Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Perlička: funkční pumpa slaví už 42. narozeniny

V areálu volanického zemědělského družstva Volanická zemědělská, a. s., v okrese Jičín se nachází plně funkční rekordman mezi výdejními stojany pohonných hmot. Stojí tam už od roku 1965, tedy plných 42 let.
Zpět na článek
neregistrovaný "Jaryn"
15. 1. 2007 14:46
Fotku doporučuji prohlížet až po 22. hodině
....pro slabší povahy upozorňujeme, že záběry na pumpu jsou poměrně drastické
anonym
14. 1. 2007 13:58
Re: Bravo redakce!
já ano, reagoval jsem na micinu : "Do muzea tedy určitě až když "dodýchá"...atd."
neregistrovaný "Fifu"
14. 1. 2007 11:07
Re: Bravo redakce!
Vsak to nepouzivaji na benzince a uz z toho necerpaji ani naftu. Jestli jsi cetl clanek pozorne, tak to vis ... ;-)
anonym
13. 1. 2007 18:56
Re: Bravo redakce!
nechci kazit radost, ale...třeba už tahle babička nesplňuje přísné předpisy a normy EU (?) :-|
Avatar - Pekelná Micinka
13. 1. 2007 13:26
Bravo redakce!
Ačkoli článek zaslal čtenář, děkujeme, chtěl bych pochválit redakci za to, že článek takového zaměření uveřejnila. Udělal mi velkou radost, protože mám staré věci rád. Takže určitě v budoucnu bych podobné články uvítal, je to takové zpestření mezi tou záplavou novinek o moderních automobilech. :yes: :yes: K té pumpě - je to moc krásný předmět a je perfektní, že stále, jak vidno za minimální údržby, funguje. Do muzea určitě nepatří. Zasloužila by zrestaurovat, nebo spíše provést "generálku" a pěkně nabarvit. A pak by měla sloužit dál. Věřím totiž, že těm strojům co jsou někde v šeru múzejních hal je smutno. Zvlášť těm, které jsou nadále funkční. Do muzea tedy určitě až když "dodýchá", a já věřím, že to dřív dojdou pohonné hmoty, které je schopna čerpat, než že by se pokazila. Paráda :-)
13. 1. 2007 13:04
Zlaté české ručičky
Co dodat?Kvalita je nejlepší reklama! :yes:
neregistrovaný "Q7"
13. 1. 2007 13:03
sbírka
:-) ,, tohle patří do sbírky k veteránům.... :yes:
anonym
13. 1. 2007 12:30
Re: ...
Spis by sizaslouzila kopletne restaurovat a umistit do muzea "Czech made" ;)
anonym
13. 1. 2007 12:29
Komplet GO
Kompletní generálku a muzeum to jistí >:D
neregistrovaný "RRAAFF"
13. 1. 2007 10:28
...
Dobré, ale aspoň natřít a trošku vyčistit by si zasloužila.