Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kdo kupuje Dodge Challenger? Typický věk běžného majitele vás možná překvapí

Automobilka Dodge prozradila jednu zajímavou informaci, která se týká jejího nejsportovnějšího modelu Challenger.
Zpět na článek
20. 8. 2019 08:09
Na tom není nic překvapivého
Chlapi (někdy i ženy) s krizí středního věku si uvědomí že nejsou nesmrtelní a plní si sny z mládí. Hypotéku mají splacenou, děti už odrostli a odstěhovali se, tak si koupí něco po čem v mlátí toužili ale neměli na to peníze...
19. 8. 2019 21:48
Obecne vek kupujicich novych vozu....
.... je presne ten duvod, proc jsou pubertacke diskuse (nejen) tady pro trh s auty zcela irelevantni.... ;-)

Taky jsem ve dvaciti nechapal jak si nekdo muze koupit konfekci a tuctovku.... a kdyz ted na prahu ctyricitky vidim jak jsem dopad.... :no: :no: ;-)
Avatar - Zetti
20. 8. 2019 09:48
Re: Na tom není nic překvapivého
V padesati sem sek podnikanim, prodal firmu a uzivam si kazdy den. Ze by to nemelo grady sem si nevsim. Ale kdyz vemu nejaky mlady na prochazku, furt na ne musim cekat. Maji pr*el odsezenou od pocitacu a misto svalu rosol.
20. 8. 2019 09:27
Re: Na tom není nic překvapivého
To je určitě pravda. Jediný problém na tom je, že okolo padesátky nebo později už to nějak nemá ty správné "grády". Je to podobné jako, když si pořídíš novou mladou přítelkyni - chvíli je to zábava a pak už jen strašná otrava ;-)
Avatar - Zetti
20. 8. 2019 10:25
Re: Na tom není nic překvapivého
Ani sem nevedel ze to jde, tak az ted. 1+1 jsou dve vis? Jak rikam jsi ubozak, jeste otravny ubozak
Avatar - Zetti
20. 8. 2019 10:02
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
Ty vis kolik mam nemovitosti? Mel bys to vedet kdyz sem ti to rekl :-)
Avatar - Zetti
20. 8. 2019 09:50
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
To je tvuj trochu hloupy nazor. Ale kdyz ti to dela dobre......
Avatar - Zetti
20. 8. 2019 07:48
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
Ja to mam opacne, ve dvaciti mi bylo jedno co mam na sobe a po cem se motam, dneska sem mlsnej a vybiravej jak nikdy
Avatar - Barrichello
20. 8. 2019 10:15
Nic překvapivého
mladí na to nemaj prachy + řadu maldých už auta nezajímaj, zajímá je jen přiblblej instagram, facebook, hry a kraviny.
Avatar - Zetti
20. 8. 2019 10:17
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
jsi ubozak
Avatar - 3_diamanty
19. 8. 2019 23:09
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
presne viem o com pises :-[] lebo tiez som necakal ze skoncim kde skoncim ... ale tak ja som fakt spokojny s mojou malou koncernovou konfekcou ktoru mam a aj sa mi normalne paci .... :-! .. ono ked uz ide o realnu kupu tak je razom vsetko inak a aj zdanlivo nezaujimava a fadna ponuka je potom razom ta nasikovnejsia aj najrozumnejsia ...
19. 8. 2019 21:54
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
Tak vzdy je to o prachoch, tie su az na prvom mieste. Potom prichadzaju tie realne potreby, ze ked uz vyvalit prachy, tak to aj musi nieco splnat. Ja ten priemer taham sice dost dole, ale cim dalej tym menej to bude mat vplyv :)
20. 8. 2019 10:14
Re: Na tom není nic překvapivého
A lajkuju si svoje příspěvky :-)
20. 8. 2019 10:13
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
Promiň to psal Topper, já jsem vás zaměnil bambulo :D to je tou společnou láskou k vozům Micubyschi:)
Avatar - Barrichello
20. 8. 2019 10:11
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
To máš blbý, já jsem taky na prahu 40ky a nechápu to pořád.
20. 8. 2019 10:00
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
Tvoje stupidní machrovani o tom kolik mas nemovitosti a jak resis co mas na sobě na webu o autech... to je k věci :yes:
20. 8. 2019 09:43
Re: Obecne vek kupujicich novych vozu....
A s tou zmlsanosti sis koupil Oucajdra do zásuvky :yes:
20. 8. 2019 09:42
Re: Na tom není nic překvapivého
Když má někdo pindy o krizi středního věku a dokazování si něčeho říkám: klidně bych si takové auto koupil už ve dvaceti... jen na to nějak nebylo:(

Proboha děti odrostli!!!
Avatar - CICERO
19. 8. 2019 21:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.