Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
8. 10. 2019 10:56
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Tento bazar je jeden z mála, který přímo navádí k tomu, aby si člověk vzal sebou automechanika:

https://www.aaaauto.cz/…hanika/text.html?…

To je operace, bez které by nikdo neměl auto kupovat.

PS: Auto se tam vybrat opravdu dá, ale je třeba se snažit.
29. 12. 2017 22:01
Re: Auto
pro me famy, ja kupuji pouze ojeta auta v aaa a super
2. 8. 2017 21:28
Re: záleží
Famu je hodne ja auto od nich mam a jsem naprosto spokojeny.
3. 5. 2017 22:05
Re: záleží
acka jsou dobry autobazar, maji kvalitni vozy a velky vozovy park za dobre ceny
1. 5. 2017 23:12
Re: záleží
Koupi v trosku jine cenove kategorii a v ackach a bude spokojeny
30. 5. 2016 15:41
Re: záleží
Tak kdo chce solidní auto, tak ho nekoupí za 40k někde v áčkách >:D
Avatar - blacksmith
23. 5. 2016 19:31
Re: záleží
fakt si pořídil auto za 40k ve slušným stavu? >:-[]
ještě bych doplnil, že jestli se kvůli něčemu v áčkách vyplatí kupovat, tak to není výběr a zaběhlost a jiný firemní brekeke, ale jejich leasing. krátký a tučný, mega výhodný, imho. sežerte mě
16. 5. 2016 09:21
záleží
podle mě záleží i na tom za kolik kupuješ... kolem těch 100 až 200 tisíc se ty áčka vyplatí, já když kupoval svoje první auto asi za čtyřicet a byl jsem i v áčkách tak to bylo hrůza (jako ve všechny ostatní bazary), ale pak jsem od chlápka pořídil za ty prachy auto ve fajn stavu s dobrym nájezdem
14. 5. 2016 20:45
acka
Moje zkušenosti s Ackama jsou docela dobrý, problémy jako ve všech jiných bazarech. Internet je plný zbytečného hejtu, tak strašní nejsou
Avatar - blacksmith
22. 3. 2016 12:02
jo a ne. překvapení.
Už to tady zaznělo. 3patný i dobrý. Známá si nechala vnutit fabku, která se ji do měsíce rozpadla na šrot. Já zas koupil oktávku v tak dobrém stavu, že jsem neměl tři roky problém. A navíc za peníze, že jsem se sám divil. Na splátky na dva roky.
Avatar - Jiri Domansky
17. 2. 2016 17:06
Re: Moje zkušenosti s AAA
Je fakt, že nikdy nevíš, na co narazíš, a pokud auto nemáš od známého, můžeš si jen domýšlet. Každopádně v áčkách najdeš všechno, ještě aby ne, když vezmeš v potaz výběr. Já tam kupoval focusa, dával jsem akontaci 50tis a celkově jsem přeplatil o 20tis. Každý má svůj rozum, takže to bude někomu připadat určitě absurdní, ale pro mě to tenkrát byla ta nejlepší a nejvýhodnější možnost možnost. :-)
Avatar - Aoyagi
29. 1. 2016 10:44
Moje zkušenosti s AAA
Samotní "salesmani" celkem v pohodě. Sice toho o těch autech moc nevěděli (jak v obecné rovině, tak o konkrétních vozech) a měli trochu například problém přiznat, že jedno auto vevnitř nějak divně smrdí, ale jinak byli slušní a nepřišlo mi, že by vyvíjeli nějaký nátlak.

Řidič, se kterým jsem jel do servisu na kontrolu, to auto málem nabodl na svah (mokrá silnice, prudká zatáčka...) a po návratu do bazaru mu vypadl klíč na (stále mokrou) zem a rozkřápl se.

Následně mě přivedli k jakémusi vyjednávači, který opravdu, ale opravdu nechutně tlačil na složení zálohy. Úvěr na mě zkusil jen jednou.

Na pokladně velké papírování, nabízena jakási příplatková záruka, která ovšem nepokrývala věci jako motor, převodovka...

Naúčtovali si 1500 za to, že udělali převod (což bylo domluveno), ale pak i 3500 za "přípravu vozidla na prodej". Co to obnáší, to nevím. Při předávání ještě byla v autě na čelním skle samolepka, ze které tam je bordel dodnes. Klíček mi dali olepený černou izolepou, že prý "to přece funguje, koukejte".

