Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda OSM: Dvě místa, vítr ve vlasech a nízká spotřeba.

Honda předvádí v Londýně novou koncepci ekologicky šetrného a přitom sportovního vozu. Model OSM se však zatím do výroby rozhodně nechystá. Japonci ovšem chtějí na britské autoshow dokázat, že „zelený“ vůz ještě nutně neznamená nudný a nesportovní zážitek
Zpět na článek
23. 7. 2008 12:44
23. 7. 2008 13:10
23. 7. 2008 14:17
23. 7. 2008 19:16
23. 7. 2008 20:26
neregistrovaný "SMRT"
24. 7. 2008 10:39
neregistrovaný "seremeduv"
Avatar - King
23. 7. 2008 12:44
Mazlík
Přesně tohle Hondě v nabídce chybí, malý pohodový a přiměřeně sportovní roadster, klidně i s hybridem. Design by tedy ještě potřeboval doladit, ale základní idea je rozhodně velmi sympatická. Taky mě těší, že se dá s novým hondím šestiúhelníkem docela dobře pracovat, nakonec mi možná pentagon ani nebude moc chybět. :yes: :-) Předpokládám, že Honda jen neprovokuje a že by tohle mohla být otevřená verze už ohlášeného CR-Z [odkaz] . Hondí koncepty (pokud to tedy nejsou šílenosti z Tokia), většinou něco naznačují a c onaznačuje OSM se mi líbí. ;-)
Rozbalit vlákno
3
Avatar - da_b0mb
23. 7. 2008 13:10
Re: Mazlík
No potom co Honda opravdu uvedla futuristicky Civic do vyroby, bych se vubec nedivil, kdyby se tak stalo i v pripade OSM...dokonce i interier je dost realne moznej. Co se mi nelibi, je zadni partie, spojeny svetlomety vypadaj divne
Avatar - King
23. 7. 2008 14:17
Re: Mazlík
To jo, ale něčím to úchylný být musí. Však oni Japonci ten evropský design vybrousí nebo to přepracují po svém, zatím kvituju s povděkem, že se něco takového vůbec objevilo... Podívej se, jak vypadala evropská vize malého kupátka a jak stejnou ideu pojali Japonci u CR-Z. Něco podobného asi potká i OSM, doufám. :-!
Avatar - riderhenry
23. 7. 2008 19:16
Re: Mazlík
No nevim, futuristicky design noveho Civicu mi vubec nesedi, to Civic Sedan (nebo dokonce Mugen RR) se mi libi mnohem vic. Taky ma lepsi techniku (myslim ted Type-R). Holt evropane daji vic na kvalitu materialu a design nez jizdni vlastnosti. Coz logicky sportovnim autum ublizuje.

Jo a uz i Honda S2000 ma startovani tlacitkem, takze to bych nepovazoval za zadnou vymozenost, nebo dokonce futurismus.
neregistrovaný "SMRT"
23. 7. 2008 20:26
Borhyova
Zadni svetla = usmev Borhyova
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "seremeduv"
24. 7. 2008 10:39
Re: Borhyova
to je kdo?