Chevrolet Caprice (1965–1970): Sloužily poctivě milionům Američanů

12/21
Přehled fotografií
Zavřít
  • Dvoudveřový Caprice Custom Hardtop z roku 1966. Měl širokou přední masku s vodorovným a svislým mřížováním a dvojitými kruhovými světlomety po stranách.
    Dvoudveřový Caprice Custom Hardtop z roku 1966. Měl širokou přední masku s vodorovným a svislým mřížováním a dvojitými kruhovými světlomety po stranách.| Zdroj: Wheelsage.org
  • V modelovém roce 1965 ještě nebyly modely Caprice samostatným modelem Chevroletu. Označení Caprice Custom Sedan měl čtyřdveřový hardtop Impala s nejvyšší úrovní výbavy.
    V modelovém roce 1965 ještě nebyly modely Caprice samostatným modelem Chevroletu. Označení Caprice Custom Sedan měl čtyřdveřový hardtop Impala s nejvyšší úrovní výbavy.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Vodorovná koncová světla byla umístěna nad nárazníkem.
    Vodorovná koncová světla byla umístěna nad nárazníkem.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Hardtopové kupé bez středových střešních sloupků mělo vpředu samostatná sedadla.
    Hardtopové kupé bez středových střešních sloupků mělo vpředu samostatná sedadla.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Pětidveřové kombi Caprice Custom Estate mělo na bocích široký orámovaný pruh imitace dřeva a obrovský úložný prostor.
    Pětidveřové kombi Caprice Custom Estate mělo na bocích široký orámovaný pruh imitace dřeva a obrovský úložný prostor.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Čtyřdveřový Chevrolet Caprice Custom Hardtop z roku 1966. Luxusní dojem zvyšovalo chromované lemování podběhů a prahů.
    Čtyřdveřový Chevrolet Caprice Custom Hardtop z roku 1966. Luxusní dojem zvyšovalo chromované lemování podběhů a prahů.| Zdroj: guyswithrides.com
  • Chevrolet Caprice ročníku 1967 měl novou masku chladiče s hrubším mřížováním.
    Chevrolet Caprice ročníku 1967 měl novou masku chladiče s hrubším mřížováním.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Orámovaná vodorovná zadní světla byla propojená mřížkou. Couvací světla byla umístěna v zadním nárazníku.
    Orámovaná vodorovná zadní světla byla propojená mřížkou. Couvací světla byla umístěna v zadním nárazníku.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Caprice 1967 měl palubní desku s kruhovými přístroji a nový byl také tříramenný volant.
    Caprice 1967 měl palubní desku s kruhovými přístroji a nový byl také tříramenný volant.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Čtyřdveřový Chevrolet Caprice Custom z roku 1967 se střechou potaženou vinylem.
    Čtyřdveřový Chevrolet Caprice Custom z roku 1967 se střechou potaženou vinylem.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Pětidveřové kombi Chevrolet Caprice Custom Station Wagon s imitací dřeva na bocích.
    Pětidveřové kombi Chevrolet Caprice Custom Station Wagon s imitací dřeva na bocích.| Zdroj: Wheelsage.org
  • V modelovém roce 1968 prošel Caprice mírnou zušlechťovací kůrou týkající se přídě s hlouběji zapuštěnými dvojitými světlomety a svislým zakončením nárazníku.
    V modelovém roce 1968 prošel Caprice mírnou zušlechťovací kůrou týkající se přídě s hlouběji zapuštěnými dvojitými světlomety a svislým zakončením nárazníku.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Dvě trojice zadních světel byly přemístěny do zadního nárazníku. Kupé Caprice se standardně dodávalo se systémem odvětrání interiéru větracími otvory ve střeše.
    Dvě trojice zadních světel byly přemístěny do zadního nárazníku. Kupé Caprice se standardně dodávalo se systémem odvětrání interiéru větracími otvory ve střeše.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Boční obrysová světla mělo Caprice na bocích vpředu a vzadu před nárazníkem.
    Boční obrysová světla mělo Caprice na bocích vpředu a vzadu před nárazníkem.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Caprice 1969 mělo novou přední masku s chromovaným orámováním tvořeným dole a po stranách nárazníkem.
