Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaný Seat Arona je tu. Sází na zcela nový interiér i drsnější vzhled

Seat obměňuje svoji nabídku v segmentu B. Společně představuje facelift malého hatchbacku Ibiza a městského SUV Arona. Druhý z nich se dočkal důkladných úprav.
Zpět na článek
15. 4. 2021 12:07
15. 4. 2021 12:12
15. 4. 2021 13:08
15. 4. 2021 16:19
Avatar - SKAY
15. 4. 2021 12:07
Předek
Návrat Jetiho .Jináč dobrý.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
15. 4. 2021 12:12
Pochvala
Podobne ako v pripade vacsej atecy ktorej facelift velmi prospel a razom je z nej kupitelne a zaujimave suv ( uz nebudi dojem stareho leonu v kanadach ) tak aj v pripade arony je z relativne nenapadneho maleho crossu razom vcelku brutalna stylovka... fakt podareny facelift... obzvlast "outdoorova" experience verzia s tymi gulatymi hmlovkami je tazka stylovka... moc podarena vizaz... k tomu vsetkemu sa mi paci aj ten novy interier ktory pekne ladi s exterierom... co na to povedat.. facelifty seat vie bravurne... a po faceliftovanej atece tu ma seat dalsie eso v rukave... a jak som aj tu aronu doteraz prehliadal a prisla mi az akasi nenapadna tak razom sa mo zacina pacit... a ano.. aj bez yetiovskych hmloviek v trj akejsi beznej "urban" neterennej verzii jej to sekne... skratka klobuk dole pred tymto faceliftom.... arona je takto nakoniec jedna z najzaujimavejsich volieb segmentu hoc samozrejme puma mokka ci yaris cross su u mna nadalej na vrchole... no ale predstavme si stylovu aronu experience s tymi hmlovkami v nejakej metle na 18tkach a s 1,5tsi... skutocne k najlepsim nebude mat daleko... arona :yes:
Rozbalit vlákno
0
15. 4. 2021 12:20
Palec nahoru za tlačítka a otočné ovladače
Někdo v Seatu dostal rozum a nedovolil, aby se s novou palubní deskou zbavili ovladačů pro klimatizaci a nacpali na volant dotykové plošky, což bylo při tak velké modernizaci nasnadě. Tak snad se zdravý rozum a důraz na bezpečnost ovládání vrátí alespoň při faceliftu i do Leonu a dalších koncernových aut. Spíše to ale začnou prodávat za příplatek jako bezpečnostní prvek.
Rozbalit vlákno
0
15. 4. 2021 12:25
Nastavení otáček ventilátoru
Je to pravda, nebo se mi to jen zdá - pokud se podívám na 2. snímek, tak to vypadá, že otáčky ventilátoru lze regulovat pomocí tlačítek na panelu klimatizace - to by byl značný pokrok oproti dementní Škodovce, kde kvůli tomu musím lézt do menu infosystému. Jaště by mne zajímalo, jestli a jak složitě lze povypínan různé zbytečné asistenty jako start-stop, lane assist, apod.
Rozbalit vlákno
1
15. 4. 2021 16:18
Re: Nastavení otáček ventilátoru
Áno, dobre vidíš. Ale tak to mali Ibiza aj Arona pred faceliftom.
15. 4. 2021 13:08
Dobrý
Zvenku Arona prokoukla a vnitřek nezprasili dotykovým ovládáním ventilace a světel. :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - rohYpnol
15. 4. 2021 13:13
Tohle se za mě vážně nepovedlo
FR verze ještě dejme tomu. Ale jinak... Fakt nevím jestli se někomu líbí ty dvě bradavky vepředu... Celkově mi to nesedí, Arona byla jemná ale tohle je jak modelka v gumákách...

A interiér... kulaté výdechy opět nekorespondují vůbec s ničím. navíc i kombinace s ostrými ryly zpětného zrcátka a hned vedle kulatý výdech...

Za mě nelíbí. :-!
Rozbalit vlákno
1
16. 4. 2021 10:38
Re: Tohle se za mě vážně nepovedlo
Mně osobně se tahle koza na chůdách nelíbila nikdy. :-) Asi mám blbý vkus já, protože se neprodává vůbec špatně.
15. 4. 2021 16:19
Hmlovky?
Takže predné hmlovky dostanem len pri Xperience a Style a FR ich nemajú? Edit: Okej, už som zistil, budú pri vyšších výbavách nepovinné, teda príplatkové. :D
Inak za mňa podarený refresh, najmä ten adaptívny tempomat na volante a kombinácia tlačidiel klímy a nového rozhrania infotainmentu. :yes:
Rozbalit vlákno
0
16. 4. 2021 04:33
Změny bohužel jednoznačně k horšímu
Ty bradavičnatné kulaté mlhovky v předním nárazníku jsou opravdu velice nevkusné. Také palubka je změněná jednoznačně k horšímu - ty kulaté krajní výdechy vůbec nepasují k hranám všude okolo, navíc i na totografii č. 7 je krásně vidět, jak se jejich humpolácké barevné obroučky nepříjemně zrcadlí v zrcátkách... :-O :-( :no: No a středové výdechy posunuté dolu budou v létě nepříjemně ofukovat pravé předloktí řidiče... :-( :-( :-(
P.S. Na druhou stranu musím jednoznačně ocenit zachování mechanické ručky a čtyřválce 1.5 TSI. Doufám, že je k dostání i s manuálem!
Rozbalit vlákno
1
16. 4. 2021 10:36
Re: Změny bohužel jednoznačně k horšímu
1,5 TSI bude na 99,9% jen s DSG - bohužel