Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Mercedes-Benz CLC: první jízdní dojmy

Ve Vídni a jejím okolí uskutečnila automobilka Mercedes-Benz mezinárodní prezentaci modelu CLC, který nastupuje na místo typu C Sportcoupé a zároveň se stává samostatnou modelovou řadou.
Zpět na článek
neregistrovaný "babo"
29. 4. 2008 11:15
Re: Je to zaujímavé
Hehe, Ty si fakt vyrieseny. No aj samotny MB ma krajsie COUPE a spustu... CLS, CLK, CL... a co ma byt? Tie su cenou trochu inde a asi mladeho, co sa neskor moze stat lepsim zakaznikom MB, nepritiahnu.

CLC sa mi tiez nejako uzasne nepaci, ale jeho uloha je jasna, prave pritiahnut novych zakaznikov. Cenovo dostupny mercedes COUPE, aky priama konkurencia nema.
26. 4. 2008 23:13
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 4. 2008 23:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
neregistrovaný "babo"
26. 4. 2008 23:09
Re: Design
To urcite nie je na skodu, lebo teda interier noveho C-cka za moc nestoji... Stary bol vydarenejsi.
neregistrovaný "babo"
26. 4. 2008 23:08
Re: Dal bych si říct
Na piatych? :-)
neregistrovaný "babo"
26. 4. 2008 23:04
Re: Je to zaujímavé
UHM, Hlave AUDI ma spustu modelov, ktore vedia konkurovat CLS, to je fakt... :yes: Bez si ho kupit :-)
Avatar - gld
26. 4. 2008 18:47
Re: Jsem rad
malé množstvo príspevkov by som zdôvodnil tým že sme sa výnimočne zhodli-kvalitné auto s odseknutým zadkom pre paničky a nemeckých dôchodcov...je jedno kto preferuje akú značku, na tomto sa azda zhodneme všetci
Avatar - gld
26. 4. 2008 18:44
Re: DISKUTABILNÍ DISKUZE
ehm, ktorý má motor z mercedesu, vieme že
Avatar - Sprint
26. 4. 2008 11:30
Dal bych si říct
Líbí se mi až na ty zadní světla.
Tu část světel co je na pátých dveřích bych odstranil! :-)
neregistrovaný "AG"
26. 4. 2008 10:38
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
nemáš informace,jestli bude k mání verze s mříží na odpočet DPH?Okna už to zatmavený má,tady by se dala nějaká ta kačka ušetřit.Navíc v tý záplavě šedi a nudy se ta krysí klec ztratí a ještě ti nepropadne plato jogurtů na zadní sedačku. :yes:
Jinak jsem taky tvrdej jako křemen,tak ti z vlastní zkušenosti poradím: na to vokopávání rohů jsou ideální křusky s kovovou špičkou.I když dáš hroznou šupu,tak to moc nebolí a holky koukaj.....A kdyby jsi měl Kostíka s obrázkem pod víčkem,ty já moc rád,tak ti tu holku snad i nahradím.
26. 4. 2008 09:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 4. 2008 09:42
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 4. 2008 03:47
Jsem rad
