Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Frankfurt živě: Autosalonová fotogalerie (3. díl - tuning)

Vedle několika automobilek sídlí v Německu i nepřeberné množství různě známých tunerských společností. Přinášíme vám živé fotky z tuningového koutku.
Zpět na článek
neregistrovaný "e)voVIII®"
13. 9. 2007 23:23
Re: furt len pindate . . .
moje oči su o približne 25% lepšie ako oči klasickeho zdraveho človeka takže tak...hry su aj na nečo dobre :yes:
neregistrovaný "Fuuj"
12. 9. 2007 18:06
Re: furt len pindate . . .
Tuzere! Kup si oči!
neregistrovaný "e)voVIII®"
12. 9. 2007 17:13
furt len pindate . . .
neviem čo sa vám nepáči ? ved tie auta su velmi pekne upravené každé auto ma niečo do seba :yes: všetky auta teda v tej galerii su vačšinou ,superauta" su pekne "jemne" upravene a tak jemne sa možu superauta tunit :-) inač mansory je dobry a biela farba ak je dobre namiešana tak je bohovska :yes: :yes: :yes:
neregistrovaný "qwq"
12. 9. 2007 14:31
asi moda....
No tak to jsem netusil jak je bila barva v mode.Ja blbec jsem svoji bilou feldu prodal,ted jsem mohl byt IN >:D
neregistrovaný "Vanity_Voice"
12. 9. 2007 14:07
Zle je...
Je to jen můj názor, ale mám takový dojem, že Mansory ty auta nehorázně ku*ví... :no:
neregistrovaný "ZZ"
12. 9. 2007 12:12
Re: kde je??
Milotec >:D >:-[] :yes:
Avatar - da_b0mb
12. 9. 2007 11:16
Tunit aristokrata
jako je RR nebo Bentley...to je k bliti :no:
neregistrovaný "krs"
12. 9. 2007 10:45
mansory
prečo tam púšťajú obludy od mansory?...
Avatar - freeman
12. 9. 2007 09:11
Tunnig
Aneb ako sa dá zhovadiť nezhovaditeľne. Tunnigovať Ferrari alebo Aston Martin ? To už aký šialenec dovolí s o***ť svoje auto ? To je ako keby niekto domaloval k Mone Líze domček a ježíška. :-)
neregistrovaný "wlken"
12. 9. 2007 07:38
kde je??
Samá zvučná jména,ale chybí mi tam legenda Milotec se sadou mračítek a falešných výdechů na Octavia II.. ;-) Ale jinak autíčka krásné,i když méně je někdy více,například sametovou přístrojovku bych opravdu mít nemusel... :-)