Takže doporučuji se AAA pokud možno vyhnout, nebo být velmi trpělivý/trpělivá a s pohotovými argumenty.

Na druhou stranu to možná byl lepší zážitek, než v jiném bazaru, kde majitel tvrdohlavě trval na kontrole u jednoho (ze dvou) autorisovaných servisů, že prý je jediný. A pak tam ještě přede mnou zavolal nějakému kamarádovi, se kterým si tykal >:D
26. 1. 2016 09:56
Auto
Ja treba zase mam trochu jine zkusenosti jak ostatni, prislo mi ze jednaji seriozne a na rovinu, takze ja na ne spatné vzpomínky nemam.
17. 1. 2016 09:43
Pozor!!
Čau dnes jsem se dočetl na internetu že ministerstvo bude po všem více šlapat :-( [odkaz]
Avatar - Jiri Domansky
27. 10. 2015 21:31
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Tak jestli fabku tak z CR ne, sul se podepise na hodne pruserech :/ spis neco ze zahranici, ja v bazarech nekupuju ale bracha ma ze zahranici, konkretne od brnenske pobocky/firmy (nevyznam se) aute story, a je spokojenej. Samozdrejme pokud chces mit jistotu, chce si to o urcitym modelu hodne zjistit a kdyz to privezou, mrknout na to s nekym, kdo tomu rozumi
27. 10. 2015 14:28
Spíše ano
Já mám od Áček auto asi už 3 roky a zatím jezdí pěkně, je teda pravda, že jsem nekupoval nic za 60 000 :-)
22. 4. 2014 11:57
AAA raději ne
Sám bych se AAA raději vyhnul, i když ono to nebude zrovna veselé s žádným bazarem. Prostě prodávají za provize, to nikdy nemůže být ideální.
Tady jsem o tom akorát o víkendu četl na iDnesu: [odkaz] a ještě jeden blog na stejné téma – kromě toho, že se nás snaží oškubat, tak by nám nejraději ještě nacpali úvěry a kdo ví co všechno.
Kdepak, až to bude potřeba, auto si raději prodám/koupím sám...

Je to podobné jako s realitkama... U takové investice se sice vyplatí někomu zaplatit, aby ty náležitosti vyřídil za nás, ale je fakt jen o štěstí narazit na někoho, kdo se klienty nesnaží jen oškubat jak kuřata.... :no: :no:
Avatar - Barrichello
29. 9. 2010 11:36
Re: Výkup
Kexxik: neb tam chodí kupovat lidi, co autech ví tolik jako já o tryskovém letadlu. To se pak nakupuje dobře, výběr je velký >:D
nemluvě o slavném stáčení tacho.... Auto ESA, AAA a bývalé Extra auto, to jsou borci.
Kolega šel prodat do extra auta káru a při podpisu o výkup mu předložili papíry kde byl udvaná hodnota tacho 166 250 a reálná byla 185 340 >:D

AAA to dělala chytřeji - pane to auto má hodně najeto, dáme vám tolik. Nu chytrolíni řekli aha, přijeli za 3 hodiny s utočenými 30 000 km do stejné pobočky a tam jim řekli ok, dáme vám víc.

Takhle se dělá byznys. A máme čisté ruce - my nic, to zákazník :o))
Akorát nesmí narazit na někoho jako je kámoš, to jde pak kosa na kámen, zvášt u značek o kteří jejich technici ví akorát že existují a to nemusí být jen americké, japonci atd. je to samé.
To se pak kroutí jak paragraf při výčtu nalezených závad a utočených KM.
Avatar - Barrichello
29. 9. 2010 11:30
Re: Výkup
No však je tam áčka taky měla....
300C 5,7 HEMI prý údajně po alici Bendové, rok tuším 2007 za 400 táců. najeto asi 90 tisíc nebo kolik, přesně už nevím. Zajímací cena že, když všichni ostatní prodávali za cca 310-360 2005ky vč. německého trhu...
Za kolik pak to od paní Bendové vykoupili a kdepak byla ašibka, že to stálo o 2 roky mladší jen nepatrně víc :-)