Přiznám se, že jsem "fanda" Mnichova a Stutgartu, a že jsem potěšen z malého množství příspěvků k těmto značkám, což cítím, jako respekt od majitelů, diskutérů a "histerických" fanoušků s nicky, zejména francouzkých značek, jako důkaz, že ta prémiová blondýna v černém hávu je na špici potravinového řetězce automobilismu! Děkuji za pochopení.
neregistrovaný "Horways"
25. 4. 2008 20:55
Líbí
Se mi ale ten zadek mi nepřijde zrovna ,,Mercedesovskej'' :-) .
neregistrovaný "VasekC"
25. 4. 2008 18:18
Design
Tak ja myslel ze vnitrek bude pochazet z noveho Ccka a on vychazi z toho stareho :-) Ale to neni na skodu. Z premie beru MB a Volvo ale tohle je asi nejmene pritazlivy MB. Tomu zadku nemuzu prijit na jmeno.
Ale GTI majitele docela odhadl, taky to tak vidim :).
25. 4. 2008 18:14
Re: DISKUTABILNÍ DISKUZE
8-s >:-[] ... motoricky je to bez diskuze trefa. Nemyslím toho yonga :-)
anonym
25. 4. 2008 18:05
Re: DISKUTABILNÍ DISKUZE
čoveče, nejsem ani jedno, ale to autí bych si taky klidně pořídil. Jasně, není úplně pro mladýho bejčka, ale vypadá velmi decentně a přitom šmrncově, přitom nabízí velmi povedený motor s kompresorem (za cenu kdejakého hot-hatche). A my, ostřílení hoši, víme, že poctivý mechanický kompresor, to je iné kafe :-) PS: jenom nevím, Ssangyong nabízí záruku na osm let, tak asi půjdu k nim >:-[]
25. 4. 2008 17:44
DISKUTABILNÍ DISKUZE
Oni to nahoře někteří kolegové, zejména Vader a Pierro napsali dobře... Ostatně u prvního článku o CLC to popsal výborně i Dinar... Ty střední, tolik známé partie, nám CLC mírně neposouvají do budoucna tak, jako fantastická tvář a až Superbní záď... Jo, jde než o razantní facelifting... ale i tak, žár trvá, ne? Ona vlastně ta jistá vizuální zdrženlivost bude na trhu oceněna. Je to zajímavé, Mercedes umí jak uhranout nadpozemskou vizí, tak uklidnit lehkým pohledem do nedaleké minulosti. A vždy to funguje. Jo, jsou to mistři. Samo, že tuhle káru asi neobšťastní mladej nadrženej bejček se strništěm jak na greenu... tohle auto je jako stvořené pro mladou dámu, co zná mravy a tys pro ní než nečekaná překážka na tři vteřiny... či pro starší pár, který užívá podzimu. Ale i tak, ta vizuální nadstavba, ta jistota tahů, to sdělení, ten "obsah"... to bere až dech, co?
Avatar - gld
25. 4. 2008 17:11
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
>:D z toho vychádza pre helmutov ponaučenie-podkovičku len na prednú masku
Avatar - jazva
25. 4. 2008 17:00
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
a potom že podkova prináša šťastie... >:-[]
Avatar - gld
25. 4. 2008 16:49
Re: Neni mi z toho nejlíp
kiež by chcel-mercedes w124 kúúúr*va to bol voz, také sa dnes už nerobia :'-(
Avatar - gld
25. 4. 2008 16:48
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
alebo si tú podkovičku dá rovno na volant a ked mu vystrelí airbag tak mu prerazí podkova lebku >:-[]

