Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Renault má v plánu facelift pro Modus

Prodej nejmenšího současného monospace z Francie není takový jaký by si v Paříži představovali. Po čtyřech letech na trhu dostane Modus inovační kúru. Co se změní?
Zpět na článek
neregistrovaný "Mikulajda"
27. 8. 2007 21:03
Re: chudak Modus
Nikdy sem dost dobre nepochopil proc Renault todle auto udelal. Ma Twingo a Clio... To mi pripada dostacujici. Prijde mi ale hezci a "veselejsi" nez Meriva, jenze vysvetlujte to lidem ze zeme kde se panicky prodavaji roomstery :-)
27. 8. 2007 14:43
Re: chudak Modus
To by som nepovedal, ze detsky. Slabina Modusu je niekde inde. Za prve, nie je tak rodinne ponaty ako Meriva. Kufor je minimalny . Za druhe, je vyrabany s maximalnym ohladom na zivotne prostredie, cely interier je olepeny recyklovanymi plastami, co sa malokomu paci. na obrazkoch to vyzera dobre, ale realny pocit v aute nie je prave dobry. Za tretie vzhladom na ponuku je toto auticko pomerne drahe. Za viac penazi dostat menej muziky, nad tym sa zamyslia mnohi. ;-)
Avatar - sargis
27. 8. 2007 13:31
chudak Modus
Skoda tohto auticka, neviem, ale asi ho necaka dobra buducnost. Ledva tretinove predaje oproti Merive, teraz prislo Clio kombi... Mozno ho nemali podat tak detsky.