Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ztratili jste návod ke svému klasickému Porsche? Automobilka nabízí nová vydání původních

Návod k obsluze vozu míří k novému majiteli spolu s automobilem, ale často je během let provozu ztracen nebo zničen. Porsche Classic proto nabízí nová vydání původních návodů a další příručky pro klasické modely.
Zpět na článek
4. 5. 2019 07:53
Re: elektronicky navod
Tos ale zcela nepochopil zakladni smysl cele te Classic sekce ...
To neni o hledani stranky s vymenou zarovky ale o tom mit kompletni dokumentaci k autu.
3. 5. 2019 11:26
zarovky
Ja si treba rad prectu navod jak vymenit zarovku nez to hledat na netu :)
Avatar - white label
3. 5. 2019 16:59
Re: elektronicky navod
Viz "Paper vs Ipad or tablet .Funny commercial. Emma." na YT
Avatar - white label
3. 5. 2019 13:45
Re: elektronicky navod
A co tahle starší klasika?
Základ je tištěná forma, elektronicky jako doplněk.
Když ti někde na cestě klekne mobil (nebo ho zapomeneš), tak k čemu ti bude PDF?
Navíc je to komfortnější číst v příručce, než to hledat v mobilu.

Mrkni na YT: "Paper vs Ipad or tablet .Funny commercial. Emma."
Avatar - eLzyx
4. 5. 2019 12:59
Re: elektronicky navod
mám veterána, kterého díky vlastnoruční renovaci znám do téměř posledního šroubku. Příručku tak prakticky nepotřebuji a když už bych potřeboval, tak je ke stažení na netu. Přesto jsem si za poměrně nehorázné peníze pořídil tištěný věkem sešlý originál. Proč? Ze stejného důvodu, proč jsem původní nevýkonný 4 válcový vzduchem chlazený motor nenahradil vodou chlazeným Subaru, což se často dělá. Chci to mít všechno pokud možno v originále.
Avatar - CICERO
3. 5. 2019 21:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
3. 5. 2019 15:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 5. 2019 11:09
elektronicky navod
V dnesnej dobe by mal byt snad uz samozrejmostou elektronicky navod.

Otvorim stranku automobilky, zadam VIN a do emailu mi pride navod presne na konfiguraciu auta. Doma tych par stran vytlacim a odlozim do auta. Pripadne si PDF ulozim este aj do mobilu.
Je komicke, ak majitel auta v plnke musi vozit niekolkostostranovy navod, ktory obsahuje prenho nepodstatne informacie o obsluhe manualnej klimy alebo postup na vymenu ziaroviek.