Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai Tucson N Line bude sportovní verzí modelu: Kolik nabídne motorů?

Na letošním autosalonu v Ženevě Hyundai ukázal sportovní verzi SUV Tucson. Pod označením N Line, se budou v závislosti na trhu ukrývat hned tři pohonné jednotky.
Zpět na článek
21. 3. 2019 13:08
Re: nic moc teda
Kde se ve Vás bere tolik odporu k této značce? Mě se náhodou Hyundai docela zamlouvá a tento Tucson v n-linu vypadá dost pěkně, nebo ne? Co se týče toho vašeho "sypání", tak pár známých něco od této značky vlastní a v servisu to bylo minimálně, proto mě napadá, můžete nějak potvrdit své tvrzení? Dost pochybuji.
Avatar - rokyta.p
21. 3. 2019 12:27
nic moc teda
Hofnaje jsou mnohdy docela hnus, sype se to a vypadá jak utržený pisoár. 8-s >:-[] Motor? Ale noták >:D
21. 3. 2019 13:34
Re: nic moc teda
no tak si kup škodovku ty kry*le, ta nema motor vubec zadny 8-s
Avatar - vabis
21. 3. 2019 12:51
Re: nic moc teda
Dneska je ale den >:D Velmi "vydareny" facelift acz, k tomu clanek o takoveto predpotopni multikare >:D Premyslim jak bylo prislovi pana Fostka k dane situaci ;-)
22. 3. 2019 18:07
Re: nic moc teda
No vy jste zde asi krátce,že?S těmato..?..nemá cenu diskutovat.Je pravda nezajímá.Pro ně je Hyundai to nejhorší zlo,nespolehlivý a nekvalitní plečky..a dokázat ti to samozřejmě nemůžou, protože se všude dozvídáme o kvalitě, inovacích a spolehlivosti Hyundai.A představ si co je pro ně to nej..škodovka,chápeš to?😂
21. 3. 2019 13:57
Re: nic moc teda
Hinday nelze dehonestovat, Hinday se dehonestuje sam >:-[] pripomina mi rozbity transformers 8-s
24. 3. 2019 18:33
Re: nic moc teda
Já už mám pár let ix35 a že by se mi sypala? To opravdu ne. Očividně se tu najde pár jedinců, kteří záměrně chtějí tuto značku špinit, jinak si to totiž vysvětlit nedokážu. Já jsem s korejci spokojen a už bych neměnil. Mimochodem určitě nebudu jediný :-)
Avatar - _Karel_
21. 3. 2019 22:49
Tomáši
5613448 v polovině článku - to je název kapitoly, nebo fotka?
21. 3. 2019 19:42
Tohle vypadá dobře
Tahle generace Tucsonu vypadá vážně dobře a s tím naftovým 2l, manuálem a 4kolkou stojí za úvahu ;-)
Avatar - JirkaV8
22. 3. 2019 02:16
des bes
To je strasne, auto akorat pro smich >:D Nechapu proc se v Nosovicich alespon trosku nesnazi :no: