Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Připadá vám Audi RS 6 nudné? Německý úpravce má radikální řešení

I když Audi aktuálně RS 6 Avant nenabízí, čeká se totiž na novou generaci, neznamená to, že by tenhle ostrý kombík v zatím posledním provedení měl upadnout do zapomnění.
Zpět na článek
19. 6. 2019 23:10
Re: tak to je
Ajaja
Vstane holden ráno z postele a říká si..."mám ho...no, umím ho...no, vypadám jako blbec - a je to proto, že blbec jsem. Co já bych tak dneska ráno vyvedl? Už to mám!"

Odklopí si vršek hlavy a tam, co mají všichni mozek si na... se...re.

No a pak se zaloguje na diskusi.

Hééééééééééj strupe, vygoogluj si Rekordwagen a Bernd Rosemayer. Až uvidíš ty čtyři kroužky (o nichž nemáš páru, co znamenají) Pak si naliskej přes ten svůj sprostej rypák.
Fostek rulez!
Čágo nulo.
19. 6. 2019 23:07
Re: tak to je
Nemusíš si to kupovat.
Ale prosímtě nic, co nikomu ti neubližuje, nezakazuj. :-)
Avatar - 3_diamanty
19. 6. 2019 22:10
Re: tak to je
aj tu plati ze menej je viac.. klasicke seriove RS6 je aj za mna daleko krajsie ako tato prisera s 4 kruzkami pre... pre skutocne asi len nejakeho slabozrakeho ktoremu sa to asi este pacit bude... aj to len z patricnej vzdialenosti kym uvidi len siluetu .... ono ja som takemuto gycovemu tuningu nikdy neprisiel na chut... a nie je to vekom.. lebo taketo tuningove gyce sa mi nepacili uz ani ako 20 rocnemu a nepacia sa mi ani dnes a nebudu sa mi pacit nikdy .. skoda inak povodne dobreho auta... takto ho v podstate znicit... strasne nieco

PS: inak taketo pozerstvo by mohli uz raz a navzdy zakazat... absolutna nechutnost najhrubsieho zrna
19. 6. 2019 20:30
tak to je
kyc jako prase, ale ctyri krouzky pro teplousky, takze vlastne OK
Avatar - CountachSV
20. 6. 2019 07:52
ŠOK!!!
Vemete kastli sterilní audiny, posadíte na podvozek ze snížený liazky a máte Liaudi. Vrcholně odvázanej kouseq. Zde je originál:

https://www.google.com/search?…
Avatar - CICERO
20. 6. 2019 00:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.