Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nissan představuje nejsilnější Skyline v historii. Má 400 koní a jedinou chybu

Nový Nissan Skyline 400R je nejvýkonnějším produktem, který kdy továrna japonské automobilky postavila. Jezdit však bude jen v Japonsku.
Zpět na článek
Avatar - CHerokee
18. 7. 2019 12:23
Sedan
Je škoda, že se Evropa v SUV hysterii odvrátila od sedanů...jinde ve světě se vyrábějí. A tento je určitě zajímavý a to nejen motorem. Při tomto srovnání mě pak napadá, proč Superb končí na 2 litru, když to jinde jde a lépe a elegantněji. A nemusí jít o prémiovku.
18. 7. 2019 11:39
Maxima, Altima,...
Může mi někdo vysvětlit, proč se v EU nenabízí sedany Nissan? Vždyť Mazda tu prodává šestku ve velkém a cena Altimy o stejné výbavě s 2,5 atmosférou startuje v USA na stejné ceně a má i lepší výbavu. A AWD, narozdíl od šestky, není problém. Pohon všech kol šestka v sedanu nenabízí vůbec a v kombi leda s chrochtadlem...
20. 7. 2019 07:39
Lkn
Nemůžu si pomoct ale tohle auto se mi ale vůbec nelíbí chybí mi na nisannu náka originalita když se řeklo Skyline bylo to auto se zuřivým vzhledem ale tohle ?? Fakt se mi poslední dobou ty novější auta přestávají libit začíná to být jedno brdo :-|
18. 7. 2019 12:44
Re: Maxima, Altima,...
Nemůžu dohledat poměr prodaných ks dle motorizací, ale v dnešní antidiesel době tu ten potenciál přece musí být, ne?
18. 7. 2019 12:23
Re: Propadák
Jestli ono to neni prave naopak, vzhledem k tomu, ze Infiniti je vyvozni znacka Nissanu...
18. 7. 2019 11:57
Re: Maxima, Altima,...
Altima je pekne auto, ale bez naftoveho motora a karoserie kombi by sa auto z D-segmentu v EU tazko predavalo (navyse prevodovka CVT). Ono aj v USA predajne cisla Altimy klesaju uz par rokov. A to este vraj tretinu odbytu im robia pozicovne...
Avatar - Londonbridge
18. 7. 2019 11:57
Nissan
Ja som zacinal zbierat svoje jazdecke skusenosti na sedane od Nissanu bola to Primera GT na to auto nikdy nezabudnem jazdilo fantasticky bol to vyborny sedan na tu dobu r. 1998 , potom pochovali sedany. Ano je tu GTR a Z ale preco pochovat Primeru? Bol tam este nej zufaly pokus s tou poslednou Primerou ala Renault krizeny s kacicou...
18. 7. 2019 10:11
Propadák
Vzít Infinity Q50, nalepit na něj značku Nissanu a máme tu nové auto.. :no: