Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video z výstaviště: Volkswagen Golf GTI

Ani sedmá generace Golfu nebude ochuzena o ikonický hot-hatch. Golf GTI bude poháněn dvoulitrovým přeplňovaným agregátem o výkonu 220 a možná i 230 koní. Pojďte jej prozkoumat s námi.
Zpět na článek
27. 9. 2012 15:20
30. 9. 2012 08:00
27. 9. 2012 17:05
neregistrovaný "HTPkiller"
Avatar - Pekelná Micinka
27. 9. 2012 15:08
Přiměřeně prémiový produkt
Uvidíme, není to tak zlé, ta žebra. Zajímavý, u VW člověk, co ani není tiskový mluvčí, umí jakžtakž slušně mluvit z patra, hlavně se nezasekává.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - white label
27. 9. 2012 15:20
For Legacy
Tak jak je vidět, ten náznak golfového míčku (ve spodní částí konce ř.p.) bude u manuálu, což je minimálně po třech generacích novinka.
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Pekelná Micinka
27. 9. 2012 15:52
Re: For Legacy
Někdo bude muset prodat ještě hooodně laskonek, ani fialová spotřeba ho nevytrhne. :-)
Avatar - white label
27. 9. 2012 16:29
Re: For Legacy
Proč myslíš..., je tu skoro denně, občas i žena a děti. Teď jezdí starší (poslední facelift toho, co mělo sppolečný základ se Sharanem) stříbrné Galaxy na černých plecháčích.
Avatar - Pekelná Micinka
27. 9. 2012 16:37
Re: For Legacy
Já nemyslel jeho... ;-) a myslel jsem tak, aby přibyl do garáže tento GTI. ;-)
Avatar - white label
27. 9. 2012 18:00
Re: For Legacy
To jsem pochopil, ale ohledně rychlého Golfu VII. g. ještě nejsou rozdány všechny karty. Čeká nás ještě zmiňované "carbonové" GTI, Golf R... a možná ještě něco nad ním (s R5T), kdo ví...
Mimochodem ta modrá (směrem do fialové) na videu vypadá docela tragicky, zvlášť s tou červenou linkou. By mě zajímalo, kdo zrovna tuhle barvu vybral na autosalon. 8-s :no:
Kdyby byl ten borec profík (např. tiskový mluvčí), tak by neřekl, že ho dovezou do Čech, ale do České republiky (nebo aspoň "hovorově" do Česka). Čechy jsou "pouze" větší částí České republiky, vedle Moravy a Slezska. Města jako Brno, Ostrava, Olomouc, Zlín..., rozhodně neleží v Čechách. ;-)
Avatar - Leg
30. 9. 2012 08:00
Re: For Legacy
Ozaj, máš pravdu, ja som bol natoľko zaujatý materiálovou kombináciou sedačiek ( :yes: ), že som si to vôbec nevšimol. :yes: Hádam bude podobná hlavica aj na sériovom DSG.

Tá modrá je fakt hrozná, na GTI sa s ohľadom na červené doplnky hodí niečo zo spektra čierna-sivá-biela alebo jasná červená. Červenú moc nemusím (a ešte sa pri nej strácajú červené akcenty), bielu ani čiernu tiež nie, svetlé odtiene sivej z GTI robia šedú myš, takže opäť bude pre GTI jasnou voľbou nejaký odtieň tmavosivej metalízy.

Päťvalcový Golf na štýl minulej RS3 (samozrejme trojdverový) by bol určite fasa, obávam sa, že pre výkonnejší (a výraznejšie drahší) Golf ako už aj tak dosť drahý Golf R nie je priestor. Kompakty v cenovej hladine výrazne nad milión Kč si asi môže dovoliť predávať iba prémia a Subaru. Každopádne možno sa mýlim. (bodaj by)

P.S. super titulok príspevku, keby som ho nezachytil periférnym videním na konci článku, tak sem vôbec nelezem. :-)
Avatar - 3_diamanty
27. 9. 2012 15:34
interier golfa
je uz tradicne nudnejsi ako v dacii ;-) , este ze to ma tu cervenu ciaru na prednej maske inak by si to auto clovek v spataku ani nevsimol.... totalna nuda.... zakladny leon vyzera celkovym prejavom sportovejsie bez urazky......
Rozbalit vlákno
9
Avatar - honzanun
27. 9. 2012 15:42
Re: interier golfa
A jinak dobrý?

Doporučuju následující:

1. vypní PC
2. běž si koupit Dacii
3. zajdi si na oční a k sexuologovi
4 už sem nechoď
Avatar - Pekelná Micinka
27. 9. 2012 15:50
Re: interier golfa
Já bych si dovolil ten postup optimalizovat: 4) ;-) >:-[]
27. 9. 2012 16:43
Re: interier golfa
No, možná 1 a 4 ať nežere proud...
Avatar - Rojin
10. 2. 2013 11:02
Re: interier golfa
>:D >:D :yes:
Avatar - SCHROJF
27. 9. 2012 15:55
Re: interier golfa
Ale vsimol kamarad,aj bez tej cervenej ciary,nie kazdy potrebuje vidiet pseudosportaky od Renaultu...CLIO,alebo kolegu P208 GTi...skus sa pozriet na interier oboch tychto aut...a potom hovor o nudnosti!!!
Avatar - Rubb
27. 9. 2012 16:27
Re: interier golfa
Zato interiéry nových Kií jsou úplný odvaz [odkaz] Hehe... Si sundej brýle a nasaď flašky od piva >:-[] Jinak za mě GTI :yes: :yes: :yes:
27. 9. 2012 16:45
Re: interier golfa
Přesně tak, interiér jde ruku v ruce exteriérem, tak by někteří řekli :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: :no: Golf :yes: :yes:
Avatar - Typhoon
27. 9. 2012 17:40
Re: interier golfa
Tradičně trapný (estetické cítění Toppera1982)
Dacia Logan: [odkaz]
neregistrovaný "HTPkiller"
27. 9. 2012 17:05
vykon?
Pan rika 155, ale melo by to byt 162/169 kW :-!
Rozbalit vlákno
0