Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: K mání je téměř nejetý Renault Mégane Coupé první generace. Může to být budoucí klasika?

Líbí se vám první generace Renaultu Mégane? Pak by vás mohl zajímat tento dvoudveřový exemplář, který je aktuálně na prodej v Itálii.
Zpět na článek
5. 5. 2022 09:21
Avatar - Ozzman
5. 5. 2022 06:24
Cena vs užitá hodnota
Tenhle Megan si dle mne ještě tak 10-15 let počká na to, aby z něj byl youngtimer a mohl se prodávat za takové šlehy, nicméně na svou dobu to bylo mimořádně hezké auto, mne se tedy vždy líbilo, pamatuji si ho jako dítě a moc rád bych se v takovém nezničeném kousku projel :yes:
Rozbalit vlákno
6
5. 5. 2022 06:33
Re: Cena vs užitá hodnota
Tak môžeš si ho kúpiť teraz a neriskovať, že za tie roky, kým sa stane youngtimerom, bude ležať niekde vo vlhkom depozitári...;-) Na cene určite nestratí ani v tvojej garáži.
Avatar - Ozzman
5. 5. 2022 06:42
Re: Cena vs užitá hodnota
V mé garáži není momentálně místo ani pro mé auto :D A opravdu nejsem typ, který by měl 15 tisíc EUR bokem na obyčejnýho Megana :D Navíc jednoho obyčejnýho Megana už mám :D
5. 5. 2022 07:07
Re: Cena vs užitá hodnota
Ja som kedysi túžil po 110R a potom po R8. Oboje ma časom prešlo.
Avatar - speedfred
5. 5. 2022 07:30
Re: Cena vs užitá hodnota
Ak myslíš Š 110R tak to bolo moje prvé auto, a rád by som hol mal znovu doma, ale pri týchto prestrelených cenách?? No to teda nie.
5. 5. 2022 13:33
Re: Cena vs užitá hodnota
Hej, dnes sú už ceny uletené, nevedia, čo za to pýtať. R8 podobne. Na dôchodok si budem musieť vyhliadnuť niečo iné.
5. 5. 2022 07:43
Re: Cena vs užitá hodnota
Ano, toto dosud je a ve své době byl velmi líbivý kus auta. Kolem roku 1995 jsem jako mladé ucho dělal ve firmě, kde majitel měl Espace a klíčoví zaměstnanci Megany. Hodně jsem jim tehdy záviděl.
Avatar - KANKUNEN
5. 5. 2022 06:48
To auto vypadalo úplně hrozně
úzká náprava a široké boky. Celé to auto působilo jak z Turecka.
Rozbalit vlákno
4
5. 5. 2022 07:08
Re: To auto vypadalo úplně hrozně
Chcelo by to menej piť, prípadne používať vlastné okuliare, nie manželkine. ;-)
Avatar - KANKUNEN
5. 5. 2022 07:54
Re: To auto vypadalo úplně hrozně
Pomocníku pasáčka ovcí, chceš mi tvrdit, že to auto nemělo úzkou nápravu z historického Renaultu 9/11. To auto zezadu vypadá jak tramvajka.
5. 5. 2022 13:37
Re: To auto vypadalo úplně hrozně
Chudáčik, kedy sa ti to stalo? Ale neboj sa, smrteľné to nie je.
5. 5. 2022 07:26
Re: To auto vypadalo úplně hrozně
v roku 1995, medzi Favoritmi a Golfmi Mk3 vyzeral Megan ako zjavenie z ineho sveta...
Avatar - lordlord
5. 5. 2022 09:21
kup
škoda, že moje 1.4 neměla teploměr oleje jako dvoulitr, spousta lidí neví, že to je jen dvou dvířko
Rozbalit vlákno
0
5. 5. 2022 13:49
Cenu má len pre milovníka Renaultu
Kamarát si teraz len tak na leto kúpil R19 Cabrio. Nestál veľa a v peknom stave ho dal doviezť z Nemecka. Tomu ešte rozumiem, ale tu pýtajú 6x viac za auto, z ktorého som aj dnes stretol 3 kusy. Jasné, komu ide o ten super stav, tak nech sa páči, ale mnoho áut z rovnakého obdobia ešte roky nebude nijak výrazne naberať na hodnote. Jednak je to dané značkou, ale najmä faktom, že sa vtedy autá vyrábali v obrovských počtoch. O desať rokov neskôr sa už väčšine mohlo o nich len snívať. Bola to zlatá éra automobilového priemyslu v Európe, ktorá teraz degraduje zberateľskú hodnotu.
Rozbalit vlákno
0