Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nechcete prakticky novou stodvacítku? Tento exportní kousek najezdil jen 12 tisíc km

Jestli se vám náhodou stýská po škodovkách s motorem vzadu, měli bychom pro vás tip na jeden zajímavý kousek na prodej.
Zpět na článek
28. 9. 2019 09:42
plečka
za 116tis hromada šrotu,no nekup to :-[] :-[]
30. 9. 2019 17:01
120 Škoda
Toto je jen reklama na Áčka. Vždy nabízejí auta, které nemají. 4x jsem měl tu čest tento bazar oslovit a po každé stejné praktiky. Výkup 3x a vždy mi nabízeli hluboko ood mou cenou. Renault Megane před 8 lety 15dci rok 2006. Na bazarech se pohybovaly kolem 100tis.Ja jim ho nabídl za 75000kc.30000kc vám dáme a ještě si můžete vybrat auto. Auta v horším stavu, než to mé 😖.
Posledni zkušenost byla..
Zavolal jsem na inzerát, auto vypadalo krásně, top stav. Vůz máme, pokud si přijedete dnes do Prahy, je vaše. Sednu do auta a ujíždím do 110km vzdálených Aček. Vystojim frontu na recepci a dozvídám se, že vůz nemají, že se nakládá někde jinde, ale že mi mohou nabídnout jiný stejně vypadající. Řekl jsem, že počkám až vůz dorazí. Po hodině mi řekli, že vůz nemají. Nabídli mi auto, kterému končila tech. kontrola. Chyběly mlhovky, ostřikovače svetel a byla hlučná převodovka. Vůz za stejné peníze a k tomu lak také nic moc. V inzerci bylo stejné auto,ale v top kvalitě. Toto by neprošlo kvůli nedostatkum technickou kontrolou a musel bych řešit problémy s řazením. Neumíte si představit můj vztek, že jsem se po čtvrté nechal zblbnout stejnými praktikami, které mají Áčka už 20let stejné. Nechápu, jak mohou pořád vydělávat. Ja odjel bez auta 4x cesta úplně zbitečná. Vím, že stejně tak dopadlo mnoho lidí. Neli hůře.
28. 9. 2019 13:23
Re: plečka
Bral bych to jako pozitivní vývoj, ještě nedávno se nám áčka snažila tvrdit že každá nezrezlá 120 má cenu přes 100, dneska opatrně zkoušejí nastřelit relativně opravdu vzácnější kus jen lehce přes. :yes:
28. 9. 2019 13:20
120l?
No jestli je to skutečně 120l tak to stála někde asi hodně dlouho než jí v roce 1991 někdo přihlásil, protože 120 se přestala vyrábět rok před revolucí, pak už se dělala jen 125...