Vím jak známý vyprávěl jak tam šel kupovat Cadillac Seville s jedním svým kamarádem a když jim to napojili na diagnostiku a a celé prolezl, břečeli že at jdou prosím radši jinam, že jim větší slevu dát nemohou, i když jim tam našel 15 závad :-) :-) :-)
Ona se časem přeca najěká bludná ovce co to koupí najde i se závadama :o)
17. 9. 2010 16:43
Re: Výkup
Nejsem jejich zaměstnanec, ale aut jsem už pár koupil (myslím že cca 20) v AAA 3 a zároveň taky prodal, pokud chci prodat slušný auto za co nejlepší peníze a nechvátám, nikdy nepojedu na výkup. O americké vozy je zájem. Vždy Takový Chrysler 300C 5.7 HEMI stojí nový 1300000,- a po 5 letech 300.000,- Kč. To je za babku, kupují ce dobře, hůř se prodávají... Nechci dělat reklamu AAA ani žádnému jinému bazaru, ale tahle diskuje je právě o nich. Píšu pouze o svých zkušenostech
17. 9. 2010 15:45
Re: Výkup
Áčka jsou hrstkou lidí nenáviděná, ale většina je pořád spokojená. Jinak by už nebyly. Tenhle byznys uměj zdaleka nejlíp! Může někdo snad tvrdit,že ne?

Jasně,že na výkupu naserou spoustu lidí včetně mě. Jenže pak jsem jel "o dům dál" a je to to samý. Ten kdo už pár aut v životě koupil a prodal ví nebo by měl vědět co ho čeká.Když tam pojedu s Octavií tak počítám,že se poserou a dají mi maximum. Když tam pojedu s Dodge Ram, tak mi dají nabídku,která je nízká a určitě ví proč to nabízí...že Barri?
A nezapomeň napsat,že jsem taky jejich zaměstnanec,že je nepomlouvám.
neregistrovaný "kamil322"
17. 9. 2010 15:22
Re: Výkup
Barrichello: prej "vím o čem mluvím" >:D jsi úplně mimo!
Áčkám jsem prodal hodně aut, jako dealerství s nimi spolupracujeme a můžu potvrdit,že jejich výkupky jsou zdaleka nejvyšší nebo se shodují s nejvyšší nabídkou. A to jsme zkoušeli prodávat všem větším bazarům v republice! Samozřejmě,že občas to nedopadlo a jinde jsem dostal víc,ale s tím se počítá.
Ty nabízíš na výkup ameriku a čekáš,že to udělají pro 19tis?Kolik lidí v republice kupuje ameriky?Takový auto se opravdu udělá pro velký profit, s čímž si měl počítat když víš o čem mluvíš ;-)
Nechceš snad tvrdit,že všechny ty Fabie,Octavie,Golfy,Astry atd... koupily za 70 a prodávají za 119 jak prezentuješ výše :-)
Avatar - Barrichello
17. 9. 2010 12:26
Re: Výkup
Ono je to i u jiných vozů než je americká produkce. Neboj, byl sem v bazarech i s lidma který vybírali jiný auto, všude stejná písnička - 50-60% za cash, za protiúčet o něco víc.

Je hezký že chceš proagovat áčka, zřejmě jejich zaměstnanec, žel každý kdo tam byl si udělal vlastní obrázek o výkupních cenách >:D menší bazary (zejména na moravě) ti daj o 5-15 táců víc, dle stavu a modelu, nezávisle na značce (tj. včetně těch amerik, který nikdo nechce, ale když jsou v dobrém stavu, jsou do 25 dnů fuč).
Vím o čem mluvím.
16. 9. 2010 10:56
Re: Výkup
Teď jsem si všiml, že jsi vyznavačem americké produkce. To se omlouvám, tam se asi opravdu dává teď 50 procent. Ono se to moc neprodává, tak to na výkupu nechtějí...
16. 9. 2010 10:54
Re: Výkup
Jak se zdá, tak si byl asi v jiném bazaru a název si pleteš. To co jsem psal je stoprocentní pravda a nevymyslel jsem si ani slovo. Standardní marže v AAA u aut do 100.000,- Kč je 20.000,- Kč (19.000), To, že někomu nabídnou za auto o 20 tis méně a on to přijme, je jen jeho hloupost. V případě, že je o kontrétní model momentálně větší zájem se projeví v následném navýšení ceny (manažer bazaru se podívá po dalších nabídkách stejného vozu a zvýší cenu i o dalších 10.000,-) Ovšem pokud se auto do 14 dnů neprodá, klesá jeho cena na tu původní. A poněkoli týdnech se opět sníží, dokud se neprodá... Tudíž těch tvých 50 - 65 procent se dává za auta kolem 50.000,- To tak zhruba odpovídá. Nebo myslíš že na autě za 1000000,- mají marži 350.000,- - 500.000,- Kč. Pohádky si nech pro sebe...
Avatar - Barrichello
16. 9. 2010 09:53
Re: Výkup
140 tržní cena za kterou bude v izerci 50 inzerátů a áčka ti dali 120, hehehe. Ted tu o karkulce, prosím. Jezuz, snad každý ví, že za výkup za hotové se dává 50-65% tržní ceny. Takže 70 - 95 tis max. Víc ti nikde nedaj, u AAA sem absolvoval jeden "pokus" tam něco prodat a tak se tomuhle můžu jen smát....

