MS v rallyekrosu: Když hrají hvězdy

1/10
Přehled fotografií
Zavřít
  • MS v rallyekrosu: Když hrají hvězdy
    MS v rallyekrosu: Když hrají hvězdy| Zdroj: acz
  • Abarth
    Abarth| Zdroj: acz
  • Abarth
    Abarth| Zdroj: acz
  • Závodnická rodina Hansenových se raduje ze svých úspěchů. Zleva jsou matka Suzanne, Kevin, otec Kenneth a Timmy.
    Závodnická rodina Hansenových se raduje ze svých úspěchů. Zleva jsou matka Suzanne, Kevin, otec Kenneth a Timmy.| Zdroj: acz
  • Abarth
    Abarth| Zdroj: acz
  • Kevin Hansen bojuje o vítězství na trati v Barceloně. Souboj ustál a s předstihem získal titul mistra Evropy. Jeho otec Kenneth to dokázal čtrnáctkrát.
    Kevin Hansen bojuje o vítězství na trati v Barceloně. Souboj ustál a s předstihem získal titul mistra Evropy. Jeho otec Kenneth to dokázal čtrnáctkrát.| Zdroj: acz
  • Mattias Ekström má v boji o titul mistra světa nečekané dilema
    Mattias Ekström má v boji o titul mistra světa nečekané dilema| Zdroj: acz
  • Sebastien Loeb dostal dvě rány od Pettera Solberga a musel v semifi nále předčasně skončit
    Sebastien Loeb dostal dvě rány od Pettera Solberga a musel v semifi nále předčasně skončit| Zdroj: acz
  • Loeb (vlevo) si se Solbergem vysvětlují událost, která oba stála postup do finále
    Loeb (vlevo) si se Solbergem vysvětlují událost, která oba stála postup do finále| Zdroj: acz
  • Abarth
    Abarth| Zdroj: acz
MS v rallyekrosu: Když hrají hvězdy
Abarth
Abarth
Závodnická rodina Hansenových se raduje ze svých úspěchů. Zleva jsou matka Suzanne, Kevin, otec Kenneth a Timmy.
Abarth
Kevin Hansen bojuje o vítězství na trati v Barceloně. Souboj ustál a s předstihem získal titul mistra Evropy. Jeho otec Kenneth to dokázal čtrnáctkrát.
Mattias Ekström má v boji o titul mistra světa nečekané dilema
Sebastien Loeb dostal dvě rány od Pettera Solberga a musel v semifi nále předčasně skončit
Loeb (vlevo) si se Solbergem vysvětlují událost, která oba stála postup do finále
Abarth