Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "okamzik1"
31. 1. 2001 23:24
Snimky
Tak a je to, par hodin cuceni do monitoru a hotove. Na strance [odkaz] je krome fotogalerie inzerovane nize nova sada snimku vystrihanych z videokamery. Mrknete se na to. Kdyby nekdo mel jakykoli zaznam z predposledniho retarederu na baraku, kde sme dvakrat vymetli skarpu, byl bych mu neskonale vdecny.
neregistrovaný "okamzik1"
31. 1. 2001 21:14
Re: podmínky účasti?
Tridy byly vypsany jak popisuje prispevovatel nize, trida TD byla muj nejapny vymysl. Jak sem se tak dival kolem a kolem vypadalo to, ze jsme tam byli v teto tride opravdu sami. Jenom jsme den predtim na baraku pri treninku potkali turbodieselvou Cromu, tak sem myslel ze tam sami nebudem. Nakonec nestartovala. Borci s 21kou s felickou trochu provokovali s napisem na zadnim skle NAFTA PATRI DO KAMEN. Natreli sme jim * (aspon teda mezi kuzelama...:o)
neregistrovaný "okamzik1"
31. 1. 2001 20:14
fotky 2
Pokud mate jeste nekdo fotky a chcete je vystavit, posilejte je na okamzik@email.cz.

Vystavim je.
neregistrovaný "okamzik1"
31. 1. 2001 20:12
Re: fotky
fotky dosly, jestli dovolis tak je vystavim na sve page, aby se i ostatni mohli presvedcit, jake ze vozy tam vlastne jely a jak dobre to bylo. Skoda jen ze nejsou zadne focene z akce z pohledu divaku. My mame neco natoceno kamerou, tos jak to nastriham tak to hned vystavim. Prezentovano tu bude na [odkaz] sekce "vozidla a rejsing"
neregistrovaný "Tomi11"
31. 1. 2001 16:52
Super zazitek
Byl jsem poprve na takove akci, jako Valaska Rally a musim rict, ze to stoji opravdu za to

a priste jak to pujde, tak se urcite i zucastnim.

Hledam take nekoho, kdo pojede na Rally Sumava-Klatovy? Je to v breznu.

Kostecka.Tom@Post.cz

Mam i fotky
neregistrovaný "Tomi11"
31. 1. 2001 16:51
Super zazitek
Byl jsem poprve na takove akci, jako Valaska Rally a musim rict, ze to stoji opravdu za to

a priste jak to pujde, tak se urcite i zucastnim.

Hledam take nekoho, kdo pojede na Rally Sumava-Klatovy? Je to v breznu.

Kostecka.Tom@Post.cz
neregistrovaný "Pavel_KR5"
31. 1. 2001 12:27
Re: podmínky účasti?
Dík za info. Byla tam i samostatná třída pro diesely a pro TD? Něco v tom smyslu jsem vyrozuměl z příspěvku "okamzika".
neregistrovaný "MiraEskon"
30. 1. 2001 16:25
Re: podmínky účasti?
Jednoduché, auto s STK a emisemi, a hlavy s přilbou. Třídy byly do 1400 a nad 1400. Takže s tím rozdělením do tříd nic moc. Když jsem jako dvoukolka s motorem 1.8 utkal se Subaru Impreza, tak jsem asi moc šancí neměl.
neregistrovaný "MiraEskon"
30. 1. 2001 16:23
Re: Na mail ti to nejde poslat
E-mail jsem dostal a fotky poslal. Došli ti?
neregistrovaný "Pavel_KR5"
29. 1. 2001 16:28
podmínky účasti?
Jaké byly podmínky účasti v tomhle podniku (výbava auta ...) a jak byla auta rozdělené do tříd? Dík za odpověď. Pavel.
neregistrovaný "okamzik1"
23. 1. 2001 23:13
Re: Na mail ti to nejde poslat
Zdravim priznivce rychlych kol.

Velmi me potesil tvuj zajem o tuto certve zalozenou diskuzni skupinu My jsme se svymi 80 konmi turbodieselu, dvema vylety mimo trat (predposledni

retarder na baraku) skoncili na 78 miste. Vysledek jiste nic moc, ale kdyz

k tomu pripoctu jenom praskly chladic a ze jsem vubec dojel, tak to povazuju

za vitezstvi :o)

Vysledky na trati mozna nemaji cenu s tebou srovnavat ale pro zajimavost,

u skoly to bylo 36,4s a 35,5s na baraku 4,02min a 4,09 (vcetne par sekund

tlaceni od divaku) , v zadvericich 5,41 a 6,20 (tekl chladic)

Byl bych moc rad kdybys poslal neco z tech tvych fotek, pristi tyden budeme

mit zabery z dig kamery tak taky neco poslu.

okamzik@email.cz
neregistrovaný "okamzik1"
23. 1. 2001 16:48
Valaška
Nazdar Lidi - piloti - fanousci. Doufam ze se zde sejde mnoho jak pilotu tak i divaku, kteri videli tento unikatni ralyovy podnik a mohou se se svymi zazitky za volantem, na horkem sedadle spolujezdce ci v zatacce se vsemi podelit. My jsme se jej zucastnili po ctyrech letech cekani a slintani v roli divaku tentokrate jako jezdci. Protoze server rallysport.cz ci jiny zatim neposkytuje podrobnejsi jak vysledkovy tak obrazovy servis, byl bych velmi rad kdyby se podarilo schromazdit co nejvice konkretnich casu zajimavych fotografii ci videosekvenci.

My jsme startovali s vozidlem ponekud neralyovym Fiat Tipo 1.9 TDS, a prestoze jsme svoji tridu vyhrali, (trida TD, jedno vozidlo :o) ) chteli bysme porovnat nase casy i zazitky s jinymi.

Proto LETS GO Talk!
neregistrovaný "MiraEskon"
23. 1. 2001 16:39
Jeli jsme
Dalo by se říct, že to bylo super. Myslím, že se ani diváci moc nenudili. Docela mě však překvapilo, že i amatéři mají docela solidní soutěžní vozy :-) Celkově se mi podařilo skončit na 46 místě. Mimochodem mě pojezdila i nějaká Škoda 120 a 110 :-[ (jel jsem tam se starším Audi 80, které dostalo pěkný záhul, ale vydrželo). Mám dokonce i pár fotek z digitálu tak kdyby měl někdo zájem tak se ozvěte na juder@razdva.cz Fotky berte z rezervou, nic není focené na trati, protože jako pilot jsem si to nemohl dovolit.