Protiúčtem by to tak bylo tak 70-110 maximálně. Víc by nedal jedinej bazar v čr.
A hodinová prohlídka, dovol abych se zasmál, ti nechtěj ani otevřít kapotu, pouze si opíšou techničiák, kolik bylo majitelů, kilometry a výbavu.
15. 9. 2010 12:07
Výkup
Prodával jsem P 107, chtěl jsem 140.000,- což byla tak zrhuba cena, za jakou se ten model v té době nabízel. Volali mi z AAA, že auto koupí, první majitel, nové v ČR, nebourané, najeto 40000 km se serviskou. To všechno věděli, auto bylo skutečně bez škrábance. Nabídli po telefonu 140000,-, že prý není problém, ale musím přijet hned, dorazil jsem až druhý den, protože jsem u sebe samozřejmě neměl doklady. Pánové auto asi hodinu prohlíželi a nenašli prostě nic. Nakonec řekli, že mi dají pouze 120.000,- Kč, když jsem se ptal proč, prý včera měli zájemce, ale ten už si vybral jiné auto, takže tohle tam teď bude stát. Docela mě to naštvalo a jel jsem pryč. navštívil jsem "Autocentrum Argentinská" kde jsem obešel několi bazarů a nabídky za toto auto se pohybovali od 80 do 95 tisíc, se slovy " co bys chtěl voe za takovou mr*ku" . Druhý den volali opět z AAA, nabídli 120.000,- Kč a navigaci. Tu jsem sice nedostal, protože to byl prý omyl, že navigace jsou jen při prodeji, ale peníze jsem dostal. Auto s nabídky AAA zmizelo po 3 dnech. Po čase se mi ozval předchozí majitel (získal kontakt přes Peugeotclub, kde jsem s pežotkem byl zaregistrovaný) a ptal se, za kolik jsem auto prodal. Prý ukecal super slevu na 143.000,- Kč. Kolik vydělávají lichváři v malých bazarech s výkupem?
Avatar - Barrichello
14. 9. 2010 15:02
Re: ojeté auto je loterie
áčka dají výkupem za hotový 25 a jinde 35, to jsou áčka. Ale do telefonu ti slíbí 40 :-)
Avatar - Barrichello
14. 9. 2010 15:00
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Tak já mam třeba 2 hypermarkety v okruhu 10 km, takže nákup 1x týdně je 20 km (když nepočítám že se tam stavím cestou z výletu). Pro housky si dojdu do Lidlu a spol. pěšky :-)
Ale jo, jeden vejlet 200 km za týden. Nebo jeden 300 km a další týden jeden 100 km. Normální.
neregistrovaný "kamil322"
14. 9. 2010 14:46
ojeté auto je loterie
klidně bych tam šel koupit. Ale měj s sebou někoho, kdo autům rozumí. AAA jsou jako každý jiný bazar obchodníci. Každopádně bych raději řešil auto s nimi,než s bazarem typu Baláž a syn v Horní Uhříněvsi.

to budaak: za 40tis to jistě bylo nádherný auto v super stavu, zřejmě Felda? No nevím jestli áčka dají 15 a vedle bazar 40 >:D
Avatar - Ricardo
14. 9. 2010 13:14
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
To já 30-50 tisíc km za rok najezdím soukromýma jízdama jako nic.
Rozsah 10-15tkm, to jsou tak jízdy na nákupy, vždyť to vychází na pouhých 200 km týdně.
Avatar - superkutil
14. 9. 2010 12:55
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Dobře a co bys doporučil, potřebuju kombi 4x4, nejlépe v dieselu.
Avatar - Barrichello
14. 9. 2010 10:46
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
No já jich pár viděl. Npočítám že to mělo ojetý gumy a v tahu brzdy, to je spotřebák.
Ale zásadní opravy na motoru a převodovce jsem osobně nezažil u toho co jsem kupoval a ani u známých.
Pravda, u olítaného turbotraktoru to může být jiné, ale s dehty jsem naštěstí nikdy neměl tu čest.
Spojkový ložisko mě taky nějak netrápí z důvodu že jsem ho nikdy v autě neměl a s benzínovým čerpadlem jsem zažil pravda jeden problém, když mi zxodivalo příslušné relé v motoru, takže jaksi pumpa nefachala, jenže to byla oprava na 3 minuty.

