Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kolik teď stojí miniauta? Tu a tam stačí čtvrtmilion

Auta zdražují a do kurzu se kvůli tomu mohou vrátit ty nejmenší modely. Právě mezi nimi se stále najdou ta, na která nepotřebujete ani 250.000 Kč.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
5. 5. 2022 12:01
Re: Tu a tam
U nas vidim 2 nove male space stary a musim povedat ze to vobec nemusi byt nejako lacno posobiace auto aj ked zaklad je pod stvrtmilion.. obe kusky su na elektronoch.. obe v metalize ( jeden z nich v automate ) ... a ten jeden z nich parkoval minule pri obchodaku vedla mna ... a mal som pocit ze ja som bol ten chudsi z dvojice ( vw polo ) .. ;-) ... sila... fakt vyzeral vyborne ... az stylovo .... za mna top miniauto sucasnosti ( aj co do praktickosti a pouzitelnosti.... priestorovo odnesie v pohode aj 4 dospele osoby... na rozdiel od nejakeho ayga ci pandy ) ... o motor by som da nebal... je bez ku.vitok... do mesta na poskakovanie ideal... v tomto segmente snad ani spolahlivejsia motoricka volba ako ma prave space star nie je... tento useknuty 1,2 mivec ( z 1,6tky ) prezije aj cele auto.... ;-)
5. 5. 2022 11:28
Tu a tam
stvrtmilion podla mna nestaci :) Nedavo som zrovna vyberal z tychto malych aut nahradu za stare Punto. Toto je viacmenej mestska kategoria, kde si ja osobne pri dnesnej doprave uz neviem predstavit auto bez automatu. Zaspati taliani nepochopitelne ani v roku 2022 neponukaju v tychto skatulkach automaticke prevodovky, cize Panda sla prec ako prva. Druhe auto som skrtol Ignis, to je taka spata, ze aj Nissan Juke by mohol zavidiet. Ostali mi korejci a jeden japonec. Samozrejme som nechcel ostat pri holovybave s automatom, ale to uz cena zacinala atakovat 14k. Moj favorit bol nakoniec Space Star, ale ... za maly priplatok (1k) sa objavil jazdeny 2,5 rocny hybridny Yaris ... a nebolo o com. Ak by sa, ale neobjavila Toyota, tak fakt neviem co by som si nakoniec vybral. i10 vyzerala dobre, ale bola aj najdrahsia. Space Star parametrovo vyborne, lenze ten 3 valcovy hrncek pod kapotou, nemal som v nom doveru ... nieco podbne sme mali pozicane na dovolenke (Peugeot 108 a Skoda Citigo) a to bola cista tragedia. Picanto sme tiez mali na dovolenke, podla mna slusne auto, a asi to by nakoniec aj vyhralo, kedze v Gold verzii so 4 valcovym motorom a automatom je v cenniku za 13,5k €, co je myslim najlepsi pomer cena\vykon.