Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW 4 představuje díly od M Performance Parts

Nové čtyřkové BMW je ve Frankfurtu vystaveno také v provedení s individualizačními díly od divize BMW M Performance Parts.
Zpět na článek
12. 9. 2013 08:47
12. 9. 2013 10:07
12. 9. 2013 10:04
12. 9. 2013 20:40
Avatar - KANKUNEN
12. 9. 2013 08:43
Chce to záslepku,
která by oddělila ledvinky od světel. To splynutí mě beztak vzniklo rozpitím na papíře.
Rozbalit vlákno
4
Avatar - fOE
12. 9. 2013 08:58
Re: Chce to záslepku,
Kolik lidi tolik chuti, ja svetla 3er a 4er naopak povazuji na tech aute za to designove nejpovedenejsi a spojeni s ledvinkama za krasne. O level dal nez predesla generace E9X :yes:
Avatar - Bubáq
12. 9. 2013 09:06
Re: Chce to záslepku,
Díky kankunene za názor, nejsem v tom sám... A ano, docela si dovedu představit, jak opilý libanonec převrhnul skleničku na své tužkou kreslené návrhy a pak je předal svému týmu k realizaci :-) .

Navíc ta fotografie zepředu ukazuje, že ti exotičtí opilci naroubovali bavoráku USMĚVAVOU TVÁŘ, a to mě tedy definitivně položilo (na záda)! Vzdávám se, už dále nemohu pokračovat, současná generace BMW a jejich manažerů si to u mě definitivně podělali... Snad bych přivykl i na i3 a i8, ale usměvavou tvář na bavoráku opravdu nesnesu! To je něco tak hnusného, tak upatlaně nízkého a primitivního, že Karim Habib se bez ohledu na jiné zásluhy (6GC, 5 a 5T) zařazuje s okamžitou platností po bok Chrise Banglea!!!
12. 9. 2013 09:59
Re: Chce to záslepku,
Mne sa naopak stvarnenie ladviniek a ich prepojenie so svetlometmi na sucasnych radach 3 a 4 paci. A posobi to na mna skor agresivne ako usmievavo.

Inak pokial viem, exterier sucasnej rady 5 nerobil Karim Habib, ale Jacek Fröhlich. Teda polsky Nemec, nie Libanonec :-)

[odkaz] a [odkaz]

A sedan rady 5 povazujem za najkrajsie sucasne BMW.
Avatar - Bubáq
12. 9. 2013 12:22
Re: Chce to záslepku,
Pak si tedy Jacek zaslouží velkou pochvalu: jako jediný z týmu designového centra!

A ještě poznámku k Moutonovi: agresivní byly š***té předky bavoráků v 80-letech! současné 3 a 4 vypadají, jako že padají na předek, a to tak silně, že lze dokonce pozorovat příčný vodorovný zlom na kapotě zhruba v úrovni zadních konců hl. světlometů... takový nepřirozený a ANTI-DYNAMICKÝ nonsens si opravdu nikdo další nedovolil a s velkou pravděpodobností nedovolí. Je mi líto těch, co to nevidí: patrně se radují z maličkostí, ale důležité věci jim unikají....
12. 9. 2013 08:47
Delo
Nadherne auto :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Magister
12. 9. 2013 10:07
Re: Delo
Souhlas. Parádní. Moc se mi líbí. Jen ten volant jena mě extravagantní. I ten zadek už nepůsobí tak usedle...
12. 9. 2013 10:04
Volant...
...nemá chybu!!! :-! :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - JDM
12. 9. 2013 20:40
Interiér
Je fakt parádní !!! a ten volant je fakt vychytanej .. :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0