Někdy je vhodné eliminovat problémy vhodným výběrem no, jako ojetý CRD s 250-ti tis km nebo SAAB 9-5 turbo benzín s obdobným počtem km na hrbu nebývají zrovna kousky co eliminují možné problémy.
Avatar - superkutil
14. 9. 2010 10:08
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Člověče, já slušný auto v bazaru ještě neviděl. Alespoň co vím, tak každý v autě z bazaru našel nějaký problém. Ale teď jsem si vzpomněl, že švára najezdí se soukromým autem tak těch 8000km ročně a před cca 2ma lety si koupil Audi A6 2.5TDI, tvrdili mu, že má najeto 200tis.km. Postupně zjistil vadné spojkové ložisko, problém závěsu, problém v motoru a nakonec odešlo v Chorvatsku naftové vysokotlaké čerpadlo. Utopil v tom hrozně peněz a ještě to bylo neprodejné.

Ale jinak všechny auta co jsem prodával jsem prodával napřímo novým majitelům a vždy byly do 14ti dnů pryč. A všichni byli spokojeni, respektive se mi nikdo neozval. :-)

Já spíš řeším co koupit, aby to vydrželo alespoň těch 200tis.km. Bohužel většinou musím kupovat nové nebo lehce jeté, protože kupuju na leasing. A leasing nebo úvěr na ojetiny je moc vysoký a je dost často sehnat auto s odpočtem DPH.
Avatar - Barrichello
14. 9. 2010 09:07
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Tak to pak ano, to chápu. Ale ne každý je podnikatel, ne každý kupuje nová nebo rok stará auta. Společnost je rozmanitá.

To že nemáš takové lidi ve svém okolí neznamená, že nexistují. Já zas znam dost lidí který ty káry vyměnili jen proto, že chtěli něco jinýho, jinak byly v bezvadném stavu. Pravda, taky je většinou střelili známým nebo kolegům a když už to náhodou šlo do bazaru, tak to tam nestálo nikdy dlouho.
Ostatně moje dvě předchozí káry stály v bazaru přesně 28 resp. 22 dní.
A to byly ameriky prosím.
Ale samozřejmě jsou tam auta co jsou tam rok a půl....
Nemusím sti vysvětlovat ten rozdíl v tom proč se ty mé prodali tak rychle a proč tam stojí tamty tak dlouho že.
Ty ležáky tam dal člověk jako ty co do toho už nechtěl nic dávat, samo na takovou káru, pokud má ještě nesmyslnou cenovku se ti každej z vysoka....
Pokud je to v dobrým stavu, je to pryč hned.
Avatar - superkutil
13. 9. 2010 16:26
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Barrichello: Jo používám auto k podnikání. Ona většina mých známých používá auto k podnikání nebo dojíždí do zaměstnání nebo používají soukromé auto k podnikání. Já koupím nové auto na leasing, za 3 roky má najeto 100-120tis a začnou problémy. Za 6 let mám najeto přes 200tis a to je již auto neprodejné. Takže já prodávám, jakmile začne auto zlobit. U předchozího auta jsem za opravy za poslední rok dal 70ti s a auto jsem pak prodal za 140tis. To se prostě nevyplatí opravovat. Většinou se snažím brát auta 0,5-1rok stará, která už mají cca 25-30% slevu.
Avatar - Barrichello
13. 9. 2010 10:15
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Kupovat nový auto je ten největší provar jaký může být, protože už 3 roky starý stojí trochu jiný peníze. Přitom je to zánovní kára.
Je fajn že to slouží, ale někdo chce časem zas trošku jinej model. Vyměnit spotřební věci typu kotouče, destičky, náplně, firltry atd. zas tolik nestojí.

