Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi Space Star se dočká faceliftu. Přijede už za pár dní

Malý městský model Space Star se dočká faceliftu. Japonská automobilka prozradila, kdy přesně proběhne jeho premiéra.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
8. 11. 2019 18:01
Re: zatial
:-[] .. tak o mitsu sa daju pisat basne... maju teraz bohatu jesen ( ASX, L200 ) a teraz aj facelift spacestaru... ale stejne sa najviac tesim na zenevu a novy outlander ... cakam ze bude s benzinom 1,5T z eclipsu a potom aj samozrejme PHEV verzia ... ale inak chcem verit ze dostane aj ten novy dizel z L200 ale tak obavam sa ze ten uz nie ... dizel v outlanderi je do buducna zrejme uz uplne pase.. ale nadej umiera posledna.. ved za tento dalsi facelift spacestaru ( ktory je to uz v poradi? ) by som nedal ani cent ze taketo nieco este pride a nakoniec pozri sa... mame tu ich dalsi novy youngtimer... ale na druhej strane sa pekne ukazuje ze aky je spacestar stale pre mitsu prinosny a dolezity a bola by skoda sa ho uz zbavovat .. a to si zrejme sami uvedomuju ze este tu v tomto mini maju celkom slusne eso v rukave ( a v usa sa spacestar/mirage predava lepsie ako yaris napriklad )
Avatar - Ozzman
8. 11. 2019 13:41
Re: Takže
Další plakát do Topperova pokojíčku :D
Avatar - CICERO
8. 11. 2019 22:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
8. 11. 2019 17:53
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
8. 11. 2019 17:44
zatial
toho sice este moc nevidime pre tu fingovanu tmu na fotkach ale uz teraz mozem povedat ze to vyzera velmi .. ale fakt velmi dobre :-[] ..

kazdopadne tento face na styl eclipsu ASX a dalsich v portfoliu by mu mohol podstatne vylepsit vizaz a uz by to nemala byt taka "seda myska" ale vcelku paradny mestsky svihak :yes: len dufam ze aj v interieri sa tiez co to pomeni ... a teda nie len displej ale podstatne viac veci ... :D
Avatar - 3_diamanty
8. 11. 2019 17:09
Re: Takže
s tymi novymi youngtimermi to v mitsu zda sa myslia fakt vazne :D ... a uz sa ho ( toho ASX ) neviem dockat tu v teste to bude este test roka ( cakam minimalne 4 a pol hviezdy .. predpokladam ze pol hviezdy mozno strati za ten spartansky interier ktory nesadne asi uplne kazdemu ale inak tu nie je o com .. ) :D .. a aj dnes som ho videl to "nestarnuce" nove ASX.. a opat biele .. je mozne ze to bolo to iste ktore som uz videl uz pred par dnami ( znacku som si nevsimol ) .. celkovo posobi vyssie ako predchodca .. ma aj vyssie posadene svetla a kapotu... akoze skutocne spredu ako taky "poor" evoque... moc pekne.. aj zadok posobi robustnejsie ... akoze uz som videl kdejaky paradny facelift od mnohych znaciek ale to ako to zvladlo ASX tak to je vyzorovo uz skoro na "novy model" ... cakam nadalej uspech.. s 2.0kou pod kapotou a aj s moznostou 4x4 je to v danom segmente fakt velmi zaujimava kombinacia ..
Avatar - 3_diamanty
8. 11. 2019 17:03
Re: Takže
tak to si pis... mam to tu same diamanty po stene :D aj sem tam nejake tie yongy uz ( chcelo by to uz vacsi byt :D ) ... a zda sa ze novy etalon miniaut uz coskoro vykukne na svetlo sveta a nastoli nove kriteria .. spacestar este prekvapi... navyse v tomto segmente ma stale co ponuknut a jeho predaje v eu mu nadalej rastu takze bola by to nevyuzita sanca keby ho len tak nechali dozit... ono to nakoniec este bude ( po tomto vyraznom prerobeni ) docela aj stylovka do mesta ... osobne mam rad taketo sympaticke malicke auta tak sa tesim ze este nekonci a naopak... vyuzije svoje silne stranky ( priestrannost... nizka vaha... solidny razvor.. celkova jednoduchost a blbuvzdornost vhodna na kazdodenne flakanie ) a este to v minitriede pekne rozbali :yes:
Avatar - wakantanka
8. 11. 2019 13:08
Takže
po ASX ďalší nový youngtimer. :) :yes: