Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Lexus IS – nejen pro kočky

Koncem osmdesátých vstoupil Lexus na trh s osmiválcovou limuzínou LS400, kterou postupem času doplnily i menší modely. V současnosti je nejmenším zástupcem značky řada IS.
Zpět na článek
neregistrovaný "yaroukh"
28. 4. 2008 19:52
Re: dokonale
interiér ani kvalitu nezpochybňuju (vařil bych z vody :-)
28. 4. 2008 18:23
Re: dokonale
Nevím, kde jsi přišel na to, že IS nabízí více prostoru než 159ka. Co se spolehlivosti týče, tak na 159 jsem žádné stížnosti nezaznamenal.

PS: IS se mi moc líbí
Avatar - skejpa
28. 4. 2008 00:21
Re: dokonale
budiz. ale lancer nenabizi takovy luxus a alfa nenabizi takovou spolehlivost, prostor apod. je to proste hezky auto. ja si ho kupovat nehodlam ale je mi blby nepochvalit peknou reklamu (i auto), kdyz je opravdu pekna...
Avatar - nielblack
27. 4. 2008 22:47
Re: dokonale
Máš recht nádherný auto prostě Lexus. Osobně si myslím že jedno z nejhezčích sedanů spolu s Acurou TL. Jen pro pořádek je to můj názor a nikomu ho nevnucuji ;-)
neregistrovaný "yaroukh"
27. 4. 2008 11:43
Re: dokonale
> kterej sedan proti ISku neni nudnej ?

Lancer nebo 159
Avatar - skejpa
27. 4. 2008 01:15
Re: dokonale
nudny ? a kterej sedan proti ISku neni nudnej ? :-) dyt je to takovej sportak. klame telem. ale hlavne mi slo o tu reklamu. fakt se mi to libilo. asi to dela ta hudba...
neregistrovaný "yaroukh"
27. 4. 2008 00:43
Re: dokonale
hm, good for you, mně to auto přijde absolutně nudný ;-\
Avatar - skejpa
27. 4. 2008 00:18
dokonale
tohle auto je nadherne samo o sobe a ta reklama ma proste styl. perfektni hudba, perfektni auto a stylova kocka :-) (a to mam radsi psi :-) ) fakt se mi to libi...