Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Fabia Scout: Nabídku rozšíří nejkratší skaut

Vedle Roomsteru a Fabie Combi poslouží k úpravě na zálesáckou variantu taky základní hatchback Fabia.
Zpět na článek
4. 3. 2010 18:04
Re: Junior
no tak junior byl proti tomu holátko, doplň si o juniorovi vědomosti >:-[]
4. 3. 2010 16:43
uf
..už som sa zľakol že najKrajší...uf 8-s :no:
4. 3. 2010 14:56
Re: Uz vim, pro koho to je
>:D taky moznost.. dat tome vetsi antenu, tak by to dosahlo i n tu sit s elektrinou na strope >:-[]
4. 3. 2010 10:16
Re: Nápad
A neni to spíš zaflákaným monitorem? Zkus ho utřít ;-)
Avatar - jazva
4. 3. 2010 08:41
Re: Uz vim, pro koho to je
Mne to skôr pripomína tie autíčka z kolotočov. Malé, "chutnučké" s gumenou obrubou okolo celého auta... >:D
4. 3. 2010 06:14
Nápad
Nápad to nie je zlý, ale treba ho vedieť aj na úrovni zrealizovať. Tie jednoduché plasty tam nacápali tak hrubo a necitlivo, ja by som tomu autu skôr dal meno LKT ako Scout. Dopekla, veď to vyzerá, akoby to od úrovne kolies dolu natreli šamotom...
Avatar - EricCartman
3. 3. 2010 23:29
Junior
Dřív by to byl Junior za nejnižší cenu, dnes je to Scout za příplatek. Tomu se říká marketing 8-s
3. 3. 2010 20:21
Re: Uz vim, pro koho to je
To by jsi mohl take spatne dopadnout ;-) :yes: .
Avatar - petrumr
3. 3. 2010 20:14
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 3. 2010 18:52
Re: Uz vim, pro koho to je
Jezis, ze mi to nedocvaklo driv...
3. 3. 2010 18:51
Uz vim, pro koho to je
Uplnou nahodou jsem zjistil, pro koho je Fabia Scout urcena, musim podekovat uzivateli veveve.skodaoctavia.cz , ktery mi tuto myslenku vnunknul svym prispevkem na teto diskusi.

Skoda Fabia Scout, je totiz idealnim vozem, pro popelare, je levna a tak nak si dokazu predstavit, ze by ji i popelari mohli pouzivat, jako tazneho kone pro vozejk s odpadem, ty plasty by dovolovaly najizdet na tesno k plastovejm kontejnerum, hezky by se to kamaradilo a i designove to ma k sobe blizko...mame to..uz vim, kde je designerem pro Fabii... je to nejaky uspesny popelar co pochopil, ze se proste vsechna kole nemohou otacet o 360° :-) :-) :-) :-)
Avatar - pumpkin
3. 3. 2010 18:32
Re: :-)
Presne. Na tomto hatch Scoute oceňujem že zadný nárazník nemá celý bez lakovania ako pri combi. Predsa len to pôsobí hodnotnejšie. A nebyť tých hagusov na streche, tak je to po Octavke druhý najkrajší Scout. Fabia combi a Roomster sa v prevedení Scout nepodarili...
Avatar - www.skodaoctavia.cz
3. 3. 2010 18:18
Re: bohužel
Vypadá to dobře a hlavně je to praktické.
3. 3. 2010 18:02
Re: bohužel
:yes: musim souhlasit, prvky scout mi na fabii opravdu nesedi, vypada to hodne komicky
neregistrovaný "Oplik1.3"
3. 3. 2010 16:27
bohužel
tomuhle autu asi žádný FL nepomůže...........
3. 3. 2010 16:14
:-)
Já jsem scout a kdo je víc?

Dva scouti. ;-)
3. 3. 2010 14:48
Re: Scout
Si ho klidne kup, nemusis si ho jen predstavovat...ale pan Buh s tebou :-) ,.
3. 3. 2010 14:39
Scout
Myslim, ze vypada pekne, mozna dokonce jako nejhezci soucasna Fabie ze vsech vyrabenych... K variante Combi mam silne vyhrady (vc. Scouta), kratka je v dobre barve/na velkych kolech celkem uchazejici, vcera publikovane eReSo me zrovna dvakrat nenadchlo - a kratkyho Scouta se silnejsim TSI bych si dovedl predstavit...
3. 3. 2010 13:16
Juu
Jezis to je pekny auto a ty krivky, teeeda >:-[] .
3. 3. 2010 13:08
Mierny krok vpred...
Tak pretentokrát prvý raz verejne môžem povedať, že predná maska vyzerá naozaj pekne a naživo bude ešte krajšia. Chápem, že v prípade plastov u skautu sa dizajnérom Škody dostal do rúk prostriedok na to ako aspoň z časti odstrániť opticky disproporčnosť auta a musím priznať, že sa to aj trochu darí, no na druhej strane je ten plast v oblasti dverí po bokoch a príliš vysoký. Tam to mali pekne krivkou spustiť popri kolesách viac dole a urobiť to nižšie. Ale je aspoň vidieť, že dizajnéri Škody si sú vlastne vedomý, že fabku urobili nepekne vysokú a úzku a keby to urobili opačne, tak by ich predaje boli úplne niekde inde. Dúfam, že budúca generácia fábie bude športovejšia, proporčnejšia, celkovo krajšia a aj interiér bude mať konečne nejaký nápad (Ten "skvost" na ten mobil tam je otrasný!). Terajší interiér nech je akokoľvek kvalitný je až príliš konzervatívny a je to taká šedá myš medzi ostatnými, niekedy priam umeleckými dielami iných automobiliek...
neregistrovaný "dCi"
3. 3. 2010 13:00
:-)
A zase ty proklatě nízkoprofilové šlupky >:D Vždyť to na všech těch off-roadech, SUV, skoroSUV, či oplastovaných dvoukolkách vypadá tak neskutečně hloupě a absolutně to degraduje jakýkoliv pokus o kapku ostřejší vzhled. Asi nikdy nepochopím.
Co se týče Fabie tam nahoře, pak především ten kombík v této mutaci je tragédie. Přitom u Octavie je Scout variací vizuálně nejvyváženější, ovšem samozřejmě na odpovídajících pneu :-)