Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Limitovaná Cupra Ateca přijíždí do Česka. Cena není daleko od revíru Audi

Nabídku Cupry rozšiřuje Ateca Limited Edition VZ. Technika zůstává shodná, je však vyšperkovaná specifickými prvky. A cena roste…
Zpět na článek
22. 6. 2021 09:17
Re: Seat se zbláznil..
tak tuto "limitku" si kupi asi len skalny fanusik znacky. 2l TSI ( hoci je vyborny ) sa nemoze rovnat 5valcoveho motoru od Audi ... cenu by som pochopil len v pripade, ak by aj tato cupra mala 5 valec od Audi ( ktory sa do vrcholovej verzie cupra dava ). rozdiel 220k czk by mi potom davalo zmysel z pohladu mainstream vs premia
22. 6. 2021 09:37
Re: Seat se zbláznil..
Od cias co sa Seat pokusil predavat Exeo (staru generaciu A4) za cenu skoro totoznu ako nova A4, uz ma u nich fakt nic neprekvapi...
22. 6. 2021 09:23
Cupra
Sportovní verze sportovního modelu? :-[]
Cupra má hezký design, ale smysl této značky mi trochu uchází. Stále to je hlavně designově upravený Seat. Kdyby aspoň motorově ty auta pořádně nabušili, tak by to možná bylo zajímavé. Připadá mi to trochu jako tuning fabie HTP, ale od výrobce.

Myslím ani kvalitou nebude dosahovat Audi. Kdyby třeba někdo nevěděl, tak Audi např. má silnější lak než VW, Škoda a asi i Seat (ten jsem neměl možnost zkoumat).

Takže pokud bych měl vybrat, tak určitě raději Audi.
22. 6. 2021 09:11
Seat se zbláznil..
Pánové si myslí, že stačí změnit odznáček v předu a vzádu, narvat tam větčí brdi a bude se to prodavati jako audina... zvlaste kdy tam moturek pořád jeden dvoj litr.. jak smesné...hi hi hi. Kdyz tam pak daji petivalecek od audi tak so snad chteji prodavati drazeji nez RSQ3.... jjo spanelske slunce dela své a silne redukuje mysleni...
22. 6. 2021 09:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
22. 6. 2021 10:52
Re: Seat se zbláznil..
Přiznám se, že si nevybavuju cenu Exea, když to uváděli na trh (asi 2008), ale následně jsem si všiml upoutávek na vozy za velmi dobré ceny, třeba v Auto Jarov. Myslím, že to vyprodávali i pod 400 tisíc. Podobný zážitek jsem měl, když končilo zastoupení Jaguara, které mělo salon na Kolbenově ulici. Pokud si pamatuju dobře, tak X type tam měli okolo 500 tisíc a S type asi od 700 tisíc Kč.
Avatar - iudex
22. 6. 2021 09:35
Re: Cupra
Len potom sa pozrieš na cenník toho Audi a začneš zvažovať, či ten hrubší lak a pod. stojí za ten značný príplatok. Pozri na hlavnej test A3ky, síce výbavou nabúchaná predvádzačka, ale cena 1,6 milióna za kompakt je šialená. Lebo Audi.
Avatar - KretencizeK
22. 6. 2021 11:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - KANKUNEN
22. 6. 2021 10:08
Re: Hoho
Ještě musíš přikoupit měděný sprej.
Avatar - iudex
22. 6. 2021 09:27
Re: Seat se zbláznil..
Pozrel som cenník Atecy a tá nenápadne zdražila od doby predstavenia. Teraz stojí Ateca VZ 46890 eur, pričom ak si dobre spomínam, pri predstavení bola cena niekde okolo 45t.
Ale podobné je to s Formentorom, ten stojí dokonca 47800 eur.
Fakt som zvedavý, akú nahodia cenu na vrcholný model s päťvalcom, keď príde, ale vidím to niekde medzi 55 a 60t. ;-\