Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Richard Hammond natočil nový dokument o Volkswagenu, věnuje se v něm i klobásám

Známý motoristický novinář a moderátor Richard Hammond se v minulém roce vypravil do Německa, aby zde natočil krátký dokument o jednom z největších automobilových závodů na světě.
Zpět na článek
9. 2. 2020 18:46
Nejaký dokument...
...o párkoch VW som niekde videl. Tvári sa to ako kráľovská kvalita, ale v skutočnosti riadny humáč...
Avatar - Dzakobo
9. 2. 2020 16:48
A já myslel
Že v tom dokumentu se zmíní o Tatře a Ádovi, to by bylo trochu zajímavější, než nějaké kari...
Avatar - 3_diamanty
9. 2. 2020 19:35
Re: Nejaký dokument...
bleee .. ... kto taketo nieco dnes este vobec konzumuje?

staci si pozriet dokument z coho a ako sa dnes robia parky a ..... ale ok.. ved proti gustu.... 8-s
10. 2. 2020 15:21
humac?
Veď je to bežná vw kvalita!
:-)

Možno je vw humáč?
10. 2. 2020 12:00
Hlavní výrobní náplň
Tak je pěkné, že VW vyrábí i něco jiného než auta. Co kdyby. U Nokie byly kdysi telefony také jen přidružená výroba...
Avatar - _beta
10. 2. 2020 11:18
Nie je klobáska ako klobáska
Ono sú to skôr také párkové klobásy, než to čo u nás poznáme pod pojmom klobása.
Ako krajiny z bývalého Rakúska-Uhorska si predstavíme pod pojmom klobása tú maďarskú. Teda s paprikou, cesnakom a rascou (kmín).
To nemecké klobásy sú niečo iné, teda je ich viac druhov, tuto je malý sprievodca:
https://europe.stripes.com/…st-sausage-guide
10. 2. 2020 10:47
Re: Nejaký dokument...
Nesmysl, záleží kde a od koho kupuješ.
Avatar - _beta
10. 2. 2020 09:38
Re: Nejaký dokument...
Ďalší mudrlant.
Mám ako zákazníkov okrem iných aj nejaké mäsoprevádzky.
A predstav si, majiteľ aj majster si hocikedy so mnou dajú na olovrant ich klobásy, alebo párky.
To sú také urban legendy, že do toho pchajú odpad. Dajú tam to, čo si zákazník zaplatí, respektíve naopak.
Ak kilo mäsa stojí 5€, tak kilo výrobku nemôže byť lacnejšie, ak tam má byť mäso, má zaplatiť prácu a mať zisk.
Tuto zjavne vyrábajú wursty z mäsa, tak nedrístaj.
Avatar - CICERO
9. 2. 2020 16:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - KANKUNEN
9. 2. 2020 16:37
Vidí někdo klobásy?
Já jen párky. A stejně je to špatně, mají být komplet ze sóji, když jsou tak teď eko. A co párky, rozmočená sója je to pravé.