Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Omlazený Arteon je za dveřmi, konečně nabídne i kombík

Již koncem měsíce představí Volkswagen svou omlazenou vlajkovou loď, která konečně dorazí i v praktičtější karoserii Shooting Brake.
Zpět na článek
3. 6. 2020 10:14
arteon
Bezkonkurenčně nejhezčí vůz VW. Asi se nechali inspirovat od kolegů z Audi u modelů A5 a A7. Zvlášť přední maska navazující na LED světla vypadá skvěle. Jen ten interiér je pořád poněkud prakticky mdlý.
Avatar - iudex
4. 6. 2020 09:17
Re: arteon
Pre mňa je Tiguan (je jedno, či krátky alebo dlhý) prototypom bezpohlavnosti, to auto nemá nijaký tvar ani výraz, hlavne v neerlineových verziách (R-line to trošku zachraňuje). Touareg tiež nie je zrovna pekný, ale aspoň má nejakú charizmu vďaka svojej veľkosti.
T-roc, to ani neviem, či je ten menší alebo väčší z dvojice T-niečoho.
Takže áno, z môjho pohľadu je nízke elegantné "päťdverové kupé" to najkrajšie z aktuálnej produkcie VW: https://www.autotest.sk/…eon-geneva-1.jpg
Avatar - twistedTSD
3. 6. 2020 19:28
Re: Re: arteon
Hlavně bi-TDI k němu sedí jak *** na hrnec, ale to asi končí. :no:
Avatar - fOE
3. 6. 2020 17:02
Re: arteon
Kratky tiguan a T-roc jsou u me na stejne urovni jako arteon.
A vsichni se zespod divaj na Touareg. ;-)
3. 6. 2020 16:21
Re: Re: arteon
Arteon je pre mna vw posledny mohykan, fajn dizajn, ma v ponuke aj vyraznejsie farby, aj fajny 2.0 tsi, a v kombi to bude slusne auto, len za cenu, ktoru ja uz nie som za vw zaplatit.
3. 6. 2020 15:33
Re: arteon
No T-cross vyzera naozaj velmi vyrazne lepsie. Ale je pravda ze dnes nove generacie hlavne drahsich aut vyzeraju dost hnusne. Zato taky opel, toyota atd su generaciu od generacie krajsie a lepsie.
Avatar - iudex
3. 6. 2020 15:24
Re: arteon
A čo je krajšie? Nový Golf s jeho kontroverznou čínskou prednou časťou? Passat sedan, prototyp usadlého a nenápadného auta? Alebo nebodaj T-roc, T-cross, ktoré sa pletú nielen menom, ale aj výzorom? Neviem, povedz.
Avatar - iudex
3. 6. 2020 15:20
Re: arteon
Súhlasím, aj keď je tiež trochu citlivý na konfiguráciu (potrebuje farbu a kolesá), ak to má, tak je to najkrajší Volkswagen. Vnútri je pomerne fádny, to áno, ale je to stále tá kvalitná a ergonomická nemecká fádnosť, ktorá vynikne hlavne v kontexte interiéru nového golfu, ktorý išiel dolu nielen kvalitou, ale hlavne ergonómiou.
A pri tom štíhlom a nizkom výzore je to vnútri prekvapivo priestranný a praktický liftback, ako vzadu, tak aj v kufri (Insignia by sa mohla učiť, o 508 nehovoriac).
Avatar - KANKUNEN
3. 6. 2020 11:59
Re: arteon
A dokážeš definovat co je na tom autě škaredého.
3. 6. 2020 10:23
Re: arteon
Prave som siel napisal ze bezkonkurencne najskaredsi VW :D