Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Shell mění postoj k ochraně životního prostředí

Ropnému koncernu Shell se nelíbí současná úroveň emisí, kterou do ovzduší vypouštějí automobily. Apeluje rovněž na automobilky, aby změnily své marketingové kampaně směrem k podpoře životního prostředí.
Zpět na článek
neregistrovaný "rop"
4. 4. 2007 09:41
Re: no nevim
sám sis odpověděl :)
anonym
3. 4. 2007 23:52
Petry888
:yes: :yes: :yes: Tak už i ropný společnosti bojují za životní prostředí. Kam ten svět spěje? >:D
neregistrovaný "leon"
3. 4. 2007 23:49
nové technologie ...
... jak se v článku píše, tak Shell vyzívá vlády k investicím do nových technologií ... a to bude ten důvod proč tohle vypustili do světa ... chtěj spolknout nějaké vládní peníze
anonym
3. 4. 2007 19:43
Čudné
Niečo tu pekne smrdí. Začína mi dosť vadiť všetok ten hluk okolo globálneho otepľovania, životného prostredia a pod. Isteže niečo pravdy na tom je, ale takto to ľuďom dookola omieľať, to sa mi nepáči. Najlepšie na celej veci je to, že zástupcovia spoločnosti, ktorí majú iste aspoň jednu malú vilku a nejaké to autíčko(aj dačo naviac)kážu spotrebiteľom, aby sa uskromnili! No neviem, ale je to trocha podozrivé...
3. 4. 2007 13:03
Pochybnosti
Říct mi pekař abych nejedl rohlíky a chleba protože budu tlustej... no nevim co si o tom myslet.
neregistrovaný "tmz"
3. 4. 2007 11:22
pokrytectví
Tímto se mi firma shell hodně znechutila. co si vemou jako reklamní motiv příště? ochranu lidí ze zemí které drancují pro sve zisky? Je to stejné jako BP, firma která se v reklamách ohání jak je jiná, jak myslí na budoucnost ..a keci, když pak člověk zjistí jak se chovají v zemích odkud jde ropa, tak je vše jinak.
anonym
3. 4. 2007 10:26
no nevim
8-s T je zas nejaky vykrik do tmy. Co tim sleduji pravdu nevim, ale reklama je to celkem slusna.
neregistrovaný "briza"
3. 4. 2007 09:22
Hmm
Skoda, ze si na to zivotni prostredi nevzpomneli kdyz vlada v Nigerii sveho casu nechala popravit lidi kteri protestovali proti zpusobu jakym Shell nakladal s tamnim zivotnim prostredim. ;-\ :no: