Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac XT4 oficiálně vstupuje na evropské trhy. Dostal kvůli tomu turbodiesel

Zájem o turbodiesely sice pomalu klesá, Cadillac ale dobře ví, že na evropském trhu bez něj nemůže se svým SUV uspět.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
9. 9. 2019 17:28
pekne
zaujimava alternativa pre niekoho kto povedzme ze nechce dnes uz u nas masove bmw ci audi pripadne pre niekoho kto chce mat kusok tej ameriky u seba v garazi :yes:

mne sa XT4 celkovo paci ale chce to fakt vhodnu farbu inak je to cele akesi nemastne neslane na prvy pohlad... ta bordova je vskutku genialna :yes:
Avatar - Barrichello
9. 9. 2019 16:11
Re: XT4
Servis samozřejmě umí i další velcí dovozci typu Impexta, Auto Outlet, ATST, Simix atd., které ty auta taky vozí a maj diagnostiku atd.

Jak je to na Slovači netuším.
Avatar - Barrichello
9. 9. 2019 16:09
Re: XT4
Jsme malé země, v Německu nebo Rusku je těch prodejců víc, taky se tam těch aut prodá nejvíc co se týče evropského kontinentu.
Avatar - speedfred
9. 9. 2019 15:47
Re: XT4
Nehnevaj sa ale kúpim si nové auto a budem chodiť ku garážistovi? (aj keď niektorý toho vedia viac ako v ofiko servise).
Jeden,dvaja predajcovia/servis na celú republiku je žalostne málo. Mohli sa spojiť s niekým aspoň na začiatok.
Avatar - Barrichello
9. 9. 2019 15:15
Re: XT4
blíž jedině rakousko nebo garážisti no. Další ofiko delařei jsou až Rakousko, Německo a Rusko v týhle oblasti.
Takže leda někoho neofiko
9. 9. 2019 13:26
XT4
Neviem preco ked dam reagovat aj tak vytvori na mobile nove vlakno 🤔. No mne je to daleko do blavy chodit servisovat, preto ma to zaujima, ale snad by to dakto vedel robit aj blizsie. Dik za info. Vies inak aj naisto ze bude aj ct4?? Lebo som niekde cital ze uz bude iba ct5 ako nahrada za obe ATS aj CTS
Avatar - Barrichello
9. 9. 2019 12:54
Re: XT4
na slovensku je ofiko zastoupení Todos Bratislava.BTW odtamtud jsem měl CTS.
V ČR ofiko zastoupení Tucar Tuklaty a United Cars and Service P-10 Vršovice.

Já už Cadillac nemam, když jsem to měl vozil sem to klukům do Počernic do Cadillac klubu. To samé s Camarem.
9. 9. 2019 11:25
XT4
Stale rozmyslam, ze keby som to kupil kde by som to na slovensku servisoval. Ty to ako robis ak sa mozem opytat?? Asi nie v autorizovanom
Avatar - Barrichello
9. 9. 2019 10:56
XT4
už jde oficiálně objendávat u dealerů. Jinak Cadillac bude mít poměrně široké portfolio v Evropě čítající SUV XT4,XT5 a Escalade a sedan CT6.
Výhledově by měl přibýt sedany CT4 a CT5 jako nástupce za ATS a CTS, kde už skončila výroba.
Takže pak by tu měl mít 6 modelů a otázka je zda se bude vozit i další SUV XT6
9. 9. 2019 09:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 9. 2019 09:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 9. 2019 09:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.