Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Facelift pro Toyotu Corolla Verso, rozsáhlejší seznam výbavy

Corolla Verso, jeden z klíčových modelů značky Toyota pro evropský trh, dostane novou tvář. Svým zákazníkům nabídne bohatší úroveň výbavy a svůj úspěch bude i nadále stavět na všestrannosti, vysoké úrovni kvality a potěšení z jízdy.
Zpět na článek
neregistrovaný "Rudolf"
7. 5. 2007 13:43
Tak jak je vlastně Toyota Corolla Verso dlouhá?
Můžete mi někdo prosím vysvětlit, jak je to s délkou vozidla Toyota Corolla Verso s různými motory? Pro TCV 1.8 VVT-i je uváděna délka 4360mm, pro TCV 2.0 D-4D je 4455mm a TCV 2.2 D-4D 130kW je taktéž 4455mm. U tohoto příspěvku je uváděna současná délka 4360mm, takže po zmiňovaném "prodloužení" faceliftované verse o 10mm je to 4370mm což je o 8,5cm méně než vámi v testech uváděných 4455mm. Znamená to tedy, že je "nové" Verso kratší než to původní?
neregistrovaný "Coulin"
3. 5. 2007 08:32
Re: C4 picasso
Ale já ty lidi osobně znám,dřív pracovali u Toyoty a z duvodů neshody se šéfem odešli... :-) Budeš možná překvapenej nakolik věcí se u různejch výrobců nevztahuje záruka... 8-s Jinak design Piccasa je :yes: ,ale já upřednostňuji u auta ježdění před koukáním... >:-[]
3. 5. 2007 08:07
Re: Nudná Toyota
>:D Mě se to tam objevuje samo,já ho tam nepíšu ;-)
neregistrovaný "patrik"
3. 5. 2007 07:02
Je to jenom facelift,
žádná revoluce, i když to marketing TMC opentlil sloganem hodným mejdla nebo cool hadrů, co musíš mít. C.Verso byla od začátku spíš tetka a tetkou zůstává i s kouřovými brejlemi. Já mám Toyotu rád, jelikož mi nikdy nedělala v provozu nejmenší problémy (opravdu jen benzin a kapalina do ostřikovačů a jednou za rok na údržbu...), ale z jejich designu nepadám na kolena. Uvidíme, jak to Wahei Hirai, jejich globální šéfdesignér, myslí s tou filozofií J-Factor jako harmonií protikladů, ale na výsledky si asi ještě budeme muset počkat.
3. 5. 2007 06:00
Re: Nudná Toyota
s tym titulkom "null" si uz trochu trapny kamos.....pises ho v kazdej diskusii bez ohladu na temu.... :no:
neregistrovaný "sumoato"
2. 5. 2007 23:05
Re: C4 picasso
tak za 1) auto porizuji na 4 roky - 2 roky je zaruka a na dalsi 2 roky poridim extra garanci 2) auto je jako cokoliv jineho zbozi, kde kdyz sahnes po blbym kuse tak se to holt ser.e - a je to jedno jestli to je VW,SEAT nebo Ford ... proste kdyz to vyrobi v patek odpoledne a koupis to zrovna ty tak mas smulu u kazdy znacky 3) po 4 letech prodat a at se s tim trapi nekdo jiny 4) historky ředitel Citroenu jezdi tim a tim - vypravej na nejakem detskem pohadkovem webu - to je jako znamy meho znameho mel ... bla bla
2. 5. 2007 19:56
Facelift
Kdyby radši facelifrovali Auris ;-\
neregistrovaný "BLa"
2. 5. 2007 18:58
Re: C4 picasso
Jasně, není nad etalon třídy od VW - viz. test na 100.000 km v Autotipu - 11 x neplánovaně v servisu!
neregistrovaný "čmoud"
2. 5. 2007 18:03
Re: C4 picasso
a kdo teda dělá auta?? neřikej že frickové >:D
neregistrovaný "ALIEN"
2. 5. 2007 17:55
Re: C4 picasso
Doufam ze nepovazujes ctyrkoly stvoreni od spanelu a francouzu za auta....
neregistrovaný "Coulin"
2. 5. 2007 17:39
Re: C4 picasso
Tak snad,ale radši bych začal šetřit na opravy a cvičit nervy do servisu. U nás je dealer Citroenu a ředitel i vedoucí servisu Citroen jezdí soukromě Toyotami >:D >:-[] fakt nekecám- a ještě řeknou ,že přece nebudou blbý,když to vidí a to ještě obchodujou s ojetýma Toyotama... >:-[] Asi vědí proč... :-!
2. 5. 2007 17:25
Re: Nudná Toyota
Tu vatu Ti určitě přeji...a TTT přeji lepší design... >:D >:-[]
neregistrovaný "sumoato"
2. 5. 2007 17:24
C4 picasso
hmmm jedine co by me dokazalo presvedcit je kvalita, ja jdu radeji do C4 grand picassa - snad bude taky tak kvalitni ;-)
neregistrovaný "Coulin"
2. 5. 2007 17:23
Re: Nudná Toyota
Jasně to očekávaj,když to je jen fecelift a ten nikdy prodeje nezvedne jako nový model...Zůstávaj nohama na zemi...TTT A proto jsou nej na světě... >:D (A já ve vatě >:D >:-[]
2. 5. 2007 16:31
Nudná Toyota
Vysoká úroveň kvality...u Toyoty se to očekává.Potěšení z jízdy,užitková všestrannost... to nám dnes nabídne kdekdo,ale ten design...u Toyoty se jmenuje "Vibrant Clarity",já bych ho nazval nudným,koho tím chtějí oslovit?Asi ale sami očekávají pokles prodeje,když loni prodali 95 471 ks a letos očekávají jenom 93 000 ks... ;-\
neregistrovaný "Stydlin z Prace"
2. 5. 2007 16:09
nojo
Starší byla hezči:( noco svet jde dal a stejne si to nekoupim:)