ty vlastnosti co udelaly Legandu v mych ocich z Bullittova Mustangu, Bondova A-M, Tatry 603 a par dalsich aut- tj silne osobni kouzlo, originalitu......
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:05
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
brácho tohle jsi doufám nemyslel vážně.... >:D
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:04
Re: das ist gut wagen
vypadá lépe jak na obrázkách?? mě teda fotky do kolen neposlaly... :-!
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 11:03
Re: das ist gut wagen
tatro podívej se na debatu kolem 308. Zesereš se smíchy to ti garantuju. je to sice dost dlouhé čtení, ale matelko se tentokrát překonával... >:-[]
23. 5. 2008 11:02
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Tu legendu z něj udělá... konkurence.
Avatar - T613
23. 5. 2008 10:55
Re: das ist gut wagen
včera jsem tu nebyl, a večer jsem pak nevěděl jestli se mám smát nebo brečet. Ale teď vážně! O co jsem přišel? :-! >:-[]
23. 5. 2008 10:50
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
U Peugeotu 308 si přečti hodnocení Ibizi 1.2
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 10:49
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Ja se te ptam jestli z tech fotek poznas ze to bude novobou legendou? Pokud ano tak sorry ale i byvali pracovnici Prognostickeho ustavu by te meli uznavat za sveho GURU.
23. 5. 2008 10:47
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Tohle nejsou snímky produkčního modelu, podívej se na stránky VW.
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 10:44
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Nesouhlasim ja si myslim ze to je posledni zijici cesky levobocek pana Ferryho P ;-)
Avatar - Dinar
23. 5. 2008 10:38
Re: das ist gut wagen
Nejel, naživo viděl.
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 10:34
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
prdlačku pozná. ale je to srdcař a jeho duše se upsala ve Wolfsburgu samotnému Piechovi... >:-[]
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 10:31
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Rekni mi jednu vec to vsechno poznas z tech par fotek co jsou tady?
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 10:30
Re: ŠIROKÁ NÁRUČ
Abys nebyl zklamán až ho uvidíš na živo brácho... :-|
23. 5. 2008 10:28
ŠIROKÁ NÁRUČ
Modrásek nahoře vypada fantasticky, to víme všichni. Co je však důležíté je to, že verze produkční vypadá fantasticky též. A tvrdím, že oproti konceptu vypadá Scirocco ještě lépe, zejména tedy v upravených čelních partiích, neb široká horizontální linie přední masky ho opticky rozšiřuje a přisává ještě více k silnici.

Na blogu Okristana mě tam kolegové přemluvili na bílou barvu. Jo, sakra, bílá je dobrá, uznávám to... a Scirocco? No, já před umem mistrů z VW smekám v dokonalé pokoře. To auto má takovou šťávu, esprit, styl... že mít kolem 30 a vatu pod polštářem, bez zaváhání se píši do pořadníku.

Řešili jsme, zda se nové Scirocco může stát novodobou legendou... myslím, že cítíme, že ano. Mimochodem... co na to konkurence. Je vůbec nějaká?
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 10:21
Re: das ist gut wagen
Ok poslano
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 10:19
Re: das ist gut wagen
tak já teda nevim.... pošli něco mě a já ti v odpovědi matelka pošlu.
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 10:18
Re: das ist gut wagen
Nic :-(
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 10:17
Re: das ist gut wagen
viděls na živo?? jel jsi ho??
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 10:10
Re: das ist gut wagen
poslal jsi to na firemni nebo soukromej- prave se nam zblaznil firemni post server nebo co :no:
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 09:58
Re: das ist gut wagen
Dinare, jasně. Ono těch hatch coupé bylo minulosti víc. Vem si třeba megane coupé, ten také zvenčí připomínal hatch. Anebo Brera. Klasický případ podobné koncepce. A teď upřímně - tobě se nové Scirroco líbí??
Avatar - Dinar
23. 5. 2008 09:53
Re: das ist gut wagen
Tak, zase trochu kritika, jen aby se kritizovalo. Ono to s těmi označeními karosářských varinat nebylo nikdy jednoznačné. Vzpomeň si na klasické CRX z konce 80. let a ve stejné době dělanou dvoudveřovou E30. Obě auta se také označovala coby kupé, byť být puristou, musel bys říct, že první je třídveřový HB a druhé dvoudveřový sedan. A co? Nic. Ke všem těm pláčům nad sciroccem, stačí když autor napíše líbí/nelíbí, různá "odborná" zdůvodnění "závadnosti" designu scirocca jsou k ničemu. :-!
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 09:52
Re: das ist gut wagen
Necetl ja mam 507 v hatelistu takze jeho prispevky nastesti nevidim. preposli mi to mas muj mail ne?
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 09:51
Re: das ist gut wagen
Carmiku, pošli to i vaderovi. je to bomba - malý úderník.... >:D >:D >:-[] málem jsem si z toho smíchy cvrnknul do textilu... >:D No matelko včera řádil, vadere jestli sis nečet debatu k fiatu ze včerejšího odpoledne, vřele doporučuju. Pobavíš se. Daniel to tam nandaval všem... >:D
neregistrovaný "Darth_Vader"
23. 5. 2008 09:45
Re: das ist gut wagen
Pierro posli mi to at o neco neprijdu :-!
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 09:40
Re: das ist gut wagen
máš to tam, napiš jak se Ti líbí. >:D
23. 5. 2008 09:37
jop
no mne sa tiež scirocco dosť pozdáva. trochu mi pripomína staré mitsu colt, ale to je jendo :yes:
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 09:25
Re: das ist gut wagen
pierro@email.cz. pošli.... ;-)
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 09:25
Re: das ist gut wagen
ale jako speciál proč ne? jen mi tohle auto nepřijde jako kupé. a už vůbec ne pohledné kupé. já bych si uměl představit kupé variantu Eosu, která by byla mnohem pohlednější. tohle je tak nějak ani kočka ani pes. HC je to. Hatch Coupé.... ;-\
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 09:24
Re: das ist gut wagen
Pierro,když mi dáš mail, tak Ti pošlu super věc, ale protože to je s přílohou nemůžu Ti přeposlat sem.
Avatar - radhro
23. 5. 2008 09:22
Re: das ist gut wagen
myslím že se desigové cvičení docela zadařilo (i když koncept vypadal mnohem lépe) je třeba vzít v úvahu, že bylo třeby udělat sportovně střižené kupátko za rozumné peníze a proto i tolik společných komponent. Mně osobně se líbí a speciál GT24 ještě víc. :yes:
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 09:22
Re: das ist gut wagen
protože vypaá stejně blbě.... ;-) >:-[]
neregistrovaný "carmik"
23. 5. 2008 09:20
Re: das ist gut wagen
Proč mi při pohledu zpředu připomíná novou Imprezu?
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 09:10
Re: das ist gut wagen
No podle mě je scirocco je nositelem kdysi slavného jména. Sporťák o není, kupé to není, hothath taky ne. Co tedy vlastně je?? designové svičení na podvozku Golfa?? nejspíš. mě se bohužel nelíbí, ale nelze mu na poměry VW upřít jistou dávku originality a invence. jinak mu přeju ať se prodává. netuším sice kdo a v jakém množství jej bude kupovat ale třeba to na čtyřiadvacetihodinovce své konkurenci natře... >:-[]