Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: První z vozů Rolls-Royce Phantom Drophead Coupé směřují ke svým majitelům

Prvních pět movitých zákazníků společnosti Rolls-Royce se dočká svých otevřených Phantomů.
Zpět na článek
Avatar - Ricardo
24. 7. 2007 10:06
Re: ...
No vidíš, já kdybych si ho kupoval ( >:D ) tak bych volil taky tu kapotu a teakový panel :-)
Avatar - delphino
23. 7. 2007 21:18
celejé je to super až...
na PŘÍSTROJOVKU!!! i v autech nižíš třídy vidím krásněji uspořádanou a tvarovanou přístrojovku. sice není z ušlechtilích materiálů ale e hezká, lae vzít si sadu obdélníčků a udělat do nich několik děr na ukazatele a ovládací prvky je prostě strašný.

to bych si radši koupil za 1/4 cenu aston martin kterej má přístrojovku mnohem hezčí.

ps: ale to dřevo vzadu to je zase prvek non plus ultra krásný jenže tma jako řidič 99% času nevidím
neregistrovaný "joudha"
23. 7. 2007 20:39
Re: ...
to je ručně broušená asi nerez ocel. to není lak
Avatar - R32
23. 7. 2007 14:08
Re: ...
čítal som o tom aute a keď si dobre pamätám tak je to prvok doplnkovej výbavy, hlavne v USA to bude asi na každom aute spolu s poriadnymi chrómovanými diskami... Rád by som sa v ňom previezol niekde po riviére pohodovým tempom, tak trošku iná káva no... :-)
neregistrovaný "rout"
23. 7. 2007 13:38
...
Nemůžu si pomoct, ale ta leštěná kapota mi na tom autě připadne jako pěst na oko. ;-\
neregistrovaný "glimmer"
23. 7. 2007 12:38
Re: Světla
no moc dobre ne, ale no a co? uprime mi fakt vadi, ze EU a dalsi organizace tlaci na vyrobce at mrsi designy jen proto, abych chodcum nezlomil nohu, kdyz prechazi pres dalnici. ted je to trochu nadnesene, ale timhle nicemu nepomuzeme. problem je v lidech, ne v designu auta. to je jak s tim snizovanim CO2 a placenim vetsich dani. to je taky jen populisticka kravina
neregistrovaný "Filko"
23. 7. 2007 12:22
Světla
Světlomety se nehodí, jsou ošklivé. Zajímalo by mě, jak je to s bezpečností chodců a znaky na kapotě, např. při střetu s dětskou hlavičkou...