30 táců ročně fakt nenajedu a nejsem sám, vyptával sem se lidí z mýho okolí, běžný nájezd je 10-15 tis ročně, nevím kam bych s tím jezdil.... nemam rodičče ve Frýdku-Místku a nebydlím v Aši, abych tam jezdil každý víkend. A pokud nejsi podnikatel využívající káru k práci, tak se to fakt najet nedá, i když budeš jezdit každej víkend, jaro, léta, podzim zima někam na vejlet....
Avatar - superkutil
11. 9. 2010 07:39
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Barrichello: Člověče, takový lidi neznám. Pokud znám, tak když jim auto nezlobí, tak si ho nechávají protože každé nové auto přináší z počátku problémy a další investice. A pokud sis všimnul, tak určitě nemluvím o lidech co mají auto 14let, ale někde mezi 3-6 lety a to ho většinou kupují nové. Ale všichni najedou ročně přes 30tis.km. Ono najet s autem ročně 5000km, to raději jezdím taxíkem. Ale všichni lidi co znám auto prodávali protože je začalo zlobit.
Avatar - Barrichello
10. 9. 2010 15:25
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
A pak sou lidi co to prodávaj protože chtěj něco jinýho. Na tys jaksi zapoměl, ne každej jezdí 14 let v jedný plechovce :-)
Avatar - superkutil
8. 9. 2010 16:08
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Celý zakopaný pes je v tom, proč lidi auto prodávají? Já třeba proto, že zlobí. Dokud nezlobí, tak si ho nechám. A tak to dělá většina. Někdo prodá auto po opravě bouračky, někdo když se podle km blíží období, kdy auto začne odcházet. A proto je skoro jedno, zda se auto kupuje přes bazar nebo od soukromníka. Pokud neznáme původ a historii vozu, tak v něm vždy něco není v pořádku. Ani servisní knížka, či registr výrobce na webu není zárukou. Možná je zárukou první majitel, ale i ten může být zfalšovaný. Akorát autobazar v tom umí lépe chodit a tak vady umí líp zakrýt a taky má lepší právníky. Km stáčí všichni. Všechny ojetiny co jsem kdy koupil měly nějakou skrytou vadu, ale většinou se dala odstranit nebo nevadila. Naopak co jsem prodával 2 vozy jako první majitel, tak jsem se setkával s nedůvěrou, že uváděné údaje nejsou pravdivé. Auta jsem prodával proto, že začala zlobit. Jedno hrozně žralo a druhé se začalo rozpadat. První jsem prodal po 3 letech a nový majitel ho prodal po té, co nedokázal odstranit vysokou spotřebu. S novou majitelkou druhého vozu jsem v kontaktu, to jsem prodával po 6ti letech a za první rok co ho měla měla opravy za cca 60tis. Po tom co to opravila, auto jezdí dobře. Tím chci říct, že každé auto v autobazaru trpí nějakým neduhem.
neregistrovaný "skrolll"
8. 9. 2010 15:25
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Zdravím....z osobní zkušenosti bych radil vyhnout se AAA velkým obloukem....ale věřím, že někdo má třeba zkušenost právě opačnou. Pokud hledáš auto v takový cenový relaci, doporučuju kouknout se u autorizovaných prodejců...např. www.klokocka.cz já sám jsem tam nedávno koupil Fábku a byl jsem nadmíru spokojenej. Nechali mě projet, vzít si mechanika a bejt tam s ním jak dlouho chci, nikdo nás u toho neobtěžoval, nic nám nevnucoval, poskytujou záruku...navíc byli fakt ochotní, nabídli více úvěrových produktů, takže se člověk může rozhodnout a pořádně si v klidu vybrat. Jestli stáčej kiláky ...no doufám, že ne....koupil jsem auto s nalítanými 170000 v naftě a kdyby stočili sto a řekli , že má 70 tisíc, tak bych to stejně nepoznal, auto jak nový :-)..... navíc, nám vykoupili auto na protiůčet za nejlepší cenu a že jsem několik bazarů objel :-) Problém je, že nikdy nevíš.
neregistrovaný "budaak"
8. 9. 2010 13:24
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Tak jsem zkusil prodat svoje auto u AAA. Dostali podrobny popis, ktery chteli.
Nabidli mi 45.000 Kc a tvarili se jako , ze bez toho auta nemohou zit.
Kdyz jsem tam prijel , tak mi nabidli 15.000 Kc. Vysmal jsem se jim a auto je prodane v jinem bazaru za 40.000 Kc ( byl jsem prvomajitel a vim , ze auto bylo v dobrem stavu )
Pozor - nikdy neprodavat u AAA
18. 2. 2009 20:55
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Vše je jen v lidech.
Áčka mají velký obrat,Měsíčně prodaj to co malý bazar někde v okresním městě za rok.Prot jsou na ně nej.stížnosti,Onich ví každý,tak se o nich píše.O nějakém bazuru v JH,že odrbal nebo podvedl nějakého L.S se nikde psát nebude.
Stáčení tacha je náš národní sport,protože spousta lidí koupí otlučenou ochcávku se 150tkm za 150tkč než nablýskanou se 250tkm za 180tkč.( fiktivní ceny)
Osobně znám dvě osoby co jsou s vozem s Áček spokojeni a žádného nespokojence.Každopádně pokud nerozumíš autům,nebo nevíš co u kterého kontrolovat ,tak si ssebou vem odborníka.Toliko můj názor.
neregistrovaný "Hooonza"
3. 2. 2009 14:58
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Se známou jsem tam byl, když prodávala felícii. Nabídli 18 000, zatímco jinde jsme dostali 30 000. Hlavně jim nedávejte telefon, když nemáte 100% jistotu, že se nerozhodnete jinak. Ještě několikrát zavolali (jestli opravdu odmítáme tak výhodnou nabídku, jakou nám předkládají), než jsme je nevybíravě poslali mezi půlky. Ale asi dost záleží, na jakého konkrétního prodejce/nákupčího narazíte, je jich tam plno.
Avatar - superkutil
3. 2. 2009 14:26
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Kolega přes ně velmi dobře prodal rozpadávajícího Escorta. Jinde mu nabízeli 50tis, v AAA dstal 130tis.