nie vážne-to sa stalo
Avatar - jazva
25. 4. 2008 16:43
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
no neviem ako mám reagovať na túto, no nechcem povedať kreatúru ;-\ ... Tak len toľko, že už ako keby som v tom videl sedieť obstarožného Helmuta so slnečnými okuliarmi alá Silvo Stalón, ktorý si to AUTO kúpil na balenie pochybných slečiniek. Ešte si tam na masku pripasuje "vkusnú" podkovu a hurá na lov! 8-s
neregistrovaný "frantisek.vosahlo"
25. 4. 2008 16:41
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
Pánové, já byl u potencionální tchýně minulý víkend :yes: a bylo to opět brutální :no:

Přeju pěkný víkend....
Avatar - Fingl
25. 4. 2008 16:31
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
25. 4. 2008 16:10
200 K
Celkem zajímavé auto. A cena taky neni špatná, ale v německu je třeba 200K ještě cca o 50 levnější. :-(

No, asi si budu muset přibrat víkendové šichty v jogurtárně, abych si na nějakou ojetinu za 25 let vydělal... ;-)
25. 4. 2008 16:10
Re: CLC
Pěkné je, což o to, ale nechápu ty vznětové motory. Vždyť mají přece velmi dobrou jednotku 220 CDI o výkonu 125kW a k tomu solidních 400Nm navrch :-)
Avatar - Pierro
25. 4. 2008 15:59
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
Vadere tak v rámci možností ti také přeju hezký víkend. mě přijede dnes tchýně přímo k nám domů.... :no: ostatním také příjemný víkend!
neregistrovaný "Darth_Vader"
25. 4. 2008 15:50
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
Preji Vam vsem pekny vikend bez bouracek ;-) . Ja bohuzel musim k potencionalni tchyni :no:
Avatar - Pierro
25. 4. 2008 15:44
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
No za chvíli bude víkend, tak jestli plakátovej kovboj nemá sobotní anebo nedělní šichtu v jogurtovně, tak může vesele vystřihovat... >:D
25. 4. 2008 15:25
Re: škaredé auto reakciou na škaredé auto
Tenkrát se říkalo, že chtěj oslovit "golfisty" a podobný, co si rádi připlatí za BMW na který by jinak neměli. Snad se jim to podařilo.
Avatar - gld
25. 4. 2008 15:08
Re: škaredé auto reakciou na škaredé auto
Možno je to tým, každopádne to BMW compact vyzerá ako keby sa na ňom vybláznil nejaký tuner s karbobrúskou..a toto je tiež auto na ten štýl
25. 4. 2008 15:05
Re: škaredé auto reakciou na škaredé auto
Mě u toho modelu připadá, že je z něj useknuto tolik o kolik je levnější oproti limusíně. Stejně i BMW, ale to je tim, že nejsem na malý auta.
25. 4. 2008 15:04
Re: Už se těšim
a uz sa nasli.keby napisali konkretnu vec vcom je ich auto lepsie tak to beriem, ale len take blbosti bud autozalovac mal by byt viac vpravo atd. Vozil som sa vo viacerych mercedesov a s niektorymi autami sa nedaju ani zrovnavat taky maju naskok v technologii. kto tvrdi opak len zo zavisti.
25. 4. 2008 15:00
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
>:D To mě pobavilo, ale nejvíc přemýšlím nad těma jogurtama, že ta fabrika jede?! Dannone, nebo co to bylo? Určitě ta Aktivia na ředění stolice! Sakra mam z tebe zase myšlenkový pochody... Jdu na tu sportku, rád bych sbalil nějakou babu:)))))))
Avatar - gld
25. 4. 2008 15:00
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
paródia a satira? už aj teba to chytilo, väčšinou sa to skôr používa proti tebe..
neregistrovaný "Darth_Vader"
25. 4. 2008 14:53
Re: AUŠUSOVÁ NUDA
:-) :yes:
25. 4. 2008 14:52
AUŠUSOVÁ NUDA
Hele, brácho, zevnitř je to aušus, to víš Mercedes, tohle není cedník, a vůbec, bůh ví, jestli to má záruku sedmdesát let. Tohle je u záruky má norma, níž bych nešel, no, vlastně ani nemoh´. A pak zvenku, šeď, nuda, brnkačka. Prostě se nevohlídnu, kapiš. Jede kolem a já vokopává rohy, ani nemrknu, jsem tvrdej jak hlava z mondea. Dělám do aut. Teda jako v sobotu a v něděli. Vystřiju je ze světa motorů. Ale jenom barevný. Přes tejden dělám taky. Jako barevnej. Do aut ale moc ne. Stáčím v kyjích Jogurty. Ještě mi zbejvá stočit jich tři miliardy a pak si koupím káru. Půjdu do klasy. Něco kolem devatenácti let, šestej majitel, to je můj strop, rozumíš, chci auto stejně starý a stejně zajetý, jako mám holku, tedy jako jsem měl. Už ji nemám, přebral mi ji nějakej ňouma v Mercedesu. Co naděláš. Nechceš jogurt?
Avatar - gld
25. 4. 2008 14:47
škaredé auto reakciou na škaredé auto
a tým myslím že tieto nemecké compacty sa mi príliš nepáčia, teda skôr predchádzajúca generácia ktorá bola reakciou na trojkové báwo compact-tiež päsť na oko....ale toto je už celkom pekné, ten zadok už nevyzerá ako odseknutý..
Avatar - Pierro
25. 4. 2008 14:47
CLC
Tak tenhle überfacelift se povedl - moc sympaticky vypadající auťák. Bravo ;-)
25. 4. 2008 14:44
Už se těšim
Už se těšim na ty kritiky kolem tuctového designu, podprůměrných jízdních vlastností, ztraceného image, předraženýmu servisu, umakartový palubce a nespolehlivosti.
neregistrovaný "Darth_Vader"
25. 4. 2008 14:29
Krasne auto
Podle mne jedno z nejhezcich coupe na trhu a vybornou nabidkou motoru- ta 200K je podle mne jeden z nelepsich motoru s obsahem do 2,0 litru na trhu- krasny zvuk i dobra dynamika. A to vse za rozumnou cenu