Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vybrali jsme devět podivných hot hatchů z Japonska

Na východě se dějí zajímavé automobilové věci. Japonsko zná řadu parádních hot hatchů, přičemž do Evropy se jich dostala jen hrstka. Inženýři země vycházejícího slunce nepotřebují stovky koní, aby vytvořili zábavné svezení.
Zpět na článek
15. 6. 2020 19:55
Neschopní redaktori
Vy fakt máte, páni redaktori, obidve ruky ľavé? Alebo už ste leniví dať tých pár zodpovedajúcich fotiek do textu? Kto sa má v tej hromade v galérii hrabať? Popisky k fotkám ste po mnohých pripomienkach konečne dali, ale asi je to na vás priveľa, lebo ste pre zmenu ubrali inde. Vaša "práca" je niekedy fakt viac na zlosť ako na príjemné čítanie. Nemrzí vás to? Lebo mňa áno.
15. 6. 2020 21:59
Re: Almera
Hlavně by mě zajímalo co je na nissanu Almera GTI "bizarního" ?
Podle mě super kvalitní atmo HH ze zlatých devadesátek.
O naftové fabii rs jste si to napsat netroufli že?...i když to je podle mě mnohem větší bizár u HH!
Avatar - beibej
15. 6. 2020 23:37
A proč???
vzniklo tohle? Článek to není, o autech jsme se nic nedozvěděli. Tak proč?
15. 6. 2020 22:03
Některý se mi líběj
a je to zajímavé téma. Chtělo to líp zpracovat.
Obzvlášť to Mitsu se mi líbí a nějakým úchylným způsobem mám rád všechny Daihatsu.
Zhruba v půlce devadesátek jsem odlítal pár sněžných tejdnů s Charade 1.3i AWD. Byla to petelice. Joymachine! :yes: :yes:
Výkon jako Audi 80 v jednaosmě, ani ne 900 kilo a permanent AWD. Twin Cam 16V!
Avatar - _Karel_
15. 6. 2020 20:56
Almera
Jsem jediný, komu na ní nepřijde nic podivného?
15. 6. 2020 21:45
Re: Almera
Tých nepodivných je tam viac. Subaru Vivio, Toyota Corolla - úplne vpohode vyzerajúce hatchbacky.
Avatar - pradeda777
15. 6. 2020 20:28
Re: made in japan
To jo...a to samé si asi říkají Japonci o těch evropských...... ;-)
Avatar - Ada je zase tady
15. 6. 2020 23:00
Colt byl prima
protože se prodával s normálním motorem a ne s benzínovým křápem

Nu a samozřejmě Fabia TDI RS s krouticím momentem 310Nm byl pro opravdové řidiče autem superlativů!
16. 6. 2020 10:09
Re: Colt byl prima
S tím Coltem souhlas, ale s naftovou Fabii RS jako "autem pro opravdové řidiče" ani omylem! :D
15. 6. 2020 23:21
Re: Colt byl prima
No, ta fabie jezdila v podstatě jen po předních kolech. To byl asi hlavní superlativ. :-)
Avatar - lamal
16. 6. 2020 13:47
Re: Některý se mi líběj
charade bola super kárička... japonske 1.3ky boli paradne ci uz od suzuki, dai, hondy, nissanu, toyoty atd.. taky tipicky objem pre nich

https://www.youtube.com/watch?…
Avatar - lamal
16. 6. 2020 12:44
Re: Almera
jo podivny je akurat tak Mirek v zadavani nadpisu clankov... v texte to pak trochu naviedol na spravnu mieru