Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak odhlásit vozidlo z registru? S námi budete vědět, jak na to!

Mezi nejčastější důvody vyřazení vozidla z registru bývá bezpochyby fakt, že nám vozidlo již dosloužilo. Ne vždy tomu však musí být stejně. I proto  přinášíme informace o tom, jaké důvody mohou k vyřazení vozidla z registru vést, jaká je cena za jeho odhlášení, ale také jaký je rozdíl mezi vyřazením vozidla a jeho zánikem.
Zpět na článek
27. 9. 2020 10:42
Název
To by se mělo spíše jmenovat , Kterak odevzdat svůj majetek aby si ho někdo za vás rozprodal a vám za něho dal cár papíru . Pokud nezačne někdo zveřejňovat fakta aby na toto upozornil tak ať radši mlčí!!!
To mě připomíná článek tipů jak z kontejneru udělat vlastní bydlení , kde se málokdy píše o nesmyslné podpoře státu těch co vám dávají nájem ve výši vašeho platu aby mohli jezdit v SUV za miliony.... :-)
31. 7. 2023 22:18
Odhlášení auta
Ahoj,může mi prosím někdo poradit měla jsem auto které jsem pujcila jednomu dotyčnému a bylo zničeno při autonehodě nemám od toho bohužel žádné papíry protože je má dotyčný bylo to před rokem s dotyčným je velmi těžká domluva a na poslední komunikaci přes telefon nereaguje
31. 7. 2023 22:13
Odhlášení auta
Ahoj,
Může mě prosím někdo poradit měla jsem auto které jsem pujcila jednomu dotyčnému a bylo před rokem zničené při autonehodě nemám od toho bohužel žádné papíry protože je má dotyčný ale bohužel není možné se sním domluvit protože na poslední komunikaci přes telefon neodpověděl.potrebovala bych to vyřídit.
12. 2. 2021 10:22
Odhlášení auta
Existuje nějaká možnost, jak auto odhlásit a ponechat si jej na díly?
30. 12. 2020 00:41
Odhlaseni auta
Zdravim,chci se zeptat jak postupovat.Prodal jsem auto s tim ze s kupujicim spolu zajdem na du a prevedem auto,velky tp sem mu nedaval pouze auto a malim tp.Sepsala se smlouva auto sem mu predal,kupujici ale dal nereaguje na tel.Jak mam postupovat.Dekuji
27. 9. 2020 11:25
Redgistr aut nad zákon?
Při přepisu podepsanou kupní smlouvu? Který zákon mi ukládá písemnou formuu movité věc?
Ti ouřadi ty papíra žerou nebo co?
Ne, jen článek je blábol.
Kdyby to mělo být rozvedeno do detailu, musí se počítat i s dědictvím, darem atd. a tyto možnosti rozepsat.
Ale tohle je jízda na webu, moc dobrá na to, aby se něco zpracovalo pořádně.
27. 9. 2020 11:22
Re: hup
Teoreticky lze. ae je to podvod. Navíc musíš dělat evidenčku. A nejde odhlásit jen tak. Vždycky se píše na někoho (v cizině)
27. 9. 2020 11:10
Název
To by se mělo spíše jmenovat , Kterak odevzdat svůj majetek aby si ho někdo za vás rozprodal a vám za něho dal cár papíru . Pokud nezačne někdo zveřejňovat fakta aby na toto upozornil tak ať radši mlčí!!!
To mě připomíná článek tipů jak z kontejneru udělat vlastní bydlení , kde se málokdy píše o nesmyslné podpoře státu těch co vám dávají nájem ve výši vašeho platu aby mohli jezdit v SUV za miliony.... :-)
27. 9. 2020 10:05
Odhlášení auta při delším odstavení
....Osvědčení o registraci, ale i značky uložíte do depozitu na registr vozidel. Zde mohou být po dobu jednoho roku, kdy si pak můžete zažádat buď o prodloužení na dalšího půl roku, nebo můžete vozidlo nechat zlikvidovat. Delší dobu být vozidlo odstaveno nemůže....

Co se stane když po skončení lhůty nic neudělám ?
27. 9. 2020 19:20
Auto v depozitu
Myslím, že podle novych pravidel po jednom roce v depozitu stačí prokázat, že je auto na vašem pozemku a po zaplacení poplatku lze mít auto v depozitu tzv na " neurčito"
Avatar - lordlord
27. 9. 2020 09:29
hup
Lze auto odhlásit jako prodej do zahraničí a auto si nechat a obejít lejstro o likvidaci?