    Caprice 1969 mělo novou přední masku s chromovaným orámováním tvořeným dole a po stranách nárazníkem.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Za příplatek mohly být dvojité světlomety schované pod kryty napodobujícími mřížku chladiče.
    Za příplatek mohly být dvojité světlomety schované pod kryty napodobujícími mřížku chladiče.| Zdroj: Mecum
  • Na bocích mělo Caprice 1969 prolis pod klikami dveří a vyboulení kolem podběhů kol.
    Na bocích mělo Caprice 1969 prolis pod klikami dveří a vyboulení kolem podběhů kol.| Zdroj: Wheelsage.org
  • V modelovém roce 1970 prošel Chevrolet Caprice dalším mírným faceliftem.
    V modelovém roce 1970 prošel Chevrolet Caprice dalším mírným faceliftem.| Zdroj: Wheelsage.org
  • Přední nárazník se vrátil do obvyklého místa pod maskou chladiče.
    Přední nárazník se vrátil do obvyklého místa pod maskou chladiče.| Zdroj: Mecum
  • Dvě trojice svislých koncových svítilen byly umístěny v zadním nárazníku.
    Dvě trojice svislých koncových svítilen byly umístěny v zadním nárazníku.| Zdroj: Mecum
  • Nástupcem první generace Caprice byla druhá generace, vyráběná v letech 1971 až 1976.
    Nástupcem první generace Caprice byla druhá generace, vyráběná v letech 1971 až 1976.| Zdroj: Wikipedia
Dvoudveřový Caprice Custom Hardtop z roku 1966. Měl širokou přední masku s vodorovným a svislým mřížováním a dvojitými kruhovými světlomety po stranách.
V modelovém roce 1965 ještě nebyly modely Caprice samostatným modelem Chevroletu. Označení Caprice Custom Sedan měl čtyřdveřový hardtop Impala s nejvyšší úrovní výbavy.
Vodorovná koncová světla byla umístěna nad nárazníkem.
Hardtopové kupé bez středových střešních sloupků mělo vpředu samostatná sedadla.
Pětidveřové kombi Caprice Custom Estate mělo na bocích široký orámovaný pruh imitace dřeva a obrovský úložný prostor.
Čtyřdveřový Chevrolet Caprice Custom Hardtop z roku 1966. Luxusní dojem zvyšovalo chromované lemování podběhů a prahů.
Chevrolet Caprice ročníku 1967 měl novou masku chladiče s hrubším mřížováním.
Orámovaná vodorovná zadní světla byla propojená mřížkou. Couvací světla byla umístěna v zadním nárazníku.
Caprice 1967 měl palubní desku s kruhovými přístroji a nový byl také tříramenný volant.
Čtyřdveřový Chevrolet Caprice Custom z roku 1967 se střechou potaženou vinylem.
Pětidveřové kombi Chevrolet Caprice Custom Station Wagon s imitací dřeva na bocích.
V modelovém roce 1968 prošel Caprice mírnou zušlechťovací kůrou týkající se přídě s hlouběji zapuštěnými dvojitými světlomety a svislým zakončením nárazníku.
Dvě trojice zadních světel byly přemístěny do zadního nárazníku. Kupé Caprice se standardně dodávalo se systémem odvětrání interiéru větracími otvory ve střeše.
Boční obrysová světla mělo Caprice na bocích vpředu a vzadu před nárazníkem.
Caprice 1969 mělo novou přední masku s chromovaným orámováním tvořeným dole a po stranách nárazníkem.
Za příplatek mohly být dvojité světlomety schované pod kryty napodobujícími mřížku chladiče.
Na bocích mělo Caprice 1969 prolis pod klikami dveří a vyboulení kolem podběhů kol.
V modelovém roce 1970 prošel Chevrolet Caprice dalším mírným faceliftem.
Přední nárazník se vrátil do obvyklého místa pod maskou chladiče.
Dvě trojice svislých koncových svítilen byly umístěny v zadním nárazníku.
Nástupcem první generace Caprice byla druhá generace, vyráběná v letech 1971 až 1976.