Chtěl jsem přes ně prodat Polo a nabídli mi 15tis, jinde jsem dostal 40tis. Za Mondeo 6let staré se 150tis.km mi nabídli 70tis, jinde jsem dostal 145tis. a to auto bylo ohodnocené na 165tis.

Já bych u AAA nekoupil nic. Ještě tak autoesa. Stáčení km je bohužel český standard, také mi to v autobazaru nabízeli. Prý bude mít auto o 1/3 vyšší cenu. My Češi jsme totiž někdy moc důvěřiví a někdy moc vyčůraní. Měli by konečně uzákonit stáčení km jako trestný čin a nařídit povinnou evidenci aut na internetu, se stavem km při koupi, při STK a při servisech.
Avatar - Barrichello
3. 2. 2009 10:18
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Sim tě serviska, není problém si sehnat novou a nacvakat si tam razítka jak se mi hodí....
Ne každej hned letí do servisu pro kompletní výpis servisní historie. A když náhodou někdo jo - tak řeknou "Jo sorry - nám to tak prodal majitel" :-)

Prostě ty kilometry sou podovod skoro u všeho, jediný kde je jistota že to skutečně nejelo sou kousky, co stojej v bzaru 1-2 roky - i ty jdou najít, takový káry pak opravdu nejezdily :-)
Ale zas je tam většinou něšjakej důvod, kvůli kterýmu tak stojej tak dlouho - budto ensmyslná cena, nebo cosi divnýho.
I když někdy se to vyplatí :-)
neregistrovaný "CROM"
2. 2. 2009 12:08
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
To Barrichello: Pokud má auto servisku tak km stočit asi nelze ne? Snad jen pokud třeba při poslední servisce bylo najeto např: 85.000km a další serviska má být při 115.000km. Tak to někdo prodá do AAA-ček při 110.000km a oni to stočí třeba na 95.000km. To pak asi sedí i co se týče servisky, že? Snad jen bude divné že původní majitel najel průměrně 15.000km/rok a poslední 2 roky to dělá JEN 8.000km/rok.
No a bonusy: myslím, že jak píšeš jsou blbci ti co to auto dají tam, kde dostanou zlomek ceny vozu. Ja naopak můžu mít radost z bonusů >:-[]
Avatar - Barrichello
2. 2. 2009 10:39
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
AAA stejně jako Extra auto stčí kilometry- minimálně o 15 tis KM. Nebo jemně nzančí prodávjaícímu, že kdyby to mělo méně km, dostane víc peněz.
Další ppostup je na snadě - majitel nechá ty km stočit ovýrazně víc a prodá to tam o týden později. Takže kára, kterou tam inzerují se 120 tis km má ve skutečnosti 140-180 tisíc km.

A k bonusům - mohou si je dovolit - pár zoufalců co tam dá vůz na "výkup za hotové" a dostanou za uto, jeho tržní hodnota je 70 tis kč tak 30 tis Kč :-)
AAA ho do měsíce prodaj za 65 - ono 35 litrů na jednom autě je bomba kšeft.....
Avatar - JOB
1. 2. 2009 22:03
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
No a to bude kámen úrazu.Zapomeň na to že ti někdo půjčí 150 tisíc na 4 roky a bude chtít jen 30 navíc. Ty tabulky jsou hodně zavádějící. ;-)
neregistrovaný "CROM"
1. 2. 2009 17:55
AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
To djstudio: Já ho právě chci na splátky a tam mi přišlo (podle orientační kalkulačky), že tam mají nejmenší RPSN - mají hodně partnerů a asi dobré slevy, kvůli kvantitě aut co prodají. V číslech: auto za 150.000 - 10% akontace - splátky na 48 měsíců - cca 3200kč/měsíc. Tzn. celkem cca 180.000kč: přeplatím 30.000kč což není moc (zas nechci dělat reklamu ;-) ). Nevím 150.000kč je pro mě Turbo investice, která mě a mou rodinu ovlivní na 4 roky, tak chci po koupi jen min. investice :yes:
1. 2. 2009 08:06
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Ty bonusi ber s rezervou,neco plati jen kdyz je kupovano auto na splatky.Ohledne losu to je ok ale pocitej ze vetsina jich bude sleva jen 3000,- neocekavej ze si vytahnes treba 10000,-.Zkusenost mam takovou ze sem vybiral auto a nebyl uplne presvedcenej tak to faro jsem celkem dost prohlizel a nabizeli slevu 5000,- /auto za 159tisic co tam bylo 2dny/ bez losu nebo aspon nic dal nerikali aby mne presvedcily.Nabizeli zkusebni jizdu ale nechtel sem par veci mne na aute vadilo a vedel sem ze jej brat nebudu bylo vystaveno v te prosklene budove AAA Brno.Na jednani obchodniku nemohu nic rict ferove jednani zadne nalehani proste takovy klidek.Mne se ale jeich auta zdaji drasi nez jinde a to byl atribut koupit auto jinde.Jeste mne vadi ze nova auta trva nez k nim daji fotky na web a neni videt kde presne auto maji v jake pobocce.Sice ho dovezou kam clovek chce ale musi cekat.Ja ojetinu vybral na tipcars.com a i cerpal informace z tama.Ceny , stari,kilometry,vybava abych si udelal obrazek co by to presne mnelo byt.
Avatar - JOB
31. 1. 2009 21:11
Re: AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Řekl bych to asi takhle.Záleží co od nich čekáš.Když tam půjdeš s tím že to je seriozní podnik kde udělaj vše proto aby tě uspokojili tak jsi blázen.Pokud si ale rozumně řekneš proč to dělají ,tedy pro prachy tak už můžeš čekat že ti nakukaj kde co.Jde o to na co jim skočíš a na co né.Počítej s tím že reklamaci téměř nemáš šanci uplatnit . Takže jestli se ti auto líbí vem někoho kdo se v daném autě vyzná . Já tam zatím nikdy nic nekoupil ale kamarád už odtamtud má asi 4 auta a zatím až na jeden malej problém je spokojenej. ;-)
neregistrovaný "CROM"
31. 1. 2009 12:38
AAA-auto: Ano/Ne - Toť otázka
Ahoj lidi, chci koupit ojeté auto, ale mám problém: Kde ho koupit. Jestli u "normálního" člověka (fyzické osoby) nebo raději vsadit na bazar. Hledám: Škoda Fabia combi, r.v. 03-04, 1,2/47kW, najeto do 100.000km, výbyva: Comfort (střední). U fyz. osob např. v Avízu cena cca: 130-150.000kč. V bazarech 110-120.000kč. Proto raději chci do bazaru resp. do AAA-ček. Tam mají navíc bonusy: Stírací los (3.000-50.000kč sleva), zimní pneu zdarma, 10.000kč na tankování zdarma. Celkem tedy cca: min. 3.000+(4x1500)+10.000 = 19.000kč SLEVA! (nechci dělat reklamu!!!). ALE HODNĚ LIDÍ MĚ PŘED AAA-čky VARUJE. Mě to přijde, ale jako fáma, že AAA-čka jsou na howno, že tam mají hnusné jednání s lidmi, že jejich auta mají často poruchy, že servisky jsou dodatečně udělané atd. atd.
Proto bych byl rád, aby jste vy co máte nějaké zkušenosti (ať pozitivní či negativní) právě s AAA-čky, se o tyto zkušenosti podělili. Děkuji všem co se o ně podělí, Jirka.