Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Honda Jazz se ukáže už letos. Bude to výhradně hybrid

Úspěšný model japonské značky se letos dočká pokračovatele, jenž zároveň podpoří elektrifikaci značky. Dorazí pouze jako hybrid.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
29. 3. 2019 20:26
Re: Proč
teda vzdy som vedel ze ma na viac ( ako tomu bolo v skode ) ... ale az RR som fakt necakal... pecka

jozo :yes:
Avatar - 3_diamanty
29. 3. 2019 19:48
Re: Hybridna pasivita Hondy.
skoda ze skoncila hybridna honda insight aj CRZ.... pritom prave z toho dnes ( teda z chybajucej hybridnej konkurencie ) uz akurat hodne tazi ioniq niro a dalsi ... honda sa akoby prepocitala... dobu najprv v podstate predbehla...potom si dala viacme nej taku "regulacnu" pauzu.... aby nakoniec skoro dobu opat zaspala ... velka skoda lebo honda mohla byt dnes hybridny lider ... ale stale nie je neskoro .... uz nove hybridne CR-V je paradne a zrovna prave ako hybrid mi dava ten najvacsi zmysel... tak uz nech je tu aj hybridny jazz :yes:

PS: to ze novy civic stale nema v ponuke aj hybridny pohon je aj pre mna velke "prekvapko" v negativnom slova zmysle.... ale raz sa ho urcite dockame aj v civicu... verim ze ano .. lebo zda sa ze honda sa uz hybridne prebera k zivotu ( nove CR-V .. aj chystany jazz ) a to je dobre znamenie :yes:
Avatar - .StenLi.
29. 3. 2019 18:25
Hybridna pasivita Hondy.
Honda ma hotove hybridne systemy pre rozne katergorie: Pre sportiaky SH-AWD, pre male auta i-DCD a pre zbytok i-MMD ale ich implementacia je nepochopitelne pomala, ako by sa nevedela Honda rozhodnut akym smerom ma ist. Skoda ze uz aktualna verzia Civicu nedostala hybridny system.
Avatar - 3_diamanty
29. 3. 2019 17:45
super
som na nu zvedavy ... a len vitam tento ( hybridny ) krok... :yes: