Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Genesis G80 oficiálně: Seznamte se s korejskou odpovědí na Audi A6 a BMW řady 5

Ženevský autosalon měl přivítat také značku Genesis, tedy luxusní automobilku Hyundaie. Ta chtěla představit novou generaci sedanu G80, kterou si teď můžeme prohlédnout alespoň online.
Zpět na článek
Avatar - CICERO
5. 3. 2020 15:19
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - _beta
5. 3. 2020 17:51
Re: Pokrok
Áno, buďme úprimní. Za posledných desať rokov stúpajú ako balón.
V časoch Nexie by ma ani nenapadlo uvažovať nad autom od kórejčanov.
Teraz sa vážne zamýšľam nad i30N fastback.
Avatar - Ji/Ri
5. 3. 2020 16:25
Re: Genesis
Ahoj :-) úplně vklidu. On ten klučina má své, mnohdy zavádějící, charisma - můžo… asi jako volant v Genesisu a to tě mohlo zmást. :-) ;-) :-[] Nemáš se za co stydět a nikdy jsem si tě nepřestal diskuzně vážit. :yes:
5. 3. 2020 19:28
Re: Moc krásný auťák...
Kdo si koupí Hjundaje, na dosmrti k.u.n.da je. Děkuji :D

Nastojené neštěstí napodobující audi A7 to jó, ještě chybí cukrová vata a mávátka. :no:
Avatar - _Karel_
5. 3. 2020 16:17
Re: Genesis
Nazdar :-)
Musím se ti zpětně omluvit za Hamunu. Dost jsem se ho proti tobě zastával, i jsem se kvůli němu s tebou hádal, dnes se za to stydím. Mladická nerozvážnost, sorry.
5. 3. 2020 19:46
Plagiator
To mate jako v hudbe. Staci okopirovat praci nekoho jineho viz tzv. hitmaker Michal David - a spousta zahranicnich umelcu by koukala jak mame schopneho ceskeho plagiatora co se chlubi cizim perim.
napr.
M. David muzikal Muz se zeleznou maskou pisnicka Ja leta touzim:
https://youtu.be/p81vnHuulAc
ale o nekolik let drive Hannah Montana Best Of Both World
https://youtu.be/ceL6-UcR0J8
a kdo je podepsan v Cechach jako autor? Hadejte...
Ti kdo nejsou v obraze se rozplivaji nad krasou korejskeho plagiatu a umenim M. Davida
8. 3. 2020 20:28
Nic proti....ale
Hjondé zůstane Hjondéém i kdyby vyrobili zlaté hovínko...
BMW a Audi jsou prestižní značky, které mají prostě jméno.
Je to vidět v Ženevě každý rok, ty snahy...bohužel, letos jsem tam nemohl.
Avatar - CICERO
5. 3. 2020 21:21
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - _Karel_
5. 3. 2020 20:20
Re: Genesis
Že je ten pitomec mužského pohlaví, o tom nepochybuju. Kylie jsem moc nezažil, ale nemyslím, že by se pochybovalo o tom, že je ženská. Podle mě určitě dle stylu psaní dvě osoby.
5. 3. 2020 19:52
Re: Genesis
a Kylie je Hamuna? a existuje vůbec? :-)
takže Hamuna je chlap?
Avatar - _Karel_
5. 3. 2020 19:45
Re: Genesis
Podle mě určitě Hamuna není Kylie.
5. 3. 2020 19:02
Re: Genesis
ty vole to je tak když vynecháš dvě stě dílů telenovely a pak vůbec netušíš která bije.... Kylie není Hamuna? Hamuna není Kylie?
Avatar - Londonbridge
5. 3. 2020 17:08
Pokrok
Ked sa uz Adolf vozil v peknych Mercedosoch Korejcania len snivali o autach , potom o nej 50 rokov neskor som vyskusal prve Korejske auto pozliepanu Nexiu to bola este stale patlanina z Opelu a aby mi drzali spatne zrkadla v poziciach musel som tam pchat papieriky od zuvaciek...neskor mi zadymelo od motora kde 1,5L motor moc nestihal s tou karoseriou , vtedy som si povedal ze ruky prec od Korejcanov a pozrime sa na nich dnes oni si brusia zuby na E Klasse , budu radi ked zrovnaju predaje s Lexusom. Ale lepsie ako Cinska patlanina :-!
6. 3. 2020 22:07
Re: Re: Pokrok
Oni jsou už na úrovni Toyoty..němce nechali vzadu
Avatar - Londonbridge
6. 3. 2020 11:57
Re: Pokrok
Tak ako pises uzasny pokrok spravili a dnes uz by som kludne kupil Hyundai a verim tomu ze kvalitov v nicom nezaostavaju za Nemcami . Ta Nexia ma vtedy dostala cenou som sa ulakomil a vtedy az taky vyber aut v tej cenovke nebol...
Avatar - _beta
5. 3. 2020 16:06
Ešte to chvíľu potrvá.
Audi to trvalo 40 - 50 rokov, Lexus sa snaží koľko, 30 rokov?
Takže ešte chvíľu ...
Avatar - _Karel_
5. 3. 2020 15:44
Genesis
Za mě je to pěkná a důstojná odpověď na D3.
Škoda podivnýho volantu.