Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Mercedes třídy S dorazí s upravenou přídí a zapuštěnými klikami

Příští generace vlajkové lodi Mercedesu už párkrát vykoukla na veřejnost. Na základě těchto snímků jsme se pokusili načrtnout její sériovou podobu.
Zpět na článek
Avatar - Alf1k
15. 2. 2020 19:40
Zklamání..
Tenhle novej designovej směr je pro mě zklamání.. :-(
Pro mě je to v očích návrat dědkovského stylu, to samé Éčko.. Říkal jsem si už dřív u eSka zvlášť, kam dál chtějí ten design posunout a vyleze z toho tohle, za mě to teda nezvládli.
Éčko bude podle všeho stejnej prů.er a bojím se, že to od.ere i nové Céčko.
Design CLS a CLA hraje jinou ligu, díky za ně..
Avatar - CICERO
15. 2. 2020 20:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 2. 2020 08:09
Re: Zklamání..
Ale vždyť je to jen malůvka nějakého pisálka. Nevěřím tomu , že by MB pustil do výroby takový paskvil .Vidim v tom geny Audi což je v mých očích ten hnusný dizajn. :-)
16. 2. 2020 07:45
Re: Uf.
No já nevím, ale kde tam je Éčko???
Krom prvních dvou foto je to vše S w222 facelift.
15. 2. 2020 23:09
Ten 5-uholník je pliaga
Fakt sa iná maska chladiča vymyslieť nedá?
15. 2. 2020 19:43
Uf.
Tak minule uplácal grafik ACZ Bugatti z Koleosu, dneska světla snad z Insignie, nárazník snad z minulého Capturu. To musí bejt fakt vodborník...

Tohle se fakt ven nedostane. Ale věřim, že v centrále u Medvědů se smíchy trhaj.
Avatar - Alf1k
15. 2. 2020 19:55
Re: Uf.
Teď koukám blíž a vypadá to, že použil obrázky facelift Éčka a to se s největší pravděpodobností takhle objeví :-[]
Avatar - wakantanka
15. 2. 2020 21:12
Re: Zklamání..
Sorry, ale kedy Sko nebolo v dedkovskom štýle? Mám pocit, že práve preto je najpredávanejšou limuzínou či?
16. 2. 2020 22:32
Re: Zklamání..
citujem auto.cz hned v nadpise : "Příští generace vlajkové lodi Mercedesu už párkrát vykoukla na veřejnost. Na základě těchto snímků jsme se pokusili načrtnout její sériovou podobu"

tento "render" vytoril niekto z redakcie auto.cz ... samozrejme, ze takto hnusne nove S vyzerat nebude
16. 2. 2020 18:34
Re: Uf.
Rozumím, ale když se na ty první 2 foto podívám, tak i velikosti by to ečku neodpovídalo. Myslím, že to je S Long. Jinak ty třídy budou asi podobné...
Avatar - Alf1k
16. 2. 2020 15:02
Re: Uf.
Ano myslím první 2 obrázky logicky a je to možný, že ani to není Éčko, ani přes brýle to označení na zádi nerozeznám z těch “kvalitních” obrázků, takže se nebudu hádat, pointa je, že tohle prostě bude i podle zahraničních úniků designovej jazyk, kterej přijde s facelift Éčkem ;-)
16. 2. 2020 00:53
Hezký ...
Hezký retro pro bohatý sedmdesátníky ... :-[]