Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Renault 4 už se rýsuje. Tady jsou jeho patentové snímky

Renault do budoucna oživí některé ze svých legendárních modelů prostřednictvím retro stylizovaných elektromobilů. Po Renaultu 5 se takového oživení dočká Renault 4.
Zpět na článek
Avatar - del42sa
19. 5. 2021 10:03
patent na pi..
snad to takhle vypadat nebude... :no:

ale tohle by se mi líbilo: https://d15-a.sdn.cz/…_gT_S/rEkVP.jpeg
Avatar - sorpersa
19. 5. 2021 14:17
márnosť
premárnená šanca urobiť pekné retro... toto fakt nevyzerá dobre... renault mohol urobiť nenáročný predĺžený hatchback s nádychom minulosti R4 za cenu okolo 15.000 E a mohol to predávať ako teplé rožky... Tento SUV počin.... no neviem... sám mám retro 500x, ale keby sa mám rozhodnúť medzi 500 X a tým istým ale bez X s 5 dvermi, nejdem do SUV, žiaľ také nebolo...Proste tá SUV móda... všetko len SUV... už je toho veľa, len koncernových podobných koľko je -T roc, T cross, Arona, Ateca, Kamiq, Karoq, Enyaq... a ani neviem aká háveď ešte....H/K to isté...
Avatar - KANKUNEN
19. 5. 2021 10:54
Re: patent na pi..
Zajímavé že, nadherná 5ka, to není ani retro.
19. 5. 2021 10:01
Patent
Co je vlastně předmětem takového patentu ? Čtyři kola, dveře na bocích, sklo před řidičem nebo snad něco jiného, zcela převratného ?
19. 5. 2021 10:00
CITROOOOOON
...nevím, nemohu se zbavit dojmu, že kdyby na to někdo plácnul znak citroenu, věřil bych... Snad, pokud se 5tka dostane do sériové podoby v minimálních úpravách (po vzoru Ioniq 5), budí mít Renault konečně hezké, zajímavé a svébytné auto v nabídce...