Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Nová Toyota Corolla Verso

Minivan Toyota Corolla Verso má za sebou několik let na trhu během kterých se v rychlém sledu vystřídaly hned dvě odlišné provedení. Zcely nový model se již testuje...
Zpět na článek
26. 3. 2007 06:44
Re: eeee
Ty sa volas "nikdo"? Ja vidim nejake Verso na ceste castejsie ako Roomstera.
anonym
26. 3. 2007 05:20
eeee
Corolla Verso: každé tři roky jedno zbytečné (a hnusné) auto, které nikdo nechce...
neregistrovaný "FX"
25. 3. 2007 21:23
Golf
Jak jsem to viděl na té fotce, řekl jsem Golf.
neregistrovaný "patrik"
25. 3. 2007 14:59
Do Evropy místo Aurisu/Corolly kombi
Když jsem se byl před pár dny podívat na Auris, poptal jsem se dealera na další verze. Údajně Corolla sedan do Evropy přijde, ale Corolla kombi - která je taky v plánu - do Evropy nepůjde vůbec. Místo kombi má Evropanům posloužit Verso. Tak si to přeberte. - Lehce OT: Jinak musím říct, že plasty na palubce Aurisu nejsou vůbec imho tak přišerné, jak tady někteří divoce tvrdí, a slícování taky vypadá v pořádku. Prostor kabiny je štědrý, přední sedadla opravdu pohodlná a dostatečně tuhá (na rozdíl od houbovitých a úzkých sedaček Qashqaie, o sedátkách v Noteu nemluvě). Opěrky hlavy (přes vychvalování nové bezpečnostní konstrukce sedaček) jsou ale příliš daleko od týlu hlavy - bohužel u corolly tradičně, loketní opěrka na středovém boxu ergonomicky zcela nefunkční, taky tradičně. Most nad středovým tunelem je opravdu věc do muzea kuriozit, prostor kufru odfláknutý (pozornosti doporučuji hlavně "pokličku" na pravém podběhu, pod kterou je v neupravené holé dutině uložený zvedák (tak trochu v historickém Fiat-tylu) a totální absenci přihrádek/sítěk atp. , jak je známe ze starých coroll. Kdybych měl formulovat svůj celkový pocit (zatím bez jízdy!), musel bych souhlasit s jednou z recenzí - neurazí, ale taky nenadchne. Problémem Aurisu se imho může lehce stát prostá skutečnost, že v téhle třídě a karosářské verzi existují i další výrobcí a jejich modely, které nám nabídnou sex zjevněji a přesvědčivěji. ;-\ Upřímně řečeno, pošklebovaný cee'd má interiér ergonomicky uspokojivější a pečlivěji zpracovaný.
neregistrovaný "ja"
25. 3. 2007 12:02
...
podle bocni siluety mi prijde, ze docela docst cerpali z podoby Ford Focus Combi min. generace, jen ve vetsim a s trochu odlisnymi prvky jako jsou napr. svetla :)
neregistrovaný "memec(clio197)"
25. 3. 2007 11:29
Mhm, vela vidno.
Z tohto sa teda ozaj moc nedozviem ... ;-\

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku