Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Martin Vaculík a Dacia Duster jako mladá ojetina. Helma coby povinná výbava?

Nejnovější bazarové video Martina Vaculíka se zaměřuje na aktuální Dacii Duster coby mladou ojetinu. Čím vás asi překvapí a na co si dát pozor?
Zpět na článek
19. 12. 2022 20:42
Re: Lidi na vesnici
Ten chlap vyzerá v tých kraťasoch a helme ako magor.
19. 12. 2022 19:05
Re: Lidi na vesnici
Tak určitě, jen hudrují u piva, že si museli zaplatit to Premium+ :-[]
Avatar - KANKUNEN
19. 12. 2022 21:01
Re: Lidi na vesnici
Neee, přece nebudou platit tam, kde funguje dobře jen tajný minusář.
20. 12. 2022 10:06
s tou helmou na hlave mi pripomina dcerku
kdyz jsme nalejzali do auta z cyklovyletu a dcerka do sedacky skocila s helmou na hlave
a pani vedle od auta se na ni usmala a rika - ty jezdis v aute s helmou na hlave tutununuhahaha ??
a dcerka odvedila ...
...jenom kdyz ridi mamka ...
19. 12. 2022 21:27
Re: Lidi na vesnici
Jo to sedí, a že ten jede, líp jak redaktoři :-[]
19. 12. 2022 18:50
Lidi na vesnici
Kluci z venkova ho stale sleduji?
20. 12. 2022 10:22
Sjezd do pole
Jsem čekal, že toho antonínka při sjezdu do pole sejme :-D
Avatar - KANKUNEN
20. 12. 2022 14:16
Re: s tou helmou na hlave mi pripomina dcerku
:-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
19. 12. 2022 20:15
Foukání studeného vzduchu zvenku pod volantem/u dveří
Dobrý den, Martine, obracím se na Vás s prosbou o radu. Mám Dustera (2020, 1,3 TCE) a fouká mi u řidiče vepředu na kolena studený vzduch. Byl jsem s tím v servisu - auto mám v záruce a závadu uznali, ale nedokázali přijít na to, odkud fouká. Na Dacia Fóru jsem se dočetl, že by mohlo foukat přes zadní reproduktory, to se mi ale moc nezdálo, protože to fouká jen pod volantem u řidiče. Zkusil jsem zalepit přední reproduktor igelitem a o něco se to zlepšilo, ale ne příliš, vypadá to, že to fouká spíše skrz motor a pod přístrojovou deskou. Nemáte s řešením této situace zkušenost? Servis slíbil, že udělá ticket na Renault, ale to asi bude na dlouho... Díky moc za odpověď, pokud si najdete čas.