Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nové BMW řady 7 prý dostane i modernizovaný šestiválec a novou V8

Hlavní důraz bude kladen na elektrifikace, se kterou by měl být spojen nový vidlicový osmiválec, přesto nebudou o novinky ochuzeni ani příznivci klasických benzínových motorů.
Zpět na článek
Avatar - fOE
20. 9. 2021 08:59
Re: omg
Tak zname priklady z historie kdy uz uz uvadeny model byl o rok dva odlozen, neb se ve vedeni firmy objevil nekdo bez vady zraku, pripadne s vkusem, a nakonec to vsechno dobre dopadlo. Nezbiva nez doufat ze podobnou pohadku zazije i BMW.
20. 9. 2021 12:48
Re: omg
ja hlavne nedokazem pochopit, co za defekta je ich sef zodpovedny za dizajn ... este by som pochopil, keby takuto ohavnost produkovala nejaka azijska automobilka, napriklad svojho casu ssang yong, ale od D3 by som nieco take fakt neocakaval. sice mame v eu podobneho "clena" - citroen, ale to je upne ina cenova kategoria a navyse ma "brata" peugeot, ktory ide dizajnovo uplne opacnou cestou, takze povedzme, ze sa nejakym sposobom doplnaju. "akoze premiu" maju DS a ten ma tiez uhladenejsi dizajn oproti citroenu. ludia v BMW sa museli zblaznit, toto "cudo" si ( podla mna ) kupi minimum sucasnych majitelov 7er. MB ma mozno podla niekoho nezaujimavy dizajn, ale mne na premiu sedi dokonale. nova dizajnova "cesta" Audi vyzera este lepsie a sportovejsie ( vychadzam z novych BEV ) ... BMW sa asi rozhodlo, ze bude produkovat co najvacsi grc, aby si ich kupovali ... ja vlastne ani neviem, kto si bude nieco take kupovat, ked bude volit medzi novym Skom a A8. techniku, spracovanie a materialy budu mat velmi podobne, cize pojde z vacsej casti o dizajn. ale je mozne, ze tomu vobec nerozumiem a 7er sa budu predavat ako "teple rozky"

proti tomuto je aj iX kraska

len aby som doplnil, klientom znacky BMW som uz viac ako 20 rokov a vzdy mame v rodine minimalne jedno auto od nich - aktualne ich mame dve nove, oba so 6 valcami.
19. 9. 2021 22:11
omg
stale dufam, ze vsetky podobne vytvory grafikov "ako by mala nova 7er ( a X8 ) vyzerat" vychadzajuce zo spy photos su len ich jeden velky omyl ... pretoze tato dizajnova cesta je proste "grc" ... "cele zle"
21. 9. 2021 15:36
Re: omg
tak udajne aj fl X7, ktory ma prist v kratkej dobe, ma byt uz v tomto dizajne ... omg
Avatar - speedfred
20. 9. 2021 22:33
Re: omg
Pritom súčasná 5-er je tak nádherné auto, v tomto by mali pokracovať.
Či 7-er chcú odlíšiť úplne?
20. 9. 2021 13:56
Re: wv gate
Motory problém podle všeho nebudou, o to víc zamrzí neustálé experimentování se vzhledem.
20. 9. 2021 13:55
Re: omg
Ona Bangleova 7er byla taky ošklivá a prodávala se... Jen nechápu proč tohle, když všichni velebí e32 a e38 do dnešních dní.

Přijde mi, že v BMW musí nahodile rozdávat LSD designérům a tady asi dostali extra nášup.
20. 9. 2021 13:52
Re: omg
Podle fotek lehce maskovaných prototypů nebude ten Ivan s malůvkou daleko od pravdy.
20. 9. 2021 13:22
Re: omg
Mně není z tvého textu úplně jasné, design čeho konkrétně kritizuješ. Snad nemluvíš jen o té ruské malůvce z titulního snímku.
20. 9. 2021 06:33
Re: omg
Bohužel nejsou, bude obočí a hlavní světla níže.
19. 9. 2021 22:18
Re: wv gate
No, na obrázky, které jsou mimo text (první nějaká, asi ruská, představa a zbytek současná sedma) nehleď. Možná se těch světel třeba v konečné verzi i dočkáš.

Pro mě je důležitější informace o nových motorech. Zejména u osmiválce očekávám zlepšení, které se, doufám, snad povede. I když je současný osmiválec výkonově na úrovni a prodělává kontinuální generační vylepšování za účelem odstraňování jeho neduhů, ne zcela se to daří.

A těší mě, že se s V8 stále počítá.
Avatar - Adminisrator
19. 9. 2021 22:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
19. 9. 2021 21:39
wv gate
Kde jsou slibované přední světla ze škodovky??