Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Fabia Scout: Nabídku rozšíří nejkratší skaut

Ladislav Čermák Ladislav Čermák 3. 3. 2010 • 17:33
25
26
Zobrazit náhledy (25)
Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia Škoda Fabia
Vedle Roomsteru a Fabie Combi poslouží k úpravě na zálesáckou variantu taky základní hatchback Fabia.

Důkazem úspěšnosti jen mírně modernizované Fabie Scout je její faceliftovaná varianta. Stejně jako základní Fabia dostala elegantnější masku se zploštělým spodkem, dvoumodulové světlomety pozměněného tvaru a nový volant, přístrojový štít a ovládací panel ventilace.

Od standardní Fabie se odlišuje nejen koly s vyšším profilovým číslem, ale i výrazněji tvarovaným nárazníkem, společným i pro sportovní provedení RS. Ochranné ližiny nadále zůstávají spíše naznačené, avšak zejména v tmavé metalíze je výsledný efekt překvapivě atraktivní.

Interiér znovu dostal specifické čalounění a pedály s nerezovým povrchem; to je ze změn proti standardnímu kombi vše. Významnou změnou jsou však odlišné (menší) kulaté mlhovky (taktéž společné s RS), které lze, jako u RS, zaměnit za denní světla s bílými světlenými diodami. Efektní doplněk je však vykoupen absencí mlhovek a samozřejmě i corner funkce.

Absolutní novinkou mezi Scouty je krátké provedení odvozené z Fabie. Stejně jako v případě Fabie Combi Scout a Roomsteru Scout jsou pro Fabii Scout nabízeny všechny motory z Fabií s výjimkou základních zážehových tříválců.

Související články

Témata
4. 3. 2010 18:04
Re: Junior
no tak junior byl proti tomu holátko, doplň si o juniorovi vědomosti >:-[]
4. 3. 2010 18:01
Re: bohužel
pozor, vtipalek >:-[]
4. 3. 2010 16:43
uf
..už som sa zľakol že najKrajší...uf 8-s :no:
4. 3. 2010 14:57
Re: Nápad
:yes:
4. 3. 2010 14:56
Re: Uz vim, pro koho to je
>:D taky moznost.. dat tome vetsi antenu, tak by to dosahlo i n tu sit s elektrinou na strope >